04 жовтня 2018 року
Омрі Тас - правитель Фіолетової Планети

Омрі Тас є правителем Фіолетової планети.

Сен-Жермен повідомив нам, що Омрі Тас несе в своїй аурі таку силу Фіолетового полум'я і Сьомого Променя, що розміри його аури фактично перевершують розміри планети Земля. Відвідуючи Землю, Омрі Тас використовує в якості свого житла священне пристанище Господа світу в Шамбалі над пустелею Гобі. Він разом зі своїм ескортом служителів Бога Всемогутнього дав обітницю зберігати фіолетове полум'я Свободи для Землі. Його божественне доповнення зберігає в цей час пильнування в серці Фіолетової планети разом з 144 000 жерцями Священного вогню.

Еволюція Фіолетової планети служить Фіолетовому полум'ю впродовж багатьох епох, і використовує це полум'я для задоволення всіх потреб у повсякденному житті для прибирання в будинку, очищення своєї планети, турботи про неї, навіть для прання та купання. Вся робота по дому виконується Ангелами Фіолетового полум'я і елементалами, що дає людям можливість вивільнити час для проходження шляху становлення адептом для служіння іншим планетарним домівкам.

По всій Фіолетової планеті всі 144 000 жерців Священного вогню вдень і вночі піклуються про Фіолетове полум'я, здійснюють обряди і ритуали Фіолетового полум'я у тисяч вівтарів. Омрі Тас так описує один з храмів на своїй планеті:

 Дивись, о планета Земля, як наша Любов виливається до тебе з Серця Великої Фіолетової планети. Я, Омрі Тас, стою зараз в центрі потужного резервуару Світла.

Я опишу вам його, щоб ви дізналися про красу його чудес. Резервуар цей круглий, близько 20 метрів в діаметрі, в ньому знаходиться чудова іскриста вода жовтого кольору, що спалахує, як електричні іскри в центрі резервуару. До нього по колу ведуть сім сходинок, а навколо стоять сім колон з білого мармуру. Склепіння як слід очікувати, кругле, з його центру виливається вниз прекрасний потік яскравого полум'я. Цей резервуар, розташований на Фіолетовій планеті, стоїть в середині великого амфітеатру, де збираються жерці, щоб приносити свої священні заклики.

Я вирішив розповісти вам про це, щоб ви могли отримати хоч якесь уявлення про те, де я зараз перебуваю, і усвідомили чудеса цивілізації, вільної від завдань отримання прибутку від дисгармонії, роз'єднаності і всіх інших явищ, що викликають лише страждання. Я стою зараз на невеликому білому круглому помості, який височить в центрі цього резервуара, і бачу під ногами цю мерехтливу прекрасну воду жовтого кольору, що має привабливу силу, і яка виблискує таким райдужним блиском, що важко підібрати слова на вашій мові, щоб описати її.

Цей прекрасний, прикрашений в центрі склепінням, храм Світла, стоїть на великій платформі з мармуру світло-оранжевого кольору з безліччю вкраплених в нього білих каменів. Вся картина справляє незабутнє враження. Багато жерців з нашого братства перебувають тут, на Фіолетової планеті. Вони запалюють зараз посудини, наповнені особливим видом електричної енергії, яка вивільняє потік фіолетового Світла, який висвітлює все небо і атмосферу навколо нашого храму.

Світло неба на нашій планеті насправді не фіолетове, а блакитне, як і у вас на Землі. Однак, для того, щоб створити атмосферу навколо храму, ми використовуємо особливе електромагнітне поле, яке дозволяє навіть серед білого дня проектувати з посудин, розміщених навколо центральної частини нашого храму, променистий фіолетовий колір, що пронизує всю атмосферу. Важко передати всю красу фіолетового сяйва, що відбивається в мерехтливому жовтому резервуарі.

У цьому прекрасному символі вкладений і духовний зміст. З води, пульсуючи і піднімаючись до самої вершини вежі, йде особливе електромагнітне поле, яке дозволяє вам посилювати фіолетове полум'я і направляти його в усі куточки нашої планети так, що люди отримують в своїх будинках заряд фіолетового вогню. Це подібно до того, як ви передаєте струм по лініях електропередачі на своїй планеті Земля. Люди можуть підключатися до цього фіолетового вогню, використовувати його через спеціальні інструменти для прийняття душу, для миття будинку, і на інші домашні потреби.

Омрі Тас повідомив нам, що еволюція Фіолетової планети одного разу була близька до кризи, схожій на ту, з якою зіткнулися сьогодні люди Землі. Жителі божі почули заклик представника Божественної Матері згуртуватися в годину потреби, і змінили ситуацію за допомогою Фіолетового полум'я. Як розповів Омрі Тас, вони почули заклик молитися у своїх вівтарів по всій планеті. В результаті все планетарне тіло було просякнуте фіолетовим полум'ям. Це допомогло видавити занепалих ангелів, які згодом були ув'язнені легіонами Світла і видалені з Фіолетової планети.

Ми вступили в Золоте століття завдяки небагатьом відданим Світлим Душам, і сьогодні Фіолетова планета продовжує перебувати в Золотому столітті, бо люди не забули про те, що мало не призвело до знищення планети.

Під керівництвом Омрі Таса служать 144 000 жерців Священного Вогню, яких ми можемо закликати в будь-який час для інтенсивного вогняного вивільнення фіолетового полум'я на благо людству і елементального царства.

Впродовж багатьох років Омрі Тас давав особливі диспенсації для того, щоб допомогти Сен-Жермену і підняти Землю. Ми можемо просити Омрі Таса знову активувати і примножити ці диспенсації.

Диспенсації - обдарування одкровення, в якому містяться вимоги Бога до людини і дотримання людиною даного їй божественного одкровення.

Сфери Фіолетового полум'я

Омрі Тас прийшов на конференцію Свободи в 1963-му році в штаті Вашингтон, і вивільнив на Сполучені Штати Фіолетове полум'я через атмосферу Землі з серця Фіолетової планети. Це фізично бачили посланці і учні в небі над містом. Ми можемо закликати Омрі Таса посилати Сфери Фіолетового полум'я в будь-який час, коли на планеті потрібна концентрована священна дія, наприклад, щоб придушити чи нейтралізувати заколот, війну, або ж масову істерію.

Очищення чакри душі і західного узбережжя США полум'ям Фіолетового полум'я

09 жовтня 1976-го року, коли Омрі Тас прийшов для очищення чакри душі терри Америки і кожної душі на Землі, він оголосив: «Ми очистимо це узбережжі від записів, безчестя і заколоту, від ненависті до Матері і егоїстичності її дітей.

Ми приводимо в дію Фіолетове полум'я тут, в серці міста ангелів Лос-Анджелесі, і тут, в серці Матері, і в серцях відданих душ, які підуть з вогнем вздовж всього кордону Лемурії, знищуючи записи зловживання Світлом любовного Бога слухняності.

Зараз я піднімаю свої руки для вивільнення Священного вогню в те місце в глибині Тихого океану, куди сім Святих Кумар вивільнили полум'я Матері. Отже, ми направляємо Фіолетове полум'я до самого дна океану планети для врівноваження енергій і ситуацій на землі, у воді, повітрі та на ефірному плані».

Інавгурація століття Водолія

Альфа цикл Фіолетового полум'я

29 грудня 1976-го року Омрі Тас прийшов разом з легіонами ангелів Фіолетового полум'я, а також жерцями і жрицями священного вогню для інавгурації циклу Водолія через вивільнення Фіолетового полум'я з самого серця Фіолетової планети:

«Ми прийшли, щоб оселитися на Террі (Землі), щоб допомогти принести Століття Водолія на цю планету. Нашим житлом і будинком стане Священна обитель Господа світу, і ми залишимося на Террі до тих пір, коли зміняться цикли і настане нове століття».

Ангели Фіолетової планети і жерці священного вогню з великим сонмом (великою кількістю) зі 144 000 жерців, які продовжують підтримувати фокус серця Фіолетової планети, почали ритуал по насиченню земного плану Фіолетовим полум'ям з метою трансмутації обмежують і спотворюють енергій на Террі, напрацьовані за багато мільйонів років.

Ангели Фіолетової планети: «Ми прийшли, щоб ввести століття ритуалів, науки і алхімії».

Омрі Тас також дав наступну обіцянку:

«Я буду стояти в точці Альфа, в Шамбалі, щоб вивільняти своє Світло в серці Матері, в серця всіх тих, хто стане втіленням Матері, в серця усіх Хранителів полум'я. І щоранку, з першим променем сонця, що пестить обличчя і серце, я буду посилати електричну іскру - потік альфа циклу Фіолетового полум'я. В ту мить ви можете зловити цю іскру, щоб стати впродовж всього 24 годинного циклу омега доповненням для концентрованих енергій альфи, які я розміщую зараз на вівтарі Шамбали».

Диспенсації Омрі Тас для примноження Фіолетового полум'я

06 липня 1984-го року Омрі Тас оголосимо диспенсацію для примноження ваших наказів до Фіолетового полум'я:

«Якщо з глибокою повагою і внутрішньою гармонією, усвідомлюючи в своєму «Я »Христа, жерця чи жрицю священного вогню, ви будете виділяти впродовж дня 15 хвилин, щоб з любов'ю, палко, від усього серця посилати заклики до Фіолетового полум'я в ім'я моє, і будь ласка, не забувати моє ім'я, бо я є Владикою, з чийого казуального тіла дана ця диспенсація, тоді ми візьмемо це звернення і по його якості, глибині відданості, щирості, силі і кількості покликаного Світла, примножимо ваші життя багаторазово».

Диспенсації - обдарування одкровення, в якому містяться вимоги Бога до людини і дотримання людиною даного їй божественного одкровення.

Резервуар Фіолетового полум'я над Центральною Європою

26 лютого 1988-го року в декларації, даній в Лісабоні (Португалія), Омрі Тас проголосив диспенсацію резервуара Фіолетового полум'я, розміщеного над Центральною Європою. Це дуже великий резервуар Світла, схожий на море, і це Світло призначене для того, щоб ви закликали його вилитися на всіх носіїв Світла (працівників Світу) Європи, Східної Європи і колишнього радянського блоку.

Коли ви закличете Фіолетове полум'я, воно притягне Світло з цього резервуара, а також збільшить, посилить, помножить його вашою власною Любов'ю і відданістю, і потече до кожного носія Світла (працівника Світла) цих країн, щоб дати їм прискорення звільнити, трансмутувати їх духовну і фізичну сліпоту.

Напередодні нових подій цей резервуар є певною диспенсацією. Якщо Хранителі полум'я, що знаходяться зараз у втіленні не робитимуть своїх закликів щодня, то цей резервуар буде повністю використаний, поділений між усіма носіями Світла. Якщо ж вони будуть продовжувати надсилати заклики, то резервуар стане подібний до невгасимого полум'я, воно не вичерпається ніколи. Резервуар залишатиметься повним, і все, що стане виливатися з нього, буде поповнюватися, примножене вашими закликами.

Диспенсації - обдарування одкровення, в якому містяться вимоги Бога до людини і дотримання людиною даного їй божественного одкровення.

Море Світла Фіолетового полум'я

01 травня 1991 року в Портленді, штат Орегон (США), Омрі Тас проголосив безпрецедентну диспенсацію моря Світла Фіолетового полум'я:

«Я, розміщую в серці Землі величезне море концентрованого Фіолетового полум'я. Це прояв якості милосердя. Це заступництво за всіх, хто служить Світлу. Ваше Світлове «Я Христа» буде наділяти їх енергією, подібно цілющої мазі, еліксиру. Так пийте ж з нього в час потреби і в годину сили, а також поповнюйте його своїми закликами до Фіолетового полум'я. Це гігантський резервуар Фіолетового полум'я подібний морю пульсуючого Світла».

Диспенсації - обдарування одкровення, в якому містяться вимоги Бога до людини і дотримання людиною даного їй божественного одкровення.

Присутність Омрі Тас на Землі 3 числа кожного місяця

14 жовтня 1991 року Омрі Тас проголосив 33-х денну диспенсацію, згідно з якою він обіцяв залишатися на Землі, щоб надавати нам підтримку, і примножити наші веління Фіолетовому полум'ю.

За рішенням цих 33-х днів посланці написали прохання до Омрі Таса залишитися довше і даючи обіцянку читати веління Фіолетовому полум'ю. У відповідь на це Омрі Тас відповів, що був глибоко зворушений нашою пропозицією, але, на жаль, не може назавжди залишатися на Землі. Він пояснив, що існує безліч інших планет, які потребують його присутності, оскільки вони знаходяться в стані, подібному до того, що склався на Землі.

Однак Омрі Тас був так зворушений обіцянками читати щодня фіолетові веління, що дарував нам ще одну величезну диспенсацію - повертатися на Землю третього числа кожного місяця. У цей день можуть виливатися потужні потоки Фіолетового полум'я, і ​​ми можемо безпосередньо перебувати в електронній присутності Омрі Тас.

Диспенсації - обдарування одкровення, в якому містяться вимоги Бога до людини і дотримання людиною даного їй божественного одкровення.

Колективна мислеформа очищення Фіолетовим полум'ям

Я, син божий (донька божа) назвати ім'я,, тут і зараз, в цей момент, розміщую всі свої проблеми за всі 26  000 років в електронній присутності Омрі Тас з цивілізації планети Фенікс. 

Нехай все, що не від Вищих Сил, згорить у фіолетовому полум'ї.

Нехай трансмутуються, перетворяться всі мої обмеження, все моє неуцтво, всі мої негативні і незрілі мислеформи, образи, болі, трагізм, насильство, жертви, ненависть, жорстокість.

Також Нехай трансмутуються у вогні фіолетового полум'я Омрі Тас всі забруднення на планеті Земля, хімічні, фізичні, етичні, корупційні.

Також Нехай трансмутуються фіолетовим вогнем всі негармонійні взаємодії між людьми, між країнами, між націями, між релігіями і всередині сімей.

Нехай трансмутуються всі протистояння, всі прив'язки, всі залежності, будь-які придушення творчості.

Нехай трансмутуються у вогні фіолетового полум'я Омрі Тас всі низькочастотні енергії колективного Розуму планети Земля.

Прошу видалити у вогні фіолетового полум'я Омрі Тас мою карму.

Я прошу розмістити моє родове дерево у фіолетовому полум'ї Омрі Тас. Прошу видалити всі проблеми, всі енергетичні забруднення з мого родового дерева тут і зараз.

Прошу трансмутувати колективні помилки всіх землян.

Прошу трансмутувати колективне невігластво всіх землян.

Прошу трансмутувати колективне забуття всіх землян.

Прошу трансмутувати колективні травми всіх землян.

Прошу трансмутувати колективні прив'язки всіх землян.

Прошу трансмутувати всі війни, всі обмеження, всі надмірності, всі  ілюзії і всі енергії розділення на всіх рівнях в усіх аспектах життя всього людства.

Цю колективну мислеформу (афірмації)  необхідно читати третього  числа кожного місяця, коли на Землю приходить потужна енергія Фіолетового полум’я, яку надсилає нам Омрі Тас з цивілізації планети Фенікс.

www.youtube.com

Канал Лоры Шереметьевой  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com