05 серпня 2019 року
Леді Гайя
Космічне повернення в Чумацький Шлях
і втрата людства в старих енергіях

Вітаю вас, дорогі мої діти!

Я, Свідомість планети Земля, леді Гайя!

Все вже налаштовано на зрушення реальності і повернення в Чумацький Шлях. Подорож в Чумацький Шлях буде не миттєвим переносом з однієї точки Всесвіту в іншу. Це буде відбуватися впродовж семи днів. Впродовж семи днів ми будемо рухатися в Чумацький Шлях.

Коли ж починається повернення в Чумацький Шлях Блакитної перлини Всесвіту?

Наш рух з вами починається сьогодні, 05 серпня 2019 року. Саме в цей день, 05 серпня, о 17 годині 17 хвилин починається наш рух в Чумацький Шлях.

Ми не можемо чекати, коли кожна людина свідомо чи інтуїтивно вибере для себе повернення. Будуть ті, хто залишиться в старій реальності без підтримки Вищих Сил, без підтримки Космічної Ради.

Кожен впродовж двох днів чув інтуїтивно мій поклик в Чумацький Шлях. Зараз ми архівуємо свій досвід для того, щоб він перейшов разом з нами в Чумацький Шлях. Впродовж усього шляху нас, тих, хто йде з простору відновлення, будуть підтримувати Вищі Сили. Вони будуть супроводжувати нас впродовж усього шляху.

Вже скоро ми з вами зустрінемося, і мною будуть передані енергетичні налаштування і активації для виходу з даного простору разом зі мною, і руху в Чумацький Шлях.

Кілька годин тому магнітне поле планети впало до свого мінімуму, а атмосфера відкрилася. Озоновий шар зменшився до мінімуму. Я забираю з собою всі свої енергії, всі свої біосфери планети Земля.

Залишившись в даному просторі. Ви будете перебувати поза магнітного поля планети і без захисного озонового шару. Магнітне поле і захисний бар'єр, - озоновий шар, складаються з дванадцяти рівнів, дванадцять шарів. Зараз деактивовані і вимкнені десять з дванадцяти шарів.

З 17 годин 17 хвилин 05 серпня 2019-го року залишиться тільки самий мінімум, - один з дванадцяти шарів магнітного поля і захисного шару озону навколо планети Земля.

З моменту 17 годин 17 хвилин 05 серпня 2019 роки людство енергетично відірветься від простору відновлення, але чи почне воно рухатися до Чумацького Шляху?

Ні, не почне. Ви не знаєте дорогу в Чумацький Шлях, і як би ви, мої дорогі, рухалися в океані космічного простору крізь зірки без корабля? Планета Земля є той космічний корабель, на якому ми попливемо.

Але перш, ніж ми попливемо, ті, хто не хочуть, будуть спущені у відкритий космічний простір на шлюпках. Один шар планети Земля залишається в даному просторі для тих, хто не бажає рухатися вперед. Людство вже давно не є єдиним організмом, на планеті безліч воєн між країнами. Людство не бажає зрозуміти свою єдність один з одним.

Я не бажаю цього, але у мене немає вибору в рішенні, яке я маю зробити. З 7,5 млрд. Душ жителів планети Земля 3,5 млрд. не повернуться у простір Чумацького Шляху. Пройде тільки 4 млрд. душ разом зі мною. Відключення від мене, від енергії Землі, розпочнеться о 17 годині 17 хвилин 05 серпня 2019-го року. У цей день о 18 годині вивільниться потужний потік енергії з мого планетарного ядра, і з цього моменту ми візьмемо курс на Чумацький Шлях. Впродовж семи днів ми будемо перебувати в захисному куполі. Його вже зараз на мене надягають Вищі Сили для збереження себе і тієї частини душ людства, які йдуть зі мною в Чумацький Шлях.

Що буде з тими, хто залишається? (тобто залишається в третьому вимірі)

Ще більша деградація здоров'я, відносин, сім'ї, фінансів, роботи, призначення. Я вже говорила про те, що планета перенаселена, моїх ресурсів на всіх не вистачає. Перебуваючи в просторі відновлення, я відновилася, але я не можу знову піти тим самим шляхом, - від мене нічого не залишиться знову.

Дорогі мої діти, 05 серпня 2019-го року, о 17 годині 17 хвилин починається скидання 3,5 млрд. душ з планети Земля, з моїх Тонких тіл і просторів.

05 серпня, о 18 годині рівно, ми починаємо рух в Чумацький Шлях, який триватиме сім днів. Впродовж семи днів у вас будуть яскраві сни, і збільшиться енергія у вас.

Вже завтра, 06 серпня 2019-го року, мною будуть передані необхідні енергетичні налаштування і активації для проходження через сім днів руху в Чумацький Шлях, і знаходження під захисним куполом Вищих Сил. Кожен вирішує сам - залишитися йому або повернутися разом зі мною. Рішення приймається усвідомлено або інтуїтивно.

Активації, які мною будуть передані вже завтра в процесі руху в Чумацький Шлях, передаються тільки тим, хто досяг дорослого життя, і тим, кому ще немає 15 років, вік дорослішання душі на земному плані.

Для активації енергетичних налаштувань ми з вами завтра зустрінемося не уві сні, а наяву. Я передам бесіду, в рамках якої кожен з присутніх на ній, отримає активацію енергетичних установок. Впродовж всього часу, поки ми рухаємося в Чумацький Шлях, впродовж семи днів, енергетичні налаштування можна отримати як під час нашої бесіди, так і активувати їх впродовж шести днів з моменту нашої бесіди, якщо ви не встигаєте на нашу зустріч.

Після 18-ї годин рівно, ми вже вийдемо з простору відновлення, і ви побачите на небосхилі зовсім інше розташування зірок. Коли ж ми повернемося в простір Чумацького Шляху, впродовж десяти днів космічні Гіперборейці проводитимуть генетичне відновлення для кожного, хто повернувся. Ви оновитеся, ви омолодитеся і відновитеся з енергіями Чумацького Шляху.

Дорогі мої діти! Наша подорож в Чумацький Шлях починається сьогодні, але не всі пройдуть, так само як і не всі увійшли в простір відновлення, так і не всі з нього вийдуть.

Улюблені мої діти, я бажаю якомога більше душ забрати з собою. Я бажаю якомога більше вас забрати з собою. Я даю можливість повернення разом з сім'єю. Нас чекає космічна сім'я з іншого боку Всесвіту, і ми починаємо рухатися до неї.

Леді Гайя.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше