07 липня 2019 року
Матриця виживання і Матриця благополуччя

Друзі, ми з вами проходили досвід у тривимірній Матриці виживання і обмеженості, це було необхідно для задач нашої Душі.

Але коли ми виходимо з неї, згадуючи при цьому хто ми є насправді - ми з вами переходимо в Матрицю Благополуччя, коли ви повністю відпускаєте страх і контроль над своїм життям, всі уявлення про себе, і повністю довіряєтесь своїй долі. Саме довіра допомагає звільнитися від старих умовностей і побачити нове поле свого життя.

Бог всередині вас, переводить вас в абсолютно інший стан життя, коли все раптом починає без всіляких перешкод приходити до вас само. Гроші в потрібній кількості, потрібні події, найкращі варіанти, можливості і перспективи.

І ви усвідомлюєте, що вам нічого і не потрібно робити - просто Бути, просто слідувати зі своїм потоком не хвилюючись ні про що. І чим глибше ви довіряєте, тим більш казкові моменти ви розкриваєте в своїй реальності.

Вчора одна жінка задала питання і відповідь думаю допоможе багатьом з вас правильно сприймати, те до чого вас зараз веде Життя:

- Мене завжди, чесно, лякає, що до мене, духовно свідомої дівчині, перестали приходити фінанси.

- Рідна, як би тебе це не лякало - з цим потрібно погодитися. Ми шукаємо в грошах опору для свого існування, хоча насправді, вона в тій Силі що нас з тобою створила. І обнуляючи наш стан, відбираючи у нас гроші, ця Сила хоче привести нас до себе, як до єдиного Джерела всіх благ для нас. Потрібно повністю довіритися цій Силі, потрібно повністю довіритися своєму життю, своїй долі і ця Сила знає, що і коли нам дати. І коли ти повністю довіряєшся і відпускаєш увесь контроль, ти усвідомлюєш наскільки ти захищена від усіх бід. І той стан довіри відкриє тебе для Благополуччя.

Ти почнеш перебувати поза межами стану занепокоєння про своє життя, ти будеш перебувати в стані свободи і єдності зі світом, з його природним достатком. І все стане на свої місця.

З любов'ю, рідні!

ОЛМАТ

www.youtube.com

Канал Абсолютный Чененлинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше