05 червня 2019 року
Архангел Уриїл
Енергетичний Прогноз Архангелів на червень 2019 року

Вітаю тебе, дорогий мій!

Мене звуть Архангел Уриїл.

Прийшов час нашої нової бесіди про енергії нового місяця червня. Настав шостий місяць 2019-го року. Цей місяць несе в собі виклик. Що ж це за виклик? Перш за все - це потужний енергетичний потік часу, майстерності і древніх коренів втілень. Кожен на Землі втілювався безліч разів, і кожен несе в собі безліч дослідів і свій Контракт Душі. У ньому відображений досвід, який ти, як древній Дух, бажаєш втілити на Землі.

Що ж тебе зупиняє від втілення в життя задумів Душі? Тебе зупиняли зустрічні енергії. Ти немов пливеш проти течії життя. В цьому ти не винен. Дуже багато енергії змішалися в ціле. Це схоже не заплутаний клубок ниток.

У тебе є три основні нитки енергій. Це: 1 - нитка життя; 2 - нитка достатку; 3 - нитка призначення і реалізації себе в житті.

Скільки ж всього ниток на Землі? Їх більше 21 мільярда. Це потік енергій, потік, який повинен йти паралельно, і нитки не повинні стикатися одна з одною. Але вони стали стикатися, і тоді почалася енергетична плутанина. Багато Майстрів Світла, не бачачи іншого виходу, стали обрізати нитки людства, намагаючись відновити їх природний рух, але це не допомогло.

Тоді Рада людства, що складається з 12-ти істот Світла, стала будити з кожної цивілізації минулого тих, хто був до них. Прокинулися члени Ради минулого, і кількість членів Ради планети Земля досягла 36-ти істот Світла. Разом вони намагалися своїми силами і енергіями утримати в потоці нитки. Зі змінним успіхом це допомагало, але тільки тимчасово.

Зараз на Землі хаос. У чому він полягає? Життя мільярдів людей вийшли з Єдиного потоку, і кожен став намагатися йти тільки своїм шляхом. Це жахливо, коли немає дружби і немає Єдності.

У міру просування почалися зміни магнітних полюсів і енергії Землі в зворотній бік. Нитки життя, нитки достатку, а також нитки призначення і реалізації себе в житті все більше почали заплутуватися. 36 істот Світла прийняли безпрецедентне рішення допомогти Землі розвернутися в енергетичних і магнітних шарах. Це можна порівняти з різким гальмуванням на великій швидкості і розворотом.

Щоб ця масштабна дія допомогла, був обраний момент після відкриття шостої Зоряної брами Землі. Шоста Зоряна брама Землі несе енергію впорядкованості Духа і матерії.

Магнітні і енергетичні перестановки будуть йти на всіх рівнях Землі, в тому числі і на ефірному плані планети, оскільки це теж частина Землі.

Дорогий мій, шостий місяць червень - це потужний потік енергії. Саме про енергії шостого місяця у нас з тобою піде мова. Отже, енергетичний прогноз на червень 2019-го року. Енергії навколо нас, і ангели, і групи енергетичної підтримки, тут і зараз знаходяться навколо тебе, навколо мене, навколо Землі. Разом ми передаємо цей потужний енергетичний прогноз. Тобі варто читати його не тільки розумом, а й метафізично, оскільки в ньому багато буде метафізики.

Перший період часу - з 1 по 10 червня 2019-го року.

В цей період часу нарешті перший і другий тип Свідомості людства знайдуть дружбу в собі і один з одним. В цей період часу ваші сценарії життя знову пройдуть через прання і чорні плями, які будуть в них відбілені, і сценарії стануть Світлом. Що тут мається на увазі під «Світлом»? Чим більше в людині Світла, тим більше їй протистоїть Пітьма.

Вищі 36 істот Світла вирішили переглянути таку картину світу. Ми теж не згодні з таким станом справ, але перебуваючи в розділенні, коли кожен робить тільки свою роботу, не знаючи єдиного плану, працювати важко. Впродовж періоду з 1 по 10 червня істоти Світла об'єднаються, створивши коаліцію Світла. Коаліція Світла колись уже була за часів Гіпербореї. Тоді кожен підтримував єдиний порядок і намагався розвиватися, не порушуючи своїм розвитком загальну гармонію. З тих, хто несе найбільше Світла, буде знято титанічна праця.

Серед вас є ті, кого можна назвати «титанами». Це ті, хто своїми енергіями підтримували всіх. Прийшов час, щоб кожен підтримував, і була дружба. З 1 по 10 червня Вищі істоти Світла на фізичному, ефірному і ментальному рівні планети Земля об'єднаються, щоб допомогти один одному. Девіз коаліції Світла такий: «Ми - сім'я Світла. Ми - домінуюча сила».

Що ж це за «домінуюча сила»? Це дуже потужний Єдиний енергетичний потік, який змітає абсолютно все на своєму шляху. Це сила, для якої немає перепон, і навіть карма і Кармічна Рада не може впливати на них і на їх вирішення. Буквально всі істоти Світла хочуть увійти в коаліцію Світла, але це неможливо. Коаліція Світла складається лише з 36 Вищих Істот Світла.

Другий період часу - з 11 по 21 червня 2019-го року.

Починаючи з 11 червня, а це вже початок другого періоду місяця червня, починається масштабний магнітний і енергетичний розворот Землі, зміна її траєкторії розвитку і руху. В цей період часу буде йти стан затишшя або стан оцінки планети Землі в її енергетичних шарах світобудови.

З 11 по 20 червня 36 Вищих Істот Світла будуть відроджувати нитки життя на планеті Земля. Це складний процес, але він пройде стрімко і швидко. У кожної людини є те, що називається Книга Життя і Контракт Душі. На них знову буде накладена печатка Творця.

Енергія печатки Творця - це енергія, яка утримує в незмінній формі те, з чим вона стикається. Зокрема, коли енергія печатки Творця стикнеться з нитками життя і Контрактом Душі, вони перестануть змінюватися енергетично, ставши важкими, мов скеля. Завдяки цьому відбудеться спочатку розпрямлення більш ніж 21 млрд. ниток, а потім почнеться їх природний рух і частота вібрацій.

В цей період часу необхідно бути під захистом планети Земля. Як бути під її захистом? Про це краще за мене може розповісти Леді Гайя. Вже зараз вона готує енергії для спілкування і передає активації і знання. Всього 12 годин, 12 годин відбілювання, можна сказати прання або розпрямлення природного спрямування як самої планети Земля, так і людства.

Це важкий період. 11 червня, в день магнітного контакту, вся група підтримки Землі, яка тобі відома, як Колективна Свідомість Магнітної служби Землі, поверне свою силу, і тоді почнеться гальмування і розворот в енергетичних планах Землі.

 Кожен буде індивідуально проходити через період 12 годин (період чистки). Це схоже на розмагнічування, і знову з'єднання магнітної стрічки в своїй Свідомості, в своїх клітинах, в собі самому. Вищі істоти Світла бачать те, що буде складно, і тому знання про цю подію просили включити в наш енергетичний прогноз на червень місяць. А як же могло бути інакше. Чи не могло. Адже ми говоримо про всі енергіях, які будуть на Землі під час шостого місяця 2019

Третій період часу - з 21 по 30 червня 2019 року.

В цей період часу енергетичні центри у кожної людини налаштуються на своє природне дихання. Так, дорогий мій, енергетичні центри мають свій ритм дихання, подібно до того, як відбувається твоє дихання легенями.

Протягом всього третього періоду часу перший і другий тип Свідомості людства будуть проходити через відновлення на сакральному рівні. У кожного енергетичного центру, чакри, своя задача, свій ритм життя.

Чим же ти зможеш допомогти? Ти можеш допомогти своєю Свідомістю. Перш за все налаштуйся на позитивний лад. Візуалізуй і уявляй, що все добре. Це фундамент майбутнього. Зоряна раса, яку ти знаєш, Плеяди, вони будуть допомагати у відновленні дихання енергетичних центрів.

Впродовж всього часу в червні місяці тобі прийдеться зіткнутися з потужними енергетичними інструментами Світла, які свого часу передавали істоти Світла. Інструментів, які підтримають тебе впродовж червня місяця, кілька. Це атрибут Світла «Сонячний промінь», який своїми енергіями буде коригувати сонячну енергію в своєму світловому тілі, а також атрибути Світла «кулон» і «браслет вічності». Їх енергії інші, вони допомагають сповільнювати перебіг енергії навколо тебе, а також посилюють роботу трьох енергетичних центрів, чакр в тобі, і підтримують твоє ауричне поле, - ауру.

Зараз істоти Світла по інший бік Завіси готуються до грандіозної Події. Вже зараз вони посилають енергію Любові для її зміни на Землі.

Дорогий мій, твоя Душа радіє відновленню енергетичних ниток, які знаходяться в тобі. Вони - важлива частина твого енергетичного життя на Землі.

Прийшов час завершення нашої бесіди. Я люблю тебе, мій любий!

Архангел Уриїл через Богдана Манжелей

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше