01 жовтня 2020 року
Еммануель Дагер
Корекція курсу - жовтень 2020 року

Мій друг,

Для мене велика честь з'єднатися таким чином з вашим сяючим Духом. Нам так багато треба надолужити, так що давайте відразу перейдемо до справи ...

Жовтень 2020 року - це місяць, який назавжди змінить траєкторію нашого особистого і колективного досвіду. В роботі знаходиться Божественне оновлення, яке послужить каталізатором для наступної хвилі пробудження в нашому світі.

У березні 2020 року світ прокинувся завдяки колективній паузі (карантин від коронавірусу - ВЗ). Ця пауза давала кожному з нас можливість заглибитися в себе, поміркувати про свій шлях і внести істотні уточнення, які допомогли б нам розвиватися.

У жовтні світ пробудиться завдяки колективній зовнішній дії, врівноважуючи внутрішнє пробудження, яке відбулося ще в березні.

Коригування курсу

Відбувається швидкий зсув (частоти вібрацій і, як наслідок, - Свідомості – ВЗ)

Ми всі рухаємося через зони кармічних паттернів і дозволяємо проявлятися їм від імені самих себе, наших предків і людства в цілому, і це відбувається з такою високою швидкістю, якої ми ніколи раніше не спостерігали в історії людського досвіду.

Велика частина кармічного дозволу, який ми переживаємо прямо зараз, відбувається під час нашого сну і медитативних станів (які дехто помічає у своїх сновидіннях, які вони переживають).

Однак така велика внутрішня активність може негативно позначитися на нашому емоційному, фізичному і ментальному тілах, якщо ми не будемо свідомо оновлювати себе.

Цей дозвіл кармічних паттернів, які більше не служать нашому великому благу, часто відбувається поетапно. Це полегшує нашому тілу і розуму злагоджено пристосуватися до великої кількості зрушень (читай: високовібраційних енергій), що протікають крізь наше енергетичне поле.

Однак через те, що ми так швидко переживаємо ці швидкі зміни, фази часто об'єднуються разом, так що ці хвилі трансформації можуть часом відчуватися некомфортно.

Також ясно, що Земля зцілює і очищає себе. Вона теж перебудовується, щоб мати можливість діяти у вищих станах існування.

Коли зміни відбуваються так само швидко, як зараз, є одна річ, яку ми можемо зробити, щоб допомогти собі плисти по цих енергетичних хвилях з більшою легкістю: практикувати Божественну безтурботність.

Божественна безтурботність дає нам можливість стати мирним Спостерігачем і спокійним простором всередині всього життя. Безтурботність наповнює ядро нашої сутності і допомагає нам не потрапити в міхур страху, який ось-ось лусне.

Коли ми практикуємо безтурботність, стає набагато легше вийти за межі ментальних конструкцій, до яких може повернутися наш розум. Ми можемо вийти за рамки паттернів виживання, які змушують наш розум реагувати і потрапляти в пастку опору, яке може статися через такі великі зміни.

Практика безтурботності полегшує і робить більш приємним рух крізь зміни, що відбуваються всередині і навколо нас зараз.

Оскільки розум часто звик бути працівником, безтурботність може здаватися трохи дивною і навіть нудною, тому що вона просить розум перейти від активних дій до буття.

Однак, трохи попрактикуватися, ми можемо показати розуму цінність і користь безтурботності і спокою, нагадавши йому, що спокій дозволяє нам поповнювати і живити наш розум, тіло і енергію таким чином, щоб бути готовими до всіх прийдешніх змін, процвітаючи при цьому.

Безтурботність - це необхідна умова для подолання Матриці виживання (3D Матриці), створеної спільно людством.

Вона допомагає нам створити новий шлях - той, який з'єднує нас з реальністю більшої свободи, миру, любові, єдності, радості, первозданного благополуччя, процвітання, самореалізації і найкоштовніших благословень життя.

 Жовтневий сюрприз: Нова реальність вже тут

Жовтень принесе з собою чимало сюрпризів. Ці сюрпризи матріархальні за своєю природою, щоб принести рівновагу в світ, який контролювався переважно нижчим аспектом патріархальної конструкції.

У міру того, як Божественні матріархальні енергії пробуджуються і піднімаються в серці і розумі всього людства зараз, те, що було приховано, вийде на поверхню, дозволяючи старим системам, зразкам поведінки і ідеологіям, не узгоджених з найбільшим благом людства, трансформуватися.

Це відкриє шлях для появи нових способів буття і життя, які сприяють інклюзивності (доцільності), яка ще не випробувана в повній мірі у нашому світі.

Ми бачили проблиски цього, але тепер все буде розширюватися набагато більш прискореними темпами.

Ієрархії більше немає місця в світі.

Точно так же, як кожен з нас розвивається індивідуально, розвивається і увесь світ.

Тепер ми все більше розуміємо, що чим більше ми почитаємо Божественного Матріарха всередині себе і навколо нас - вибираючи любов, доброту, повагу, турботу і співчуття до себе та інших - тим більше безглуздий аспект патріархату трансформується в його справжню і Божественну природу, дозволяючи відбутися зціленню усього життя на цій планеті.

Ось кілька речей, які ми можемо зробити за цей час:

Висловлюйте доброту, співчуття і любов до себе

Висловлюйте доброту, співчуття і любов до інших людей

Будьте присутніми з нашими п'ятьма почуттями

Оточіть себе (натуральними) ароматами, такими як квіти, рослини і ефірні олії

Оточіть себе квітами, які викликають почуття миру, радості, любові, пристрасті і свободи

Оточіть себе прекрасними звуками природи, музикою і внутрішньої тишею нашої присутності «Я є те, що Я є».

Регулярно медитуйте

Їжте і пийте продукти, які живлять нас таким чином, щоб відчувалися поліпшують життя і дають життя

Відчуйте цілющі текстури природи між пальцями ніг, руками і на вашому тілі

Реєструйте і запитуйте себе, як у вас справи впродовж дня

Отримайте декілька хвилин Сонця щодня

Ті, хто займається своєю внутрішньою роботою, помітять, що до середини - кінця жовтня в їхнє життя увійдуть деякі чудові благословення, особливо в області особистого, духовного і фінансового зростання.

Душевний спокій

Коли ми проходимо через активний цикл, що приносить із собою багато змін, розум може бути трохи більш реактивним і чутливим, тому що він просто хоче відчувати себе в безпеці.

Розум чинить опір змінам, тому що бачить в них щось таке, що вимагає від нього відмовитися від того, що він завжди мав.

Зміни - це те, від чого розум може отримати велику користь, і він буде готовий до змін, як тільки ми дамо йому зрозуміти, що він не повинен відмовлятися від того, від чого він не хоче відмовлятися.

Те, що ми зараз переживаємо, залежить виключно від того, куди ми хочемо направити свою увагу.

Якщо ми зосередимося на зовнішньому світі, то, швидше за все, відчуємо страх і загальмованість.

Якщо ми фокусуємося на доброті і співчуття до себе та інших, то саме тоді починається глибоке зцілення.

Коли ми здатні вийти з реактивного простору - простору, в якому ми були викликані нашим оточенням, - і стати спостерігачем, ми починаємо сприймати кожен досвід як простий зворотний зв'язок, що дозволяє нам знати, що ми робимо, а що ні.

Перехід в режим Спостерігача негайно зменшує заряд того, що викликає нашу тривогу. З цього простору, коли ми дійсно стикаємося з крайнощами в нашому оточенні, стає набагато легше залишатися центрованими і незаангажованими усім цим.

Як спостерігачі, ми наділяємо себе здатністю залишатися центрованими у всіх ситуаціях (навіть складних). Звідти ми можемо точно налаштувати наше знання того, що ми дійсно хочемо створити більше.

Екстремальні ситуації більше не стають такими екстремальними, коли ми спостерігаємо як Спостерігачі, тому що ми більше не дозволяємо собі бути захопленими ними.

Кожного разу, коли ви виявляєте, що розум захоплений деталями та історіями життя, які здаються складними, ось проста техніка, яка може допомогти:

Зупиніться на мить і зробіть три повних глибоких вдихи і видихи.

Заплющити очі.

Уявіть, що ви (ваша усвідомленість) виходить зі свого тіла, і уявіть, що ви сидите там з закритими очима.

Просто поспостерігайте за собою впродовж 1-3 хвилин.

Поверніть свою усвідомленість назад в тіло. Почніть з зосередження на нижній частині стоп, потім підніміться по тілу до долонь, потім до серця, потім до верхівки голови.

Повільно відкрийте очі.

Висловіть подяку своєму духовному «Я» за те, що воно нагадало вам об'єктивно «бачити» себе.

Цей простий процес допомагає нам вийти з режиму виживання і перейти в стан спокою.

Ви, ймовірно, навіть відчуєте полегшення в тілі і розумі від будь-якої напруги, яку ви тримали в собі.

Виконання цього процесу хоча б раз в день впродовж жовтня допоможе нам створити простір для глибокого зцілення, миру і пробудження.

Ми живемо в хвилюючі часи, і у нас є так багато чого, щоб з нетерпінням чекати.

І ми всі разом в цьому беремо участь.

До наступного разу,

Еммануель.

Еммануель Дагер.

Переклад: https://svetinus.ucoz.ru/

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Ченнелинг Вознесения

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com