04 січня 2021 року
Бенджамін Фулфорд
Огляд прихованої геополітики

Як очікується, цей тиждень стане історичним, оскільки 06 січня 2021 року сили, що протистоять одна одній, зіткнуться у Вашингтоні. Результат визначить виживання конституційної республіки США, а Дональд Трамп увійде в історію, як один з її найбільших героїв.

Це також може означати початок фіналу, який в кінцевому підсумку зробить його останнім президентом корпорації Сполучених Штатів. Додаткові повноваження, надані йому в нинішньому надзвичайному стані, дозволять розіграти кілька козирних карт, і зібрати близько 220 тисяч осіб, які таємно захопили контроль над США. І вони, мабуть, будуть поміщені в табори Федерального агентства з управління в надзвичайних ситуаціях, а також постануть перед трибуналами з військових злочинів нюрнберзького типу. І Дональд Трамп буде відомий, як визволитель людства.

Іранський духовний лідер аятола Хаменеї публічно заявив, що Трамп буде усунутий, і днями інтернет сайт, пов'язаний з британською розвідкою, опублікував фотографію, на якій зображений Дональд Трамп в оточенні відомих мерців з підписом: «2021-й рік».

Час покаже, що ж станеться насправді. І якщо Трамп загине в результаті «нещасного» випадку, як Джон Кеннеді молодший, або принцеса Діана, то такі події призведуть однозначно до нестабільності і хаосу. У будь-якому випадку, джерела в Пентагоні кажуть, що якщо Трамп буде усунутий, або якщо Конгрес і Сенат проголосують за «сонного Джо» (Байдена), то люди почнуть самостійно усувати політиків, а також керівників великих корпорацій.

Ситуація всередині збройних сил США така, що полковники і сержанти готові взяти все в свої руки і діяти, якщо генерали не зроблять необхідних заходів. Деякі джерела Національної безпеки вважають, що ми маємо справу з роздвоєнням реальності. Це може бути метафора для різного бачення світу, або це може бути дійсно реальним.

Озираючись назад на 2020 й рік, ми можемо побачити, як Глибинна держава загнала Дональда Трампа в глухий кут в результаті глобальної пандемії коронавируса (COVID-19). Вони планували зупинити економіку в рамках підготовки до фінансового перезавантаження системи паперових грошей Центрального банку. Як контрзахід, після того, як початкові пропозиції щодо використання профілактичних засобів були заблоковані Глибинною державою, Трамп наполегливо домагався якнайшвидшого випуску препаратів, щоб зняти громадський страх і дозволити економіці повністю відновитися.

Американська «ферма» є домом для багатьох «овець», які були запрограмовані впродовж всього свого життя вірити в медичні препарати, не знаючи їх шкідливого змісту. Навіть без адекватного тестування на безпеку вони будуть вибудовуватися в чергу за цими «мітками звіра», які змінять їх ДНК.

З огляду на обмежені альтернативи впродовж президентських виборів, Трамп, можливо, зрозумів, що вони (вакцини) є необхідним злом для адекватної суспільної підтримки, щоб виграти вибори і залишитися при владі. Усуваючи страх, який завдає економічної шкоди країні, він може розглядати це, як компроміс, що дозволяє людям повернутися до роботи і знову відкрити свій бізнес, на відміну від боргів і відчаю, що ведуть до соціальних заворушень, що, в кінцевому підсумку, не принесе нічого хорошого.

Ймовірно, Глибинна держава ніколи не очікувала, що Трамп зможе так швидко випустити препарати (вакцину), щоб протистояти стратегії всесвітнього «економічного колапсу». Тепер він викриває некомпактних державних політиків, які не можуть зібратися з силами, щоб розподілити препарати, навіть коли вони були доставлені. Трамп, можливо, грає у п’ятимірні шахи, поширюючи власні препарати, щоб змити і знищити всю цю кримінальну мережу, як видно з його власних твітів. Федеральний уряд США розподілив препарати по штатах, тепер справа за штатами. Деякі штати дуже повільно це роблять, незважаючи на успішний і досить великомасштабний розподіл Федеральним урядом. Зрештою, вони зроблять це ...

Джерело «Білого Дракона» в Азії повідомляє, що власник китайської Alibaba Group Джек Ма був ліквідований (читай: вбитий) китайською військовою владою, його вже не бачили з листопада 2020 року. Як відомо, він залишив пост голови ради директорів, і пішов на пенсію у вересні 2019 року. Його розглядали, як загрозу, оскільки він критикував фінансову програму комуністичного уряду Китаю на 2021-й рік. Це може бути результатом контрзаходів, які Трамп і його патріоти застосовують проти китайців.

У Ватикані також плетуться свої інтриги. Нагадаємо, що Папи Франциска не було видно кілька тижнів, і було видно тільки його голограму. Потім раптово з'явився «новий Папа Франциск», твердо прихильний до «корони» (COVID-19), однак його не можна було побачити на вечірні в кінці року і урочистому співі 31 грудня 2020 року в базиліці Святого Петра і на святий месі в честь Богородиці Марії 01 січня 2021 року. Це означає, що католицька ієрархія здогадалася, що його замінили комп'ютерною графікою, і незабаром буде обраний новий Папа, кажуть джерела масонів Пі-3 ...

У нас є ще одне підтвердження джерела проблеми, пов'язаної з групою «Октагон» в Швейцарії. Це те, що масони Пі-3 описують, як прибульців, контролюючих людство. Німецькі джерела повідомляють, що спочатку «Октагон Траст» (Octagon Trust) був заснований німцями в Швейцарії після Другої світової війни для фінансування післявоєнної відбудови їх військової машини. Гроші були передані генералу Вільгельму Канарісу, главі Абверу, німецької військової секретної служби. Канаріс зайняв пост лідера в 1957 році, після того, як Адольф Гітлер загинув в автокатастрофі в Аргентині в цьому ж році, згідно повідомленню декількох джерел. Канаріса змінив Джордж Буш-старший.

Джерела також повідомляють, що на зміну Бушу-старшому прийшла Ангела Меркель. Ці люди, які знаходяться в безперервній змові «корони» (COVID-19), мета якої в кінцевому підсумку - підім'яти під себе все людство. Їх мета: поділити людство на супер расу - еліту, і їх рабів, тобто нас.

Якщо вакцини дійсно містять радіочастотні чіпи, які дозволяють дистанційно контролювати процеси людського мозку, а також нервової системи, вони зроблять цей поділ людства реальністю.

Ось чому ми повинні систематично відстежувати і усувати всіх, хто проштовхує заборони і закони про «обов'язкову вакцинацію» (в Україні за цим стоїть влада «зеленої шантропи» - ВЗ) ...

Дональд Трамп підписав закон, що дає спецслужбам США 180 днів на розкриття правди про невпізнані літаючі об'єкти (НЛО). Це може бути першим кроком до більш широкої поінформованості громадськості, що відкриє нову еру освоєння Космосу і колонізації інших планет ...

www.youtube.com

 Канал Секретные Материалы

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com