05 жовтня 2020 року
Майкла Лав
Подія 2020 року - велика перемога Світла
Передача плеядянських Сил Світла

Вступ

Наступна інформація отримана з прямих, декодованих ефірних передач від доброзичливих Сил Світла, розташованих в Сонячній системі Землі, і деякі дані надходять безпосередньо від деяких членів земного Альянсу, відомі як Білі Капелюхи, і Велике Біле Братство, стратегічно розміщених на ключових позиціях сил галактики на поверхні планети Земля.

Спеціальне послання зоряному посіву Нової Землі

для негайної планетарної трансляції

Останні дані Земного Альянсу показують, що Сили Світла тепер здобули велику перемогу в операції «Пандора» над рештою сил драконійців в підмісячному просторі для звільнення планети Земля.

Тільки істоти Світла, налаштовані на Вищі Світи, знають, що ця битва взагалі відбувається, не кажучи вже про те, наскільки вона важлива.

Ця енергійна операція з очищення вже певний час проводиться за лаштунками від імені людства, щоб прокласти шлях до невідворотної великої еволюційної Події.

Багато хто ще не знає, що за останні три земних тижні відбулися дуже важливі події, коли Сили Світла завершували програмування нової енергетичної мережі 5D.

Минулого тижня Темні Сили ініціювали серйозне порушення безпеки «Пандори», але воно було швидко відбите і нейтралізоване Силами Світла «Дельта».

Через критичний характеру Події Вознесіння людства, що наближається, 36 земних годин тому планетарні Сили Світла почали великий наступ в підмісячному просторі проти цих Темних істот, які ще залишилися, і продовжують тримали Землю в заручниках. Земний Альянс повідомляє, що Сили Світла вийшли 100% переможцями в цій останній пекельній битви над Землею.

Велика битва за планету Земля, нарешті, підходить до кінця, і вперше в сучасній історії підмісячний простір був повністю очищений від цих Темних драконів (Темних драконійців).

Земний Альянс повідомляє, що це очищення від Темних тепер швидко переходить на поверхню планети, і жителі планети Земля почнуть відчувати чудові енергії свободи і легкості, оскільки часова шкала гамма-випромінювання Землі наближається до кульмінації Події 2020 року.

Про все це ви почуєте в майбутні великі дні, і це дійсно буде неймовірний «жовтневий сюрприз».

Сили Світла також говорять, що це недавнє енергетичне очищення досягне важливої позитивної поворотної точки на часовій шкалі Землі впродовж першого тижня листопада 2020  року.

Велике Вознесіння людства неминуче.

Минулі прямі канали земного союзу всіма способами вказують на те, що на Землі ось-ось станеться захоплююча подія, коли рівні Свідомості будуть підвищені до рівня 5-го виміру.

Це час, про який здавна говорили багато пророків і провидців, коли людство почне переходити від тривалого періоду космічної пітьми до сліпучого Нового Світла Золотого століття.

Ми можемо сказати вам, що 21 грудня 2020 року - це особливий момент на галактичному колесі часу і в історії людства.

В цей грандіозний маркер часу об 11:11 ранку, нарешті, наступить новий Золотий вік Водолія, і на Землі народиться Нова 5D Земля.

Головний енергетичний портал Вознесіння відкриється на Небесах, оскільки небесні вирівнювання відзначають великий час людства.

Завдяки космічному вирівнюванню ближче до кінця грудня Центральне Сонячне Світло прекрасного Золотого століття сатья-юги, який почався в 2012 році, зможе знову повністю сяяти на планеті Земля 21 грудня 2020 року.

В цей день Космічна Брама буде повністю відкрита, і найпотужніший, нестримний і сліпучий потік 40-герцового Гамма-Світла прорветься з Небес, і потече на планету.

Ось основні Небесні події 2020 року на Землі, які приведуть до грандіозного вирівнювання 21 грудня 2020 року.

- Рідкісне 3000-річне потрійне з'єднання в 33-річному з'єднанні Сатурна і Плутона.

- 13-річне з'єднання Юпітера і Плутона.

- Кільцеве сонячне затемнення, яке також відбувається в той же день, що і літнє сонцестояння 2020 року.

- 20-річне з'єднання Юпітера з Сатурном, яке припадає на найзначніший сонячний день в році - грудневе сонцестояння.

Той факт, що всі ці унікальні і потужні вирівнювання відбуваються в один і той же момент і збігаються разом із закінченням і початком основних небесних циклів, є неймовірно дивовижним, і має потужний синхронний сенс, м'яко кажучи.

Череда величних небесних подій, що відбуваються, знаменує початок нової ери Світла на планеті Земля.

Великий сонячний спалах

Збіг з головними космічними циклами, що закінчуються і починаються прямо зараз, плюс небесне вирівнювання і Зоряна Брама, відкриваються, полягає в тому, що у нашого Сонця в будь-який момент повинен відбутися великий спалах, який відбувається кожні 25 920 років в так званому Великому Циклі.

Цей спалах був відомий майже кожній древній цивілізації в зареєстрованій історії. Вона була записана під такими назвами, як Вогонь Самвартака, Фрашокереті, Екпіроз і Вогонь Юги.

Дані в усіх недавніх передачах Земного Альянсу показують, що цей грандіозний сонячний спалах також неминучий, і всі ознаки і дані вказують на те, що ця подія також відбудеться до кінця 2020-го земного року.

Деякі члени Земного Альянсу знають про достовірність цієї сонячної Події і підтверджують, що наша Сонячна система проходить через надзвичайно енергетично щільну область Галактики в цей самий час і екзотичні частинки, що містяться в цьому космічному плазмовому полі, заряджають галактичне ядро, як гігантський суперконденсатор, який незабаром розрядиться як епічна космічна світлова подія, яку побачать усі істоти на поверхні Землі.

Грандіозний сонячний спалах буде потужним виверженням сліпучого, магнітного, білого Гамма-Світла 5D, що випромінюється з ядра Галактики, який буде видно з Землі і буде світити як друге Сонце в Небі.

Енергія, що вивільняється з цього Центрального Сонячного Випромінювання, відома як Прорив - Стиснення і викличе Подію повного масового Вознесіння планетарної Свідомості.

Стародавні мудреці кажуть, що Світло від цього космічного вибуху буде настільки потужним, що воно буде висвітлювати Небеса Землі впродовж 1000 років.

Це божественне золоте Світло Нового століття, яке буде освітлювати планету Земля в наступному тисячолітті.

21 грудня 2020 року вся наша Галактика переміститься у П'ятий вимір, також відомий як нове століття Водолія і шостий Золотий вік. В цей еволюційний день планета Земля увійде в Небесну Еру духовного Пробудження.

Духовні Сили Центрального Сонця змінять все в цьому царстві глибоким і позитивним чином.

Ті, хто бажає жити в гармонії, ділитися, піклуватися, співпрацювати і працювати з природою, творчістю і любов'ю, утворюють духовні спільноти і абсолютно нову і іншу цивілізацію.

Нове століття Водолія приносить усвідомлення нашої істинної божественної суті, і в цьому все стає можливим і досягається стан досконалості.

Ми так довго чекали і перенесли так багато всього на планеті Земля, втілюючись знову і знову, незліченну кількість разів, просто щоб споглядати чудову появу Нового Золотого століття.

Ми мали надію впродовж всього цього часу, і ми подолали увесь світ тільки для того, щоб мати можливість стояти на Землі і бути свідками блиску того, що гряде.

Це наш квиток додому, відмінно.

Нарешті прийшло прекрасний час.

Те, що наближається, велике, воно наближається швидко і прямує прямо до планети Земля, через 2 земних місяці.

Чекайте, оскільки ми наближаємося до фінальної фази заходи 2020.

Спасибі, що прийшли на Землю і за велике служіння всьому людству.

Очікується, що енергії навколо планети знову зростуть впродовж наступних 72 годин, тому обов'язково залишайтеся на землі і використовуйте кристали, щоб допомогти інтегрувати ці вищі енергії в формується світлове тіло.

Бог-швидкість.

Майкл і плеядянці.

Переклад з англ..: https://svetinus.ucoz.ru/

Переклад українською Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com