01 жовтня 2019 року
Вібраційний прогноз від lee на жовтень 2019 року

У жовтні ви отримаєте відповіді на питання про самих себе. Це місяць складання якогось резюме, на основі якого ви підете далі.

Можна уявити вібрації жовтня місяця як формування сходинки, на яку ви підніметесь, оглянетеся навколо свіжим поглядом і отримаєте нові варіанти свого шляху. Багато старих шаблонів закриються (схлопнуться) в цьому періоді, утворивши такий собі проміжний вакуум - минула дія вже закінчена, а нова ще не почалася.

Жовтень чудово підходить для відстороненого погляду на себе. Ви можете ясно розрізнити як вами управляють якісь пристрасті. Тобто в якийсь момент ви дуже чітко відчуєте, що ваш біг по життю спирається на щось несуттєве, навіяне ззовні. Ви озирнетеся, усвідомлюєте, що саме вами рухає і зробите вибір - спиратися на це, або щось змінити в своїх пріоритетах.

Якщо людина не усвідомлена, вона може випробувати (відчути) якийсь шок - «що я таке роблю, навіщо і кому це потрібно?». Таке запитання постане настільки чітко, що навіть зовні хтось буде вимовляти ці слова, їх писатимуть, їх будуть співати, і озвучувати в кожному місці.

Усвідомленій людині вібрації місяця жовтня принесуть довгоочікувані відповіді. Можливо відповіді будуть не настільки очевидні, однак достатні для того, щоб помітно змінити своє життя і вже в листопаді побачити фізичні підтвердження таких змін.

Потік зовнішніх подій буде також переривчастим. Якась поточна подія дуже виразно може різко змінити свій напрямок. Країни-вороги можуть раптово помиритися, а затяжні конфлікти мають тенденції до перемир'я. Лідери країн будуть йти шляхом «перегляду відносин» замість того, щоб «дотиснути до кінця». У жовтні вигляд всього світу має тенденцію до зміни - але не в подіях, а скоріше в міжнародних відносинах.

Багато ваших дрібних справ дивним чином отримають свої завершення. Те, що ви позначаєте як «не має значення, але доводиться робити», раптово закінчиться. А ось важливе для вас буде переглянуто.

У цих вібраціях є одна хитрість. Можна взяти якесь хвилююче вас питання (тему, справу, подію), надати йому значення «а, це дурниця» і тоді це питання буде повністю реалізовано і закрите в жовтні. Ще раз - все, що виглядає простим для вас має тенденцію до завершення. Жовтень залишить вам тільки ті теми, які ви вважаєте принципово значущими - вони стануть опорою для наступних ваших кроків.

Якщо ви прагнете до свідомого життя, то поверніть вібрації місяці на те, щоб отримати хороший імпульс до перевиборів себе. Подивіться на те, що ви можете позначити як таке, що має сенс для всього життя. Приділіть цьому увагу, і тоді ви дійсно відчуєте оновлення.

Кожен ваш наступний день стане яскравим, більш осмисленим, що несе для вас відчуття величезної цінності. Кожен ваш день може перетворитися на справді унікальну подію, практично повністю виключивши «дріб'язкові повторення старого». Вже з листопада це може стати вашою нормою в справах, в подіях, в оновленні тіла, у відносинах, у вашому проживанні достатку.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше