05 вересня 2019 року
Кобра
2020 й рік

У космічному масштабі перехід до наступного космічного циклу триває. Області, повністю вільні від квантових флуктуацій і первинної аномалії, які існують головним чином в міжгалактичному просторі, званому як «Райські острови», все ще не стабілізовані, але джерела міжзоряних розвідданих повідомляють про величезні позитивні зміни, що відбуваються по всьому Всесвіті, які є індикаторами космічного фазового переходу.

Поверхневе населення цієї планети (Землі), нарешті, починає відчувати справжню галактичну Свідомість, оскільки стає відомо, що є місце набагато краще, ніж планета Земля.

У міру того, як ми наближаємося до Переходу, Сили Світла просять усіх продовжувати медитувати наскільки можливо часто і так часто, як вони відчувають до моменту Прориву-Стиснення, щоб допомогти стабілізувати енергетичну решітку навколо планети Земля, використовуючи медитацію «Квітка життя».

На цей момент поверхня планети Земля все ще знаходиться на 85% під контролем Темних Сил. План єзуїтів по проникненню в Східний Альянс виявився досить успішним. Всі країни БРІКС були інфільтровані агентами-єзуїтами за останні п'ять років. І сьогодні БРІКС - це не той же БРІКС, який був за часів президентства Лули в Бразилії.

Банкіри, підтримувані єзуїтами, тепер відкрито захищають свою власну версію фінансового перезапуску (світової фінансової системи). Марк Карні отримав освіту в єзуїтів, у коледжі Святого Френціса Ксав’є в Едмонтоні (штат Альберта, Канада). План єзуїтів полягає в тому, щоб створити світовий фінансовий крах в січні 2020-го року, а потім ввести безготівкову глобальну фінансову систему, в якій «лібри» або інші глобалістські крипто валюти замінили б долар США. Оплата здійснювалася б з особистих смартфонів, а глобальна соціальна оцінка людини визначала б її платоспроможність.

Швидше за все фінансовий крах повинен бути викликаний каскадом подій, які призвели б до банкрутства критичної маси Центробанків світу. Єдине, що я можу сказати про плани єзуїтів, це те, що є певні речі, про які єзуїтам невідомо. Мій єдиний коментар про січень 2020-го року - це картинка нижче, оскільки я ще не отримав дозвіл розповісти більше.

Агенти єзуїтів проникли також щонайменше в 80% альтернативних ЗМІ, і ця ситуація буде вирішена, коли прийде час. Усвідомлення того, що період 2020-2025 років - це час, коли може відбутися незворотній крах старої системи, поступово входить в мейнстримівську (головну) свідомість.

Наступна інформація про замовний контракт на Епштейна була підтверджена надійними джерелами.

Вторгнення архонтів в 1996 році знаходиться на завершальній стадії. Це самий темний час перед настанням світанку, коли драко-рептилоїдні елементи поверхневого суспільства планети відкрито пропагують канібалізм. Причиною цих крайнощів є те, що рептилоїди очищаються з поверхні планети, і тому вони оскаженіли.

Незалежні поверхневі джерела інформації стверджують, що багато пожеж в Бразилії і Центральній Африці насправді є операцією Сил Світла, які зачищають залишки рептилоїдів.

В найближчі кілька місяців у навколо місячному просторі відбудеться різке збільшення активності, і військові звертають на це увагу.

У наступні кілька місяців, якщо все піде за планом, я зможу надати набагато більше інформації, ніж я міг в останні 18 місяців, і, сподіваюся, у мене буде набагато менше, прихованих натяків у своїх випусках розвідданих.

Останнім часом я помітив збільшення негативних, неповажливих, дурних і безглуздих коментарів в моєму блозі. Я бачу два виходи: по-перше ввести сувору модерацію (контроль), залишати тільки ті коментарі, які мають тільки сенс і цінність для спільноти; і по-друге, повністю відключити розділ коментарів. Вибір за вами.

Перемога Світла.

https://www.youtube.com

Канал  Раскрытие Дороги к Себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше