04 січня 2021 року
Як протистояти тиранії Темних

Улюблена Сім'я Світла, тиранія на вашій планеті набуває нових форм крайнощів, оскільки ваші в основному корумповані лідери змушують вас закрити свої обличчя і носити маску, як згоду вашої покори диктату Темних.

Це розігрується як експеримент, і це лише питання часу, коли вони перейдуть на другий рівень цієї медичної диктатури.

Якщо ви зараз візьмете участь у цьому експерименті будете грати за їх правилами, то наступний рівень тиранії настане швидше, ніж передбачалося.

Шановні, ми сьогодні тут, щоб нагадати вам, що у вас є воля, і що ваше майбутнє ще не забите камінням. Є багато ймовірних результатів вашого розвитку, що може стати вашою Часовою  Шкалою, яка називається майбутнім людства.

Багато що залежить від того, як ви зіграєте свою роль під час цього грандіозного експерименту, який називається планета Земля.

Вас багато, а їх (Темних) мало. Але ви плутаєтесь між тим, як носити або не носити маски.

Якби хтось запитав вас, чому ви не носите маску, і ви б відповіли, що не використовуєте своє тіло для хвороб, чи мало б це для вас сенс, якби ми сказали вам, що ви все робите правильно, і тим самим ви підвищуєте частоту вібрацій, доступну іншим, які ще сплять і живуть страхами?

Ми хочемо заохотити вас глибоко заглибитися у негативні рішення, повідомлення і слова органів охорони здоров’я у вашому світі. Досліджуйте та ретельно вивчайте, що кажуть ті лікарі, чиї відео та статті видаляються та вилучаються з ваших соціальних мереж.

Інформація - це Світло, і просвітлення можна знайти лише в істині. На вашій планеті є велика кількість розумних, просунутих, високорозвинених духовних істот, які вибрали здоров’я своєю професією впродовж багатьох років і навіть десятиліть тому.

Вони говорили про поточні події та проблеми зі здоров'ям на планеті Земля, але, здається, їх мало хто слухає. Навіть так звані духовні лідери, здається, розгублені щодо того, як носити або не носити маски.

Якщо ви впливаєте на якість кисню, який вдихаєте, ви позбавляєте себе найважливіших поживних речовин. Це те, що відбувається на фізичному рівні для вас, якщо ви носите маску. На духовному рівні ви перериваєте свій зв’язок із Вищим Я.

Прийшов час, якого ви так довго чекали. Ви повинні встати і підняти голос проти тих аморальних і корумпованих лідерів, хто керує вами.

Ви вільні Духи, мешканці Всесвіту, який був побудований на Любові та Світлі.

Не дозволяйте тим, хто не приймає божественного, хто не приймає Любові, хто не приймає Світла, хто придушує божественне жіноче і зловживає людською расою, не дозволяйте цим Темним істотам  (і їх маріонеткам) більше утримувати над вами владу, перетворювати вас на рабів!

Все, що вам потрібно зробити, це усім взятися за руки, стати разом поруч і сказати «Ні тиранії Темних!». Ви не є їх рабами. Скажіть: «Тут ми проводимо червону лінію!».

Ви суверенні Істоти Любові та Світла.

Не беріть участі у 3D-драмах, які зараз розгортаються на вашій планеті. Не впадайте в страх, який насаджують у вашу свідомість підконтрольні ЗМІ, і який служить лише одній меті - ваше примусове придушення та підкорення Темним.

Ви могутні істоти, що лежить за межами вашої нинішньої уяви.

Чітко усвідомте собі, що наразі ви перебуваєте у розпалі Духовної війни, якої людство на вашій планета ще ніколи не знало. Ви не повинні підкорятися страху.

Визначте свої наміри, вийдіть і створіть світ, який ви заслуговуєте.

З любов'ю,

Аврора Рей

Посол Галактичної Федерації | Старійшина Вищої Лірианської ради,

Посланець Богині

https://thegalacticfederation.com

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com