01 жовтня 2019 року
Формування 5D тіла -
Енергетичний прогноз на жовтень 2019 року

Ви пройшли через досить потужний портал Світла у вересні, і це відкрило новий етап на вашому шляху Вознесіння. Ви пройшли очищення і активацію енергії, відпускали ілюзії Его, і ви мигцем побачили силу своєї Душі. У жовтні ви продовжуєте зрушення, тільки цього разу платівка перевернулася. Ви більше не в 3D сфері (не в третьому вимірі), ви в більшій мірі вирівнюєтесь з 5D-свідомістю (у П’ятому вимірі), і ваше тіло починає трансформуватися.

Вливання 5D енергетики

Вересень підготував вас до досягнення більш високих рівнів 5D свідомості. Ви відчули напругу, пройшли через інтенсивність, виконали роботу, і тепер ваше тіло готове входити в 5D енергетику. Ви були відкриті величезним припливам підвищеної частоти, так що вже звикли до них. Тепер ви можете зберегти в своїх клітинах більш чисту енергію.

Думайте про це, ніби ви очистили щільність низьких вібрацій, щоб дозволити вищим вібраціям досягати вас. Раніше було неможливо прийняти стільки світлових потоків енергії прямо в ваші клітини. Однак в цей час, чим більше хвиль енергії вливається, тим далі вони будуть просувати вас шляхом Вознесіння, тому що щільність 3D вже не так сильно опирається.

Відпускання 3D страхів

Тому, жовтень - це місяць одкровень або спогадів про ваш істинний шлях і справжності Душі. Ви готові зануритися в уроки, які привели вас сюди, але вже озброєними божественною мудрістю, яка починає розкриватися всередині вас.

Ці важкі уроки, ті страхи, які ви ще не встигли відпустити, - ви можете очистити, розглядаючи їх з більш високої вібрації. Тому, якщо ви відчуваєте, що ще не завершили свої тривимірні моделі Его – свого Я, не бійтеся.

Жовтень проведе вас через все, над чим вам ще потрібно попрацювати, але ви, нарешті, побачите це свіжим новим поглядом. Причина в тому, що перспектива змінюється, оскільки енергія всередині вас містить більш високі коди.

Тепер, коли ви зосередитеся на своїх страхах, ви нарешті зрозумієте їх мету, ви будете натхненні рішенням, ви відчуєте, як їх енергія вібрує всередині вас, але ви зможете більше контролювати їх. Ви нарешті можете піднятися над щільністю, оскільки вона не визначає вас. Ви підіймаєтесь вгору, від щільності до Світла, і це буде ясно видно в цьому місяці.

Хвилі енергії жовтня

Зайве говорити, що деякі з вас будуть зазнавати труднощів через збільшення кількості завантажень високо вібраційної енергії і активацій вашої ДНК, які повинні відбутися в жовтні. Ви все ще вчитеся навігації на високо вібраційних хвилях, які штовхають вас зі ще більшою інтенсивністю до більш високої Свідомості.

Якщо ви, як і раніше, утримуєте 3D-коди всередині себе, а більшість з вас все ще це роблять, ви відчуєте, що вони піднімаються, і ви відчуєте, що вони не належать вам. Ті негативні фізичні симптоми, на яких ви фокусуєтеся, - викликають їх. Для вас це означає - пройти через них, і ви щоразу піднімаєтеся в своїй силі. Не бійтеся щільності, не бійтеся подорожі Вознесіння, це благословення, яке просуває вас до вашої істинної божественної суті.

Формування 5D тіла

Ми могли б коротко згадати про тіло і про те, як воно реагує на нові світлові хвилі, але ми бажаємо приділити більше уваги на те, що відбувається. Сильний Дух, піднесений розум не може бути повним без наділення силою і високо-вібраційного тіла. Тіло, яке у вас зараз є, було вибрано вами таким чином, щоб ви могли здійснити ваш шлях Вознесіння.

Всередині тіла, однак, у вас є застійна енергія, блоки і ДНК, які знижують частоту і піднесення цього тіла. Для того щоб енергетика Душі збільшувалася в частоті, їй необхідно, щоб тіло було здатне утримувати цей рівень піднесення і бути в гармонії з нею (енергією), щоб дозволити їй текти, бути більш вирівняною з нею, щоб відчувати, застосовувати і отримувати енергію Світла без зусиль. Це подібно до розуму. Якщо коронна чакра (сахасрара) отримує передачу енергії, яка рухається до позитивного мислення, відмінних ідей і дій, але розум сфокусований на низько вібраційних емоціях і думках, нові активації не зможуть бути виконані.

Вони залишаються за межами вашої чакри, змушуючи вас відчувати себе пригніченим. Якщо розум перебуває у вирівнюванні (в більш високих вібраціях), ви відповідаєте світловим кодами, що входять в нього. Точно так же, якщо тіло заповнене блоками і негативною енергією, активації тіла не можуть бути здійснені чи реалізовані.

Важливість підвищення тіла

Ваше тіло зберігає вашу силу, вашу форму; це ваш досвід. Якщо тіло налаштоване і високо вібрує, воно дозволяє розуму бути сфокусованим; це дозволяє Духу мати більш тісний зв'язок з вашим оточенням, з Землею, з іншими. Мета цього в основному полягає в тому, щоб підтримати вас. Зараз ваше тіло піддається впливу, воно слабке, воно чутливе. Збирає хвороби; воно містить старі коди життя, які приходять з 3D Свідомості. Як результат, воно запрограмовано функціонувати певним чином, навіть якщо цей шлях не відповідає його первісному задуму.

Програмування тіла не однакове для всіх. Як воно переробляє їжу, як воно використовує енергію для функціонування, як воно дозволяє встановлювати зв'язок із Землею, як воно дозволяє потоку енергії текти, як воно старіє, як воно зцілюється, як воно підтримує себе через біль або рани, як воно дозволяє вам з'єднуватися із Всесвітом. Все це тільки деякі з програм, які є в тілі і впливають на те, як ви входите в більш високі виміри.

В даний час ваше тіло знижує вашу енергію і не дозволяє вам цілком рухатися в більш високі виміри. Це тому, що воно утримує вас замкненими в 3D-енергії. Багато хто знаходить рішення і знижують «3D обійми» через медитації, астральні подорожі, гіпноз і інші подібні способи, які не вимагають від вашого тіла навичок. Коли ви хоча б раз відпустили ці тривимірні обійми подібним чином, то ви вже не так прив'язані до низько-вібраційних кодів тіла. Тим не менш, це не так, як повинно бути, - вам не потрібно тікати зі свого тіла, на жаль, ви вибрали його лише з тієї причина, щоб Вознестися разом з ним, а не втекти від нього.

Мета тіла - Вознестися у П'ятий вимір, а й бути здатним підтримувати більш високі вібрації (до 7D). В даний час ви живете з тривимірній Свідомості, переходячи до 4-ї. Частота вібрацій 5D все ще трохи складна для вашого тіла. Однак у жовтні ви починаєте зрушувати це з місця. Ці старі шаблони, ці щільні коди, ці блоки - вони є фокусом нових хвиль, які намагаються трансформувати їх в Світло.

Це буде тривати до початку грудня цього року, поки ви не зможете підтримувати більш високу частоту з вашим теперішнім тілом. Очікуйте відчути, як енергія надходить в ваше тіло набагато сильніше, ніж раніше. Це може викликати у вас тремтіння всього тіла, коли енергія рухається, намагаючись розблокувати ваші клітини.

Від напруги тіла, щоб утримувати цю вищу частоту, може прийти виснаження вашого тіла. Це все одно, що піти в спортзал вперше за багато років, - ваше тіло буде крутити і боліти, поки ваші м'язи не прийдуть в норму. Це дуже схоже на це. Вам допоможуть зорієнтуватися в цій ситуації прогулянки на природі. Природа проходить через таке ж перетворення, що і ви, але вона здатна витримувати більшу енергію. Ви можете отримати допомогу від Природи, щоб заякорити потік енергії Світла в своєму тілі.

Поверніться до ботаніки, оскільки це допоможе позбавити організм від певних симптомів, болю і переживань. Рослини тут на цій планеті з цієї причини, використовуйте їх. Плавайте в природних озерах і океанах, сидіть під деревом і протягом декількох годин спостерігайте за тваринами. Все це допоможе вам залишатися на Землі, закріпившись в більш високих вібраціях, так що тяга енергії вгору не буде відчуватися такої агресивної.

Жовтень і світові зміни

Побіжний погляд на світове Вознесіння: відбудуться деякі потужні зрушення, які стабілізують частоту вібрацій навколо політичних лідерів і рішень, прийнятих лідерами. Ми маємо на увазі, що речі почнуть приймати природний потік, що переходить від низьких вібрацій і Его до повільного прогресу того, що краще для Цілого (земної цивілізації). Це початок. Дозвольте цьому жовтню місяцю підняти вас вище і перенести вас на піках інтенсивності, з метою - прорвати 3D-щит і вийти з 5D-оболонкою (5D-тілом).

Отримано Amelia Bert

Переклад ND

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше