02 січня 2020 року
Прогноз Хронік Акаши на січень 2020-го року
Застосувати те, що поруч…

Ірина Шайн: Які енергії прийдуть в січні 2020-го року?

Хранителі: Енергії прийдуть повільні. Неначе ледве крутишся, і нічого не хочеться. Доводиться себе змушувати щось робити. Кудись йти, з кимось зустрічатися. І все це буде якщо не через силу, то через зусилля.

З іншого боку, ця енергія дає вам шанс розглянути деталі, те, що у вас під ногами, що лежить/висить поруч, на відстані простягнутої руки. Вам здасться, що ви цього ніколи не бачили, не знаєте. Немов якийсь вітер заніс у ваш простір щось невідоме. Але це так здається. Насправді, все, що ви виявите, лежить там вже якийсь час.

Ірина Шайн: І як це використовувати?

Хранителі: Знайти йому застосування. Щось буде для душі, щось для тіла. Щось ви зможете застосувати в роботі, в бізнесі. А для чогось застосування не знайдеться. Не варто викидати, відкладіть. Значить, не прийшов ще час або пізніше прийде розуміння, що можна це передати комусь іншому, тому що інший використає це краще.

Ірина Шайн: Які ще прийдуть енергії?

Хранителі: Прийдуть енергії реставрації, якщо можна так сказати. Можна буде поєднувати відносини, підлатати шлюб, закласти в чомусь щілини. Це може бути тимчасовим заходом, після чого все остаточно зійде на «ні». А може бути тим, що врятує, допоможе дотягнути до ремонтних доків.

Не все потрібно реставрувати. Але є і те, що потребує реставрації, тому що за рутиною днів втратило зачарування і колишній блиск. Якщо не поєднувати, не стерти пил, не накласти заново позолоту, воно так і буде старіти далі.

Ірина Шайн: До яких змін будуть підштовхувати енергії цього місяця?

Хранителі: Вони будуть підштовхувати не до змін, а до консервації. Захочеться завмерти як жук в бурштині. Щоб це подолати, підштовхнути справи, звертайтеся за допомогою до своїх Хранителів або до тих, з ким ви зазвичай маєте справу. Просіть про допомогу.

Якщо ви звикли самі з усім справлятися (без Вищих, ритуалів і амулетів), то впрягайте в свої справи всіх, кого можете.

Ірина Шайн: Чим добре займатися в цьому місяці?

Хранителі: Йти ланцюжком. Добре, якщо хтось перед вами проклав дорогу саме туди, куди вам треба. Якщо ж ніхто не протоптав, то кличте натовп і переконуйте його, що там рай. Разом ви доберетеся швидше і з гарантією. Зрозумійте, що якщо той напрямок потрібен не всім, і вони згодом це виявлять, будуть образи і сварки.

У цьому місяці добре розбирати те, що поруч. Займатися тим, що зовсім близько. Тобто цілі і справи, які мають короткий термін реалізації. Які зрозумілі, тому що ви вже ці справи робили, процес вже виконувався раніше.

Якщо ви почали справу незнайому, ви в ній піонер, то знайдіть тих, хто вже це робив. Тобто вже протоптав стежку.

Ірина Шайн: Чи є що-небудь, на що слід звернути в січні особливу увагу?

Хранителі: Виводьте з організму всю токсичність. Прибирайте образи. Медитуйте, робіть різні практики. Наприклад, партеся в лазні (тим, кому не протипоказано), примовляючи, що при цьому згорають, йдуть гнів і злість.

 Ірина Шайн: Чи є що-небудь, що ви хочете передати ще?

Хранителі: Є ситуації, емоції, які потрібно пережити. Пам'ятайте, що вони завжди проходять. Після темного часу, завжди приходить Світло. Сонце завжди встає.

Ірина Шайн: Дякую.

Послання від Хронік Акаши було прийняте Іриною Шайн.

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Абсолютній Ченнелинг

www.lifeful.ru

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше