Послання Хронік Акаши. Травень 2019 року - стирання старого

Яка основна енергія прийде в травні 2019 року?

Прийде енергія, яку умовно можна назвати «стирання старого». Ми могли б сказати про енергію оновлення, але це не зовсім коректно. Більше підходить енергія стирання старого.

Наприклад, ця енергія буде нести від вас старі зв'язки, які ви навіть не готові відпустити. У кожного цей процес буде свій. Якщо ви готові відпустити те, що вам вже не служить, воно піде безболісно. Якщо не зовсім готові, то готуйтеся до сюрпризів. Можуть виникнути напружені ситуації, завдяки яким ви усвідомлюєте, що прийшла пора розлучатися з людиною або групою людей.

Така ж доля чекає і проекти, задуми, справи, довгограючі ситуації. Не те щоб всіх торкнуться жорсткі струсу. Ні. В основному це може бути сумно, неприємно, але нічого критичного, що могло б змінити ваше уявлення про світобудову і вас в цьому Всесвіті.

Чи можна якось керувати цим процесом?

Частково. Якщо ви її сприймете, сприймете ідею чистки, то зможете самі направляти її на те, від чого потрібно очиститись, від чого відмовитись.

Чи прийдуть ще якісь енергії?

Прийдуть енергії стійкості. Ви можете похитнутися, але вас підтримають. Це не обов'язково будуть люди. Якісь внутрішні резерви - думка, що життя прекрасне, що попереду чекають багато звершень або образ коханої людини. Все це індивідуально.

Ця енергія покликана зміцнити ваш дух. Не всі її сприймуть. Знаєте, енергії приходять, впливають, але наскільки вони впливають, залежить і від вас самих. Ігноруєте ви їх або пускаєте в своє життя. Від цього залежить, наскільки гармонійно все йде або йде з перешкодами.

На що треба звернути особливу увагу в цьому місяці?

На те, куди ви ступаєте. На яке поле діяльності, в які відносини, і як ви туди ступаєте. Що вас супроводжує? Сила, пристрасть, любов, невпевненість. Ви грубо себе ведете або ввічливо. Напористо або боязко. Все має значення. Це закладає малюнок енергій, які супроводжують вас в житті. А вони змінюють простір, в який ви вступаєте. Пам'ятайте про це.

Чи є що-небудь, що ви хочете передати ще?

Шукайте себе, якщо ви до сих пір цього не зробили - хто ви, що ви? Ким ви себе бачите в цьому світі? Яку думку Всесвіту ви проживаєте своїм життям? Цікаві питання, правда?

Постарайтеся на них відповісти самі собі. У вас вийде.

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як соціальні мережі витіснили книги з нашого життя
Журналістка Зої Вільямс поділилася з британським онлайн-виданням The Guardian своїми спостереженнями щодо нинішнього покоління, яке, на її думку, набагато більше часу витрачає на соціальні мережі і месенджери, ніж на читання книг.
Читати більше
5 країн, яких можуть не побачити на карті світу наші діти через незворотні природні катаклізми
Даний матеріал дасть невтішні прогнози для 5 країн світу, які, на думку і за підрахунками вчених, можуть зникнути з обличчя землі найближчими десятиліттями.
Читати більше