07 вересня 2020 року
Входження в новий 2021 рік

Якщо висловитись метафорично, то впродовж 2020-го вирувала енергетична гроза, яка досягла свого апогею в липні 2020 року. Вересень став місяцем, коли все почало потроху вщухати.

Ні, гроза не припинилася, і найближчим часом цього не станеться, але люди починають звикати жити в нових умовах, потроху засвоювати нові енергії, і вже не сидять біля вікна в очікуванні, коли закінчиться злива, а готові діяти, адже досить добре вивчили погодні умови, щоб дозволити собі вилазки назовні.

Про що це говорить? Про те, що у вересні люди потроху почали створювати собі умови для входження в новий, 2021-й рік. Більшість почали аналізувати події минулих місяців, зіставляти їх зі своїми планами, бачити свої недоробки, і працювати над тим, щоб їх виправити. Перед кожним явно промальовується шлях - з минулого в майбутнє, і кожен чітко бачить себе в точці сьогодення, бачать всі перепони на цьому шляху, і той тягар минулого, який кожен намагається протягнути слідом за собою.

Уже в серпні потроху стали проявлятися в матеріальному світі плоди наших праць впродовж поточного року: хтось зміг дозволити собі насолодитися відпочинком, а хтось усвідомив, що трудився занадто мало, неефективно і, бажаючи надолужити згаяне, закатав рукава, і з головою занурився в діяльність. Є й ті, хто пустили все на волю стихії, і просто жили за рахунок чужих ресурсів - матеріальних і духовних, ні в чому собі не відмовляючи. Для останньої категорії людей лавочка незабаром прикриється. Настає час, коли кожен, по суті, зможе розпоряджатися лише тією кількістю енергії, яку згенерує або отримає самостійно - у взаємообміну з іншими людьми і планетою. А все тому, що на Землі запускаються абсолютно нові енергетичні процеси.

Сама енергія і її якість поки що більше не змінюються (глобально), це стосується і вересня, але кардинально змінюється принцип взаємодії цих енергій. Згідно з новими правилами (які вступають в дію поступово, і поки що запускаються в тестовому режимі), кожна людина може отримати від іншої людини або простору стільки енергії, скільки дає йому під час взаємообміну. Тобто, по суті, з часом зникне явище енергетичного вампіризму - не буде можливості просто тягнути чужу енергію, нічого не даючи взамін. Розплачуватися доведеться тут же: здоров'ям фізичного тіла, або матеріальними втратами, наприклад.

Як все це буде працювати, відчують ті, хто тягне з нас енергію, провокуючи на емоції; - проходить година-дві, і ця ж людина дзвонить, і повідомляє, що у неї вкрали гаманець, або вона отруїлася, або сталося ще щось неприємне для неї. Це досить грубий приклад, але він демонструє принцип дії нових правил. Поки що «покарання» не буде відповідати кількості вкраденої енергії, але з часом це зміниться.

Зараз наше головне завдання - поступово привчити себе жити згідно з новими правилами, у взаємообміну, не порушуючи їх. Це тривалий процес, що вимагає терпіння.

Ми також будемо спостерігати дію цих нових правил взаємообміну в світовому масштабі - то тут, то там будуть виникати міжнародні конфлікти, скандали, повстання, протести, розпадатися ті ділові та особисті союзи, в основі яких лежить одностороння вигода, а не гармонійний взаємообмін. Ми вже зараз бачимо ці прояви на прикладі багатьох країн, відомих людей, і ситуація буде тільки набирати обертів.

У нашому житті теж почнуть відбуватися зміни в зв'язку з цими нововведеннями - деякі люди поступово випадуть з нашого життя, частина відносин може зруйнуватися, а хтось із тих, на кого ми майже не звертали уваги, навпаки, розкриється перед нами з нового боку. Важливо навчитися відпускати, не триматися за старе. Адже за негармонійні стосунки, які ми продовжимо тягти за собою в майбутнє, нам доведеться розплачуватися, як згадувалося вище, своїм здоров'ям, фінансовим успіхом. У підсумку вони і так розпадуться - так чи варто мучити і себе, і інших?

Які висновки можна зробити з вище сказаного? Успішними будуть ті проекти, які побудовані на гармонійному взаємообміні. Домовлятися потрібно відкрито, нічого не приховуючи, чесно обговорюючи всі нюанси і ризики з партнерами. Не можна вимагати від інших людей чого-небудь, нічого не пропонуючи натомість. Це стосується і робочих, і особистих моментів. Якщо раптом життя здається нестерпно складним, і ми постійно втрачаємо щось, важливо переглянути свої погляди на себе і свою діяльність, відносини (ділові, робочі, дружні, сімейні, любовні). Почати задавати собі питання: а чи правильно я вибудовую відносини з іншими людьми? Що я даю оточуючим? Чим я можу бути їм корисний? За що мене цінують люди? Які якості потрібно розвинути в собі, а від яких краще позбутися? Як часто я чогось вимагаю: у рідних, коханих, роботодавців, Всесвіту? А даю щось натомість? Викладаюся чи на 100%? Правильні питання допоможуть розібратися в будь-який, навіть самій складної ситуації.

Коли ми говоримо «давати щось взамін», мається на увазі відкритість, готовність допомогти, підтримати, надихнути своїм прикладом, поділитися знаннями, дати пораду, іноді просто зробити комплімент, підтримати у важку хвилину, відповісти на телефонний дзвінок серед ночі, або ж просто мовчки посидіти поруч, поки людина плаче, або сміється, або просто хоче виговоритися. Це готовність розділити не тільки чуже горе, а й радість, просто бути в житті іншої людини. Все це важливо робити з відкритим серцем, не думаючи про зароблені «бонуси».

Важливо відзначити, що енергії Природи, Землі і Всесвіту залишаються доступними для нас. Але і тут важливо вчитися взаємодіяти по-новому. Ми можемо, наприклад, вибратися на лісову прогулянку, і подумки попросити Природу поділитися з нами своєю енергією а, сповнившись нею, подякувати. Це взаємообмін. Ми попросили, ми подякували. Ми не просто взяли, вважаючи це своїм по праву.

Якщо ми живемо в гармонії з собою і світом, вересень стане для нас місяцем приємних сюрпризів і несподіванок. Місяцем чудес. Ми зможемо реалізувати будь-який проект, втілити в життя будь-яке своє бажання. Ми на одній хвилі з Всесвіту, ми чарівники, творці - важливо тільки навчитися керувати своєю внутрішньою силою, направляючи її не тільки на благо собі, а й на благо оточуючим.

Якщо ж місяць починається з труднощів, негараздів, і втрат - ми знаємо, що робити. Замість того щоб витрачати час на скарги і звинувачення, починаємо розбиратися в собі, своїх очікуваннях і вимогах, задавати собі правильні питання, і шукати відповіді на них в своєму внутрішньому світі, а не в зовнішньому.

У нас залишилося всього два місяці - вересень і жовтень, щоб завершити розпочаті в 2020-му році справи, домогтися поставлених цілей. Ми все ще тримаємо майбутнє в своїх руках, і можемо впливати на нього. Так, на даному етапі вже немає можливості коригувати свій шлях - вибір зроблений, ми вже йдемо по ньому, але ми все ще можемо змінити своє сприйняття, принцип взаємовідносин із зовнішнім світом, і отримати всі необхідні ресурси. Всесвіт готовий допомогти, як і люди, які нас оточують - важливо навчитися правильно просити про допомогу, а не вимагати її.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com