04 вересня 2019 року
Матінка-Земля - Леді Гайя-Малдена
Практика повернення в Єдність і Цілісність

Рідні мої і любі, дорогі мої діти!

Я, ваша Матінка-Земля, леді Гайя-Малдена. Чому леді Гайя-Малдена? Тому що зараз йде Квантовий Перехід, ви переходите в П'ятий вимір, а я - разом з вами. Леді Гайя я називалася, коли на планеті були (домінували) тривимірні енергії. Зараз, в перехідний час, я - леді Гайя-Малдена, Земля в перехідний час. Малдена - це Нова Земля, яка знаходиться вже в П'ятому вимірі.

Рідні мої і любі, я так рада, що багато хто з вас вибрали Квантовий Перехід. Так, це для когось важкий і не дуже комфортний процес, що вимагає чималої праці, духовної роботи над собою, болісної трансформації свого фізичного тіла, емоційного і ментального закриття карми.

Але не сумуйте, мої дорогі, це шлях в кращий світ, дорога в земний рай, де кожен знайде себе, відкине багато помилкового в собі. Пройшовши всі цей шлях, впоравшись з усім, ви отримаєте величезний дар, - нове життя. Цей дар просто безцінний, оскільки багато хто мріяв про нього не одне втілення, прагнули і чекали, коли прийде час Вознесіння. Воно прийшло. Час прийшов, новий світ вже тут.

Я вас дуже люблю, і дуже хочу, щоб ви всі, кожен з вас, як можна швидше опинився в новому світі. Я мрію, щоб кожен з вас відчув його на собі, увійшов в його прекрасні енергії, пізнав всю його розкіш і всю його красу. Я дуже хочу вам допомогти, оскліьки ми з вами єдині, ми разом. Переходжу я, переходите і ви. Ми йдемо разом. І сьогодні я хочу передати вам чудову практику. Я хочу, щоб ви не просто зробили її, а відчули зсередини, щоб кожне слово відчули повністю і цілком.

Дуже важливо це внутрішнє і тонке поєднання, так як ця чудова практика допоможе вам стати більш усвідомленими, допоможе прибрати внутрішні блоки не шляхи до єдності, пробудить тонку чутливість, відродить відчуття цілісності і спорідненості всього, що є.

Практика повернення в Єдність і Цілісність

Повністю розслабтеся і увійдіть в медитативний стан. Можете при цьому закрити очі. Сядьте і вклоніться при цьому Землі, вклоніться до неї до підлоги своїми долонями, доторкніться чолом, третім оком. Можете зробити це сидячи в позі напівлотоса, і перейшовши в позу йога-мудра, якщо це вам зручно.

Відкрийте своє серце мені, і скажіть:

Я, син божий (донька божа), (назвати своє ім'я), люблю тебе, Матінка-Земля, люблю тебе, люблю!

Я відкриваюся тобі, Матінка-Земля, відкриваюся тобі, відкриваюся!

Я наповнююсь твоєї енергією, Матінка-Земля, наповнююсь, наповнююсь!

Я з'єднуюся з тобою, матінка-Земля, і я з тобою зливаюся!

Відчуйте, що ви і я - єдині. Ні вас, ні мене, а все - одне. Ви - річки і моря, ви - небеса і хмари, ви - гори й поля, ви - дерева і трава.

Ви відчуваєте все на Землі, як самих себе. Немає більше всередині вас ніяких перешкод, ви є все, що є. Ви - сама Земля.

Буде просто прекрасно, якщо ви ввійдете в цей високий стан, і відчуєте всі слова всередині себе. Тоді ви вже ніколи не будете колишніми. Ви змінитеся зсередини, ви по-іншому будете ходити по землі, по-іншому дихати, по-новому дивитися на увесь світ і сприймати його.

Бажаю вас всім великих усвідомлень і великих осяянь.

Ваша Матінка-Земля, леді Гайя-Малдена.

Прийняла Магда.

www.youtube.com

Канал Лоры Шереметьевой

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше