08 квітня 2017 року
Відкриття Мандрівника
Частина 2

Вони

Вони - ті, хто керує системою. Скажімо так, - це інопланетна раса, набагато більш розвинена, ніж ви, потребою якої є споживання певних енергій (негативних енергій - ВЗ). Вони є господарями Землі вже дуже давно (350 000 років - ВЗ), це питання узгоджено, і змінюватися не буде (з 2018-го року Галактична Федерація Світла розпочала операцію звільнення Землі від Темних Сил, зламу тривимірної Матриці і знищення небезпечної групи Химера - ВЗ).

Ви тут народжуєтеся вільними для того, щоб потрапити в рабство і бути в ньому до тих пір, поки не змінитеся. Страждайте, раби, сонце ще високо (я просто переробив приказку). Вийти звідси зі смертю неможливо, так що і не сподівайтеся так легко втекти, ви все рівно повернетесь назад. Тому суїцид - гріх. Треба страждати, і чим сильніше і довше, тим краще (для ваших господарів). Я вважаю це правильним, бо це найбільш дієвий спосіб навчання.

Щоб зрозуміти, що зло і страждання - погано, треба наїстися його до відторгнення і неприйняття. Тільки тоді, ви свідомо виберете шлях Любові і Творення, і будете допущені вище. Натомість, зараз ви руйнуєте гармонію на Землі. Як би не було це жорстоко, але вас люблять і через любов до вас, заслали в резервацію, при цьому вас не знищили і беруть більшу частину страждань на себе.

Вони теж свідомо вибрали на себе роль рабовласників. Мета їх - прискорити ваше навчання, виступаючи каталізатором і творцем страждань. Для створення ідеальних умов відключаємо пам'ять, тому чужі їм емоції стали їх основною потребою. Важка робота насправді. Ми ж іноді вносимо корективи в їх роботу для збереження гармонії розвитку.

Ви повинні зрозуміти, що злитися, ображатися, воювати і ненавидіти їх (хто керує Системою) за їх існування і їхню діяльність – цим ви лише посилюєте їх. Якщо почати війну, значить вони вже перемогли. Воювати ні з ким. Ви їх навіть не бачите. Міняйте себе, і світ, як дзеркало, зміниться у відповідь.

Розвиток

Ви з моменту свого створення і до моменту завершення всього шляху на Землі проходите шлях розвитку. Іншого шляху немає, а просто просидіти або проіснувати окремо не вийде. Життя змусить. Рух вперед - базовий вектор вашого життя, він сильніше за вас. Розвиток відбувається строго поступально, урок за уроком. Не можна, не завершивши один, перейти до наступного - це правило, воно незмінне. Уроки щоразу ускладнюються. На кожен урок дається рівно та кількість сил, навичок, і безмежне число повторень, і помічників, щоб пройти його успішно. Тому прийміть існуючий порядок, і не біжіть попереду паровоза, - на все свій час. Якщо у вас урок «Покірливість», марно чекати, вимагати чи благати появи у вас надздібностей. Вони даються в інших (наступних) класах і інститутах. Всьому свій час. Вчіться старанно і щось вийде здати екстерном.

Коли необхідно, будуть з'являтися вчителі, комусь на якийсь час, для когось - на все життя. Все залежить від бажання, наскільки ви настраждалися, або хтось попросив. Попросив - це рішення того, хто вас безмежно любить, угода (договір) про самопожертву заради вашого щастя (щоб допомоги вам). Такі моменти дуже рідкісні, тому не проґавте їх.

Єдність всього

Всесвіт складається з двох речей:

1. Нічого,

2. Все.

Або іншими словами: Пітьма - Світло, живе - мертве (зрозумілий термін, але не повний).

Найточніше - це «Нічого - Все». Нічого - будівельний матеріал для всього. Все - думка, що створює. Думка тут представлена ​​у вигляді Світла, самою елементарною частинкою, яка присутня у всіх місцях і часах одночасно. Привіт, квантова фізика.

Через якийсь час (не скоро) ви дізнаєтесь, що все це нескінченна мить спалаху Світла. Все склалося і померло миттєво, він (спалах) тільки з'явився і вже згас. Все уже трапилося і ще трапиться. Ми всі всередині нього (спалаху) нескінченно уповільнені (в часі). Питання тільки в тому, куди спрямована наша увага.

Думка - це загальна Свідомість, вірніше просто Свідомість. Всі ми її (Свідомості) частина.   Ми всі спочатку вже знаємо все, все маємо і вміємо, треба просто згадати - звернутися всередину себе самого. Зовні відповідей немає, там тільки покажчики (дорожні знаки), що направляють нас до самих себе.

Віра

Віра - це відсутність сумнівів. У людей існує свобода вибору у що вірити. У що саме не має ніякого значення, важливо, щоб це був вільний вибір людини. Порушити цю свободу ніхто не має права (це закон Всесвіту). Система ж побудована таким чином, що вас підводять до віри у певні речі, і обмежують сумнівами (нав'язаними ззовні) саму свободу вибору. Людина начебто і знає, що вона (свобода вибору) є, вона вважає це казкою для дітей, а сумніви - невід'ємною частиною своєї особистості. І мало того, сама свідомо ставить будь-які речі під сумнів, вбиваючи можливе майбутнє в зародку, ще на рівні мрії.

Сумніви нерозривно пов'язані з внутрішнім діалогом, він їх породжує, і підтримує їх силу. Тому зупинка внутрішнього діалогу тягне за собою позбавлення від сумнівів і отримання свободи вибору. Тієї свободи, якої людина наділена спочатку. Вона може вибрати собі будь-яке майбутнє, і воно буде реалізовуватися як за помахом чарівної палички, особливо якщо воно підкріплене почуттям Любові.

Це вже буде безпосередньо творіння. Ніколи не забувайте про свою свободу і не дозволяйте сумнівам забирати вашу віру, ваше майбутнє.

Енергія. Життєва сила і щастя

Для всього потрібна енергія. Без неї буде порожнеча. Вона витрачається на будь-які ваші речі (існування). У вас є резервуари, на зразок бензобаку автомобіля, де вона збирається. Ці резервуари само відновлювальні, але не безмежні. Саме від кількості енергії в них залежить ваш стан: бажання і сили рухатися, спустошеність тощо.

Основні речі, які споживають найбільшу кількість енергії - це:

1. думки,

2. емоції (негативні),

3. травлення (їжі).

Якщо з урахуванням вищесказаного подивитися на це, то всю життєву енергію ви витрачаєте на внутрішній діалог, сумніви, переживання негативних емоцій, ненажерливість.

І тому, навіть при появі свідомості, любові і бажання щось змінити, створити - у вас немає сил на це, ви порожні, а внутрішній голос тільки підсилює невіру в себе. В кінці книги я дам пораду як все змінити.

Протилежністю цьому є Щастя. Воно запалює, дає сили, прибирає сумніви - просто не заважайте йому, не вбивайте його насильно самі, а йдіть по шляху його збільшення. Віра буде зростати з часом. Сумніви бояться Любові і Щастя. Але Система буде намагатися перешкодити заздрістю і засудженням. Не звертайте на них уваги, і з часом вони ослабнуть і залишать вас в спокої.

Але не варто розслаблятися і втрачати пильність. Періодично вас будуть намагатися повернути в «Стійло», дійні корови теж не нескінченні. Тому не втрачайте пильність і припиняйте їх спроби.

Особливо це стосується Любові. Не втрачайте її, не дозволяйте їм її забрати. Адже коли її немає, на її місце прийдуть сумніви, зневіра, а за ними страждання. В моменти навчання волі доводиться стикатися з багатьма речами. Ми можемо вам подарувати Любов, але віру ви повинні вибрати самі. У ці моменти ми не зможемо вам допомогти чи підказати що правильно. Відчувайте своїм серцем, йдіть за Любов'ю геть від сумнівів. І пам'ятайте, ви не одні, ми завжди поруч з вами. Існує дві основних основоположних протилежності: Любов і страх. 

Шлях Любові дуже важкий і за нього доведеться боротися. Ну а як ви хотіли? Самі все життя створювали зворотне, тепер доведеться попрацювати, щоб все змінити. Головне не втрачайте віру і рухайтеся. А ми вам допоможемо. Повірте, нагорода в кінці варта того, щоб за неї боротися. І це не казка про загробне життя, а безпосередньо саме це ваше життя.

Спілкування і розуміння

Дуже важливо вміти спілкуватися. Але варто враховувати, що в цій ЗD реальності від початку немає єдиної свідомості, телепатії та емпатії. Тут це нагорода. Тому залишаються тільки слова і очі. Слова - це не більше, ніж набір літер з абетки вашої мови, в які кожен вкладає свій зміст. Тому важливо уточнювати і пояснювати сенс, який ви в них вкладаєте і уточнювати його у інших. Це дозволить уникнути неправильного трактування, а очі доповнять його внутрішнім станом, глибиною пережитих в цей момент емоцій і їх щирість. З практикою вас будуть розуміти з півслова, а сенс буде проникати в саму душу. Чим більш щирими, відкритими ви будете самі, і чим глибше дозволите проникнути всередину вас, тим більш єдиним цілим ви будете ставати.

Якщо вас неправильно розуміють, значить ви не щирі. Каша в голові і багато страху розкритися. В результаті - агресія і бажання піти усамітнитись з образою; підсумок - самотність.

Відповідальність

У всьому завжди винен тільки ти сам. В будь-якій події. За що боролися, на те й напоролися, і не варто відповідальність і вину перекладати на плечі інших. Це програма «Ми». Ми винні, він (вона) винен тощо. Навіть зараз вона працює у вас, це з серії «Ах, він (вона) такий (а) сякий (а)». Варто розбирати тільки свої дії і вчинки, виправляти їх, змінювати своє ставлення, мету і сприйняття. Тоді і зовнішні обставини теж будуть змінюватися. А спілкування і розуміння дозволить рухатися до загальних цілей одним шляхом, по дорозі якого буде з'являтися довіра, єднання і посилюватися віра. Не перекладайте свою відповідальність на інших, їм своєї вистачає. І кожному рівно стільки її дано, скільки зможе винести. І не беріть її на себе постійно, а то не буде толку, і самі зламаєтесь. У важких, нерозв'язних ситуаціях ми допоможемо, вірте в це.

Важливим фактором і навиком є ​​емпатія - співпереживання (відчуття) емоцій іншої людини. Це дозволить зрозуміти внутрішні переживання і наповнити або навпаки, переоцінити значення слів людини..

Особистість і знеособленість

Ваша особистість - набір емоційних переживань минулого, отриманих під впливом подій, і подальше трактування їх в позитивний або негативний бік. Іншими словами, це можна назвати досвідом емоційних переживань. Але не варто забувати, що більшу частину вашого життя ваш досвід нав'язують порадами, внутрішнім діалогом, фільмам, тощо для формування певних якостей у вашій особистості, які дозволяють контролювати і доїти в промислових масштабах (програмування вашої свідомості). Таким чином, на цей час ваша особистість є набором нав'язаних певних емоційних реакцій, в більшості своїй чужих людям. І через це постійно виникають внутрішні протиріччя, нервові зриви, негативні реакції на елементарні речі. Людина зараз - це дійна корова негативних емоцій.

Негативні емоції - це емоції, споживчі внутрішні сили (енергії); та ж туга - дуже негативна емоція.

Для посилення контролю був створений і нав'язаний такий момент, як само відторгнення всього, що відбувається, побачене і почуте особистістю. Це змушує вас брати участь навіть у подіях, які повністю суперечать природі людини. Причому такі події зараз вже настільки надумані, що в реальності б ніколи і не трапилися. Ваша особистість - це маска, надіта на вас спеціально і насильно для отримання суто негативних емоцій.

Усвідомивши це, дуже важливо вміти ставати знеособленим, тобто чітко розмежовувати ваш особистий досвід і саме ваші емоційні реакції на них, нав'язані ззовні. Що приймати і чим наповнити себе - вибір кожного. Якщо ви наповнили себе лише одним негативом до всіх, хто оточує вас, то не варто дивуватися, що вас оточують одні «мудаки». Це лише ваше суб'єктивне сприйняття оточення.

Постійний розвиток, мозок

Як би хто з вас не хотів зупинити час, це неможливо. Так само, як і не вийде уникнути певного уроку, забути про нього або не помітити. І тут не важливо, яку у вас викликають емоційну реакцію чи спогади про нього. Тут треба усвідомлювати, що негативні емоції створені для того, щоб розуміти, що щось ви робите не так, і чим сильніше вони, тим більше неправильно ви проходите випробування. Треба зупинитися стати знеособленим і просто провести аналіз, включити мозок, але не на предмет пошуку помилок, а на пошук поліпшення. Адже, що шукаєш, то і знайдеш.

Зрозумійте, що людина мимоволі все намагається поліпшити, це в неї закладено від початку. Все питання лише в тому, куди спрямувати свою увагу і сили. І, таким чином, ви всі шукаєте лише негатив, помилки та інше непотрібне вам, а в результаті їх же і покращуєте. Складно очікувати поліпшень, якщо покращувати прорахунки і помилки. Бігти від них теж марно, оскільки вони одним і тим же циклом повторюваних подій будуть переслідувати вас і створювати вашу реальність.

Можна поміняти місцями акторів, але не сценарій. Але так само і можна змінити жанр твору, змінюючи своє сприйняття подій і свою роль в ньому. Це як в драму набрати коміків, і навіть такі події, як смерть Ромео і Джульєтти, будуть викликати плач від сміху. А можна і від перегляду Чарлі Чапліна накласти на себе руки, якщо комічність ситуації сприймати як насмішку над собою - само ототожнення.

А тепер подивіться на своє життя знеособлено (не відчуваючи емоцій без конкретної мети) - багато речей відразу відпадуть і втратять значимість.

Найважливіша захисна програма, вічна ваша самооцінка на місці падіння

У вас є одна властивість організму, мозку, свідомості, що працює за принципом «запобіжника». Ви все і завжди забуваєте, і кожен день починаєте заново. Щоночі (сон) вас обнуляє і форматує, тільки не пам'ять про події, а емоційну пам'ять переживань і їх значущість. Саме тому ви ще живі в нескінченних страждання і маєте сили розвиватися і пробувати - вчитися. Але і саме через це ви завжди забуваєте то найсвітліше у вашому житті. Кожен раз ви  лягаєте спати одним, а прокидаєтеся іншим. І цикл повторюється знову і знову, своєрідний нескінченний «день бабака». Ця програма є лише у дуже молодих і нерозумних душ. Відключають її тільки після появи усвідомленості і, відповідно, прийняття відповідальності за своє життя, дії і емоції. Саме через цю «програму» для вас нормально розлюбити, зрадити, зробити боляче, зрадити самого себе, стати іншою особою, саме тому сьогодні ви даєте клятви, бо так відчуваєте, а на завтра все змінюється. Коли ви це розумієте, то відчуваєте огиду до самих себе, і приходить чітке розуміння (усвідомлення) необхідності це змінити, так як душа з свідомістю просто не може вести себе як нерозумна тварина. Майже всі з вас, читаючи ці рядки, знайдуть для себе виправдання подальших таких же своїх вчинків. Це щось на зразок: «А, ми маленькі, нам можна». Так ось маленька собачка увесь час щеня, а бути твариною - це ваш вибір, тому не варто і ображатися на те, що у вашій особі і бачать суто стадо дійних тварин. Ви самі тарганів вбиваєте із задоволенням.

Коли деяким з вас таланить в житті, і ви опиняєтеся поруч з кимось із нас, то в якості бонусу ви отримуєте права і можливості високої Душі, але без відповідальності того ж рівня. У такі моменти вона лягає на нас. Але не варто забувати, що це у вас є захисні програми, у нас вони відключені, і ми всі пам'ятаємо, відчуваємо (так само, як і вчора), і знаємо, як ви вчините чи зробите, це лише питання часу.

Спробуйте уявити собі на хвилину те, що ми відчуваємо, коли ви нас зраджуєте. «Своєрідні» відчуття, які дики і неможливі в наших рідних світах. У вашому ж тривимірному світі - це норма життя, ви самі її створюєте. Чи не пора б це вже зрозуміти? Знаходження у вас в гостях - це катування для більшості з нас, і ми свідомо на неї йдемо, тому що у нас є безмежна віра в вас і безмежна Любов до вас. Але й не варто дивуватися тому, що з часом залишається простий борг (виконати свою роботу), і немає бажання спілкуватися з вами.

Тому, коли ми поруч, то ви нас любите, вважаєте рідними тощо. а коли ми йдемо, то проклинаєте нас, не розуміючи того, що самі нас вигнали, і за це ж переклали відповідальність на нас. Будь-яка розумна істота біжить від болю і страждань. Так чому ж ви вважаєте, що ми повинні бути вашої вигрібною ямою заради вашого егоїзму? Ми і так робимо це заради вашого навчання і розвитку. Міняйтеся, вчіться, розвивайтеся, і з вами будуть спілкуватися, довіряти. А любов волі була завжди, є і буде завжди.

Все, що потрібно - це розуміння поточної ситуації (вірніше, ким ви в ній є), усвідомлення неможливості і безвихідність подальшого її збереження і просто бажання змінити її.

(далі буде)

Фріланс Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал  znaniya15839562074852

Канал Кирилла Килова

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com