07 липня 2019 року
Матриця виживання і Матриця благополуччя

Друзі, ми з вами проходили досвід у тривимірній Матриці виживання і обмеженості, це було необхідно для задач нашої Душі.

Але коли ми виходимо з неї, згадуючи при цьому хто ми є насправді - ми з вами переходимо в Матрицю Благополуччя, коли ви повністю відпускаєте страх і контроль над своїм життям, всі уявлення про себе, і повністю довіряєтесь своїй долі. Саме довіра допомагає звільнитися від старих умовностей і побачити нове поле свого життя.

Бог всередині вас, переводить вас в абсолютно інший стан життя, коли все раптом починає без всіляких перешкод приходити до вас само. Гроші в потрібній кількості, потрібні події, найкращі варіанти, можливості і перспективи.

І ви усвідомлюєте, що вам нічого і не потрібно робити - просто Бути, просто слідувати зі своїм потоком не хвилюючись ні про що. І чим глибше ви довіряєте, тим більш казкові моменти ви розкриваєте в своїй реальності.

Вчора одна жінка задала питання і відповідь думаю допоможе багатьом з вас правильно сприймати, те до чого вас зараз веде Життя:

- Мене завжди, чесно, лякає, що до мене, духовно свідомої дівчині, перестали приходити фінанси.

- Рідна, як би тебе це не лякало - з цим потрібно погодитися. Ми шукаємо в грошах опору для свого існування, хоча насправді, вона в тій Силі що нас з тобою створила. І обнуляючи наш стан, відбираючи у нас гроші, ця Сила хоче привести нас до себе, як до єдиного Джерела всіх благ для нас. Потрібно повністю довіритися цій Силі, потрібно повністю довіритися своєму життю, своїй долі і ця Сила знає, що і коли нам дати. І коли ти повністю довіряєшся і відпускаєш увесь контроль, ти усвідомлюєш наскільки ти захищена від усіх бід. І той стан довіри відкриє тебе для Благополуччя.

Ти почнеш перебувати поза межами стану занепокоєння про своє життя, ти будеш перебувати в стані свободи і єдності зі світом, з його природним достатком. І все стане на свої місця.

З любов'ю, рідні!

ОЛМАТ

www.youtube.com

Канал Абсолютный Чененлинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше