08 квітня 2017 року
Відкриття Мандрівника
Частина 1
 

Про мене

По мірі прочитання цього матеріалу у вас буде виникати питання щодо моєї особистості і достовірності інформації, яку я даю. Мої ім'я, прізвище, вік, тощо, вам нічого про мене не скажуть, тому не має сенсу заглиблюватися у все це. Зовнішність моя теж пересічна (не рахуючи погляду), вона нічим не відрізняється від багатьох з вас, так що намагатися шукати мене на вулиці, в натовпі або в клубах безглуздо. Зовні я просто людина, а в очі ви зазвичай не дивитесь, тому і не побачите нічого особливого. Для зручності вашого уявлення, нехай я буду чоловіком 30 років від народження, який живе поки що десь в якійсь країні на цьому земному світі. Кому принципові статуси і регалії, то представлюся: «Привіт, я Мандрівник»,  тобто сутність Вищої щільності. У цьому людському тілі я знаходжусь згідно договору заміни з 2011-го року, на невизначений термін. Повернеться він (Мандрівник у часі) чи ні - невідомо. Але поки що у нього все добре і великого бажання немає. Можливо, набридне мені. З вами важко, а сили не безмежні у всіх. Нижче я розповім детальніше про себе і таких як я, для вашого загального розвитку.

Від автора

Всю свою історію, людство (люди) не мають вільної волі, і всю свою історію саме до неї і прагнуть. Що це за прагнення, чому і звідки воно з'являється, - про це я і спробую дати пояснення в цьому матеріалі в міру свого розуміння і здібностей пояснювати. Ця книга написана доступною і простою мовою, без незрозумілих фраз і складних мовних зворотів, але водночас вона змусить багато разів відключатися ваш мозок. Тому в такі моменти варто повертатися до попередніх сторінок, перечитуючи текст знову і знову, поки ваш мозок його не зрозуміє. Цей момент буде спалахом усвідомлення - «Вау, я зрозумів!»

Сподіваюся, мої знання і праця будуть корисні людям цієї планети.

Вступ

Людство - це експеримент, мета його виростити певні душі (правильніше - сутності). Зовнішній вигляд не має значення, зараз він той, що ви бачите в дзеркалі, це не перший і не останній з них. В реальності ви всі виглядаєте однаково, ідентичні частини Єдиного цілого. Розрізняють вас за енергетичним, персональним кодом (він унікальний) і при необхідності знайти будь-кого - миттєва справа. Цей же код можна розглядати як долю, Хроніки Акаши, призначення і інші подібні назви, суть яких одна.

Тут головне зрозуміти, що всі тут є частиною одного, абсолютно ідентичні, і мета перебування тут - проходження шляху. Шлях вибирається персонально кожним на початку. Так що нема чого нарікати на долю, що хотіли, те й отримали, але і страждати не варто, оскільки це нікому не треба.

При нормальному, правильному проходженні шляху, людина щаслива, якщо вона страждає, значить проходить його неправильно, з помилками. Ваші емоції - це як нервові закінчення: коли боляче, то не варто цього робити, коли щасливі, то ви на правильному шляху.

Тому для нас дико спостерігати, як ви самі обираєте шлях болю і страждання по своєму нерозумінню, так само дико, коли ви буде дико дивитися на людей, які засовують руку в вогонь, і дивуються що боляче, а винен в цьому той, хто так не робить. Сподіваюсь, що це зрозуміло. Так само ви маєте дуже сильну зброю - загальні знання. Варто тільки усім захотіти щось поміняти, і це одразу ж станеться. Саме за масову Свідомість і йде боротьба за Душі людей, що відома вам як добро і зло. Для того, щоб зрозуміти, як це працює, то згадайте як виглядає медуза зі щупальцями. Ви - щупальця, а вся медуза - Єдине ціле (Єдиний Творець, Розум, Творець, Логос, Бог). Чим сильніше смикнути за щупальця, тим боліснішу увагу вона зверне на нього (подразник), і або нормалізує відчуття (якщо неприємні – відсмикне) або навпаки допоможе посилити їх. Так само робить і кожна людина чи будь-яка істота, тому що вони створені за образом і подобою, і по-іншому бути не може.

Це, скажімо так, основне поняття, від якого будемо танцювати далі. Тут основний момент як висновок: коли ти щасливий - це правильний шлях, а коли біль і страждання, то значить варто міняти щось, інакше буде тільки ще гірше.

Будова вашого тіла

Як я вже згадував вище, людина (напевно, вам буде простіше прийняти цей термін, хоча він не вірний, але це не критично) являє собою енергетичну субстанцію, ущільнюється до низу, тобто те що ви бачите, чуєте, відчуваєте, тощо, тобто ваш світ - це нижче що є. Я б висловився так: ваш світ - це великий Вселенський смітник, для найгіршого збіговища, яке окрім лайна виробляти нічого не може. Заслані ви сюди для того, щоб ви зрозуміли, що лайно - це погано. Термін вашого ув'язнення тут нескінченний, до виправлення, так би мовити. Саме тому тут так багато в'язниць і існує поняття Виправлення і Покарання - все за образом і подобою.

Так що ваше тіло - це енергетичний згусток однотонного кольору (в ідеальному стані). Колір вашого тіла залежить від емоційного стану, питання старіння, хвороб та інше має пряму залежність від цього ж. Емоції - це не логіка, вони всі формуються (народжуються) в області сонячного сплетіння, але ніяк не в голові, і черговість їх походження - спочатку вони, а потім думки, і аж ніяк не навпаки. Все що має в основі своїй логічні думки, а потім переживання емоцій є брехнею, накручуванням себе самого і веде до страждань. Мозок (логіка) створені для служіння людині, а не навпаки. Якщо вони (думки) виникають і ведуть до страждання - женіть їх від себе, робіть все навпаки, як би неймовірно це не виглядало для вас, які б виправдання собі ви не знаходили - вони не ваші, вами керують, вас змушують страждати. Побачити їх більшість з вас не зможе ніколи, вони для вас в іншій реальності, але вони є і вони ваші господарі. Ідеальне рабство - це рабство, де раб вважає себе вільним і робить все, щоб залишитися рабом. На енергетичному рівні це виглядає як чорні згустки на голові з повідками, і люди виглядають маріонетками, яких смикають як хочуть. Але ці господарі не всесильні. Їм можна і потрібно чинити опір, і з часом вони відстануть від вас, але це не просто, а іншого шляху у вас немає, окрім варіанту засунути назад голову в пісок, як страус, уявивши, що щастя в невіданні.

Для всіх, хто думає, що таке можливо, то мої слова вас розчарують. Це неможливо, оскільки життя буде створювати для вас ланцюжок одних і тих же подій, що повторюються нескінченну кількість разів, поки вам не набридне плавати в цьому лайні. Від себе не втечеш, до себе можна тільки прийти, а це шлях щастя.

Один з прикладів

Шукайте Любов, вона є, а як знайдете, прийміть її, женіть все, що забирає її, і робіть все щоб зберегти і примножити її. Це єдиний шлях вирватися із замкнутого кола одного і того ж. Залишитися в цьому замкнутому колі теж не вийде, питання лише в тому, скільки болю і страждання доведеться терпіти поки не набридне. А потім стане ясно, що вихід був завжди поруч, тільки руку простягни. Тоді нічого, розплачетесь, розсмієтесь, мало не помрете, від сплеску раніше заблокованих емоцій, за тиждень пройде, і все зміниться. А далі вже відкриється увесь Всесвіт, можна буде сісти під дерево і вважати себе просвітленим. Але поки що ви всі раби, керовані 24/7, 365 днів впродовж року, все життя. Відпускає тільки в останні 15 секунд перед смертю. Тоді вас викидають як непотріб, як непотрібне сміття, і ви зможете поглянути на все своє життя вільним поглядом, наче збоку.

Внутрішній діалог

«Привіт, мій друг. Тепер я знаю, що ти є, і ти знаєш, що я знаю про тебе. Я тебе бачу. Привіт, тепер тобі страшно».

Спочатку людина народжується вільною і дуже сильним, і потрібен час на її ослаблення, щоб підключити її до системи (а ось і Матриця), тому діти живуть без нього (внутрішнього діалогу). Після підключення він з'являється, спочатку як рідкісний відгомін, потім з часом, повністю отримуючи контроль над Свідомістю і заміщаючи її своїм діалогом.

Спробуйте спіймати його, і ви помітите, що він має різні голоси, тембри, і від нього залежить ваш стан, емоції, дії - все життя. Найголовнішого ворога ви вважаєте собою.

Геніально, чи не так. Ви навіть уявити вже не можете, що може бути по-іншому. Іноді я спілкуюся з людьми, зізнаюся їм, що у мене його немає. У мене немає думок, в звичному для вас розумінні. Я навіть не знаю, що це таке планувати своє наступне слово. Навіть зараз, в момент написання цієї книги, все відбувається само собою, нічим не відрізняючись від живого спілкування. Я просто пишу те, що знаю і відчуваю, так як хочу, нічого не плануючи заздалегідь.

В той момент, коли будь-хто з вас починає розуміти факт присутності чужих думок у своїй голові, тобто ловить оператора за «роботою», то він (оператор) починає ховатися, відключатися на час, змінювати голос (з чоловічого на жіночий). Сховатися за купою різного лушпиння (проблем), які з'являються відразу. Якщо це не допомагає, то вплив буде посилюватися за рахунок появи людей і подій: нотації родичів, проблеми і т.п. Чим сильніше вони (проблеми), значить, тим сильніше ви для системи. В такі моменти не знаєш, у що вірити і що вважати правдою, лише одні сумніви і проблеми. Керуватися варто емоціями Щастя і Любові. Ідіть туди, де ви і з ким ви щасливі, забуваючи про все, не дивлячись ні на що і всупереч усьому. Коли будете потрапляти в потрібне місце, також зміниться і все оточення, всі думки пропадуть, всі проблеми стануть незначними, ви відпочиваєте, - вас в цей момент прикривають. Для тих людей, хто вас прикриває це не просто. Вони фактично беруть все на себе для того, щоб дати вам перепочити, бо шалено вас люблять.

Помічники, вчителі, гуру тощо.

Емоції, які відчувають вами, нікуди не пропадають. За великим рахунком кожного з вас чують. Ніщо не виникає ні звідки, і нікуди не пропадає безслідно. Коли біль сильний, а бажання щире, то з'являються люди, які вам допомагають. Не варто вважати їх хорошими, святими чи навпаки. Вони ні ті, і не інші. Саме поняття оцінки до них не може бути застосовано. Оцінка - це лише ваше суб'єктивне сприйняття подій, засноване на вашому минулому досвіді або найгірше - просто на те, що вам нав'язали і нав'язують (батьки, школа, влада, церква, ЗМІ). Насправді ж помічники просто виконують свою роботу, роблять вони це добре, в звичному для вас розумінні вони не відчувають почуттів, тому ви можете вважати їх жорстокими. Але це не так. Якщо у вас емоції зароджуються в сонячному сплетінні, то у них воно відключено спеціально, але працює серце. Тому вони страждають разом з вами, оберігають, коли щасливі, карають, якщо потрібно, і люблять, коли ви їх вбиваєте (зраджуєте). Вам здається, що вони бездушні, просто біль для них звичний стан, потреба у них - бути потрібними, завдання тільки одна - допомагати, зброя їх - самопожертва. Хоч фізично вони (помічники) і люди, але вони не є ними. Ритм їх життя і піки пережитих емоцій настільки високі, що будь-яка людина просто «згорить». Тому ми рано йдемо з життя, людське тіло не призначене для такої роботи і швидко зношується. Ми знаємо про це з самого початку, і свідомо на це йдемо.

Якщо життя надає вам можливість зустрічі з кимось із нас, варто використовувати це по максимуму.

Але врахуйте, що все ваше оточення буде на вас тиснути, засуджувати, намагатися повернути в минуле (ви завжди будете виглядати «білою вороною»). Так само врахуйте, що система створює своїх псевдо-вчителів. Кому з них довіряти, визначаєте тільки ви емоціями щастя поруч з ними і відсутністю внутрішнього діалогу, а також, логічними висновками в голові, що треба бігти від них, коли їх немає поруч. І знайте - вибір завжди тільки за вами.

Повинен попередити: будь хто з вас, для кожного з нас - чужий. Ми не звідси і цінності у нас інші. Але ми вас любимо.

Система

Ви, як я вже говорив, перебуваєте в системі (тривимірній Матриці). Система є набором різних заходів (інструментів) впливу, що постійно розвиваються і вдосконалюються для отримання необхідного результату.

Вона (Матриця) має способи вербування, примусу, захисту, заохочення, покарання і знищення. Мета її роботи (результат) - отримання від вас певних (необхідних) емоцій (енергій), необхідних для її існування. Енергії ці негативні, і вони чужі людям. Тому вас тримають в спеціальному стані для неможливості бунту, тому що тоді вона за мить зруйнується.

Основні критерії для неї - сила емоції і їх кількість. Система прагне тримати максимально кількість підключень з максимальною силою емоцій, без загрози свого викриття і руйнування. З огляду на той факт, що загальна Свідомість і бажання реалізується, то в системі захисту системи використовується дві речі:

1. роз'єднаність;

2. напівсонний стан; за рахунок постійного внутрішнього боргу, що завантажує мозок відволікаючим сміттям майже на 100%. Залишку вистачає тільки на розмноження і існування (їсти, пити, спати). На цьому побудована ціла наука - соціальне програмування (соціальна інженерія).

Таким чином, система (Матриця) доїть вас, як корів, годуючи найбільш шкідливими хімікатами і тримаючи в сплячому роз'єднаному стані.

Просто задумайтеся, чому спілкуватися з іншими людьми вважається чимось поганим, складним, викликає почуття дискомфорту, страху, але в той же час і є основною потребою будь-якої людини?

(далі буде)

Фріланс Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал  znaniya15839562074852

Канал Кирилла Килова

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше