01 січня 2020 року
Анна Аверіна
З 2020 доленосним роком!

Дорогі мої друзі, ось і настав 2020 рік - рідкісний і доленосний момент в історії Землі.

Цей рік є найважливішою часовою точкою, коли одні тривалі цикли завершуються, а нові починаються. Це початок і кінець багатьох циклів: 10 річного, 12 річного, 20 річного, 60 річного, 210 річного, 960 річного і так далі ... Кожен цикл вносить свій нюанс в енергії року.

Але я хочу зупинитися на головній події року, яка відбудеться 21 грудня 2020 року - початок Ери Водолія, яка повністю змінить звичний нам матеріальний світ.

 А це означає, що земна доба матеріальних цінностей і світової капіталізації, як головного двигуна розвитку суспільства закінчується, і починається зовсім інша епоха, де все буде розвиватися за зовсім іншими, незвичним нам правилами, які зараз дуже складно уявити. Лідируючими цінностями стануть свобода і розвиток особистості та екологічний технологічний прогрес.

У Водолії процеси розвиваються, згідно вищої логіки Єдності, не заподіяння зла і розвитку. Принципи управління і контролю тут починають працювати, як фундамент для розвитку нових проривних технологій, нового порядку, де все сприяє розвитку людства і Землі.

Це ключовий, поворотний рік в розвитку людства, коли формується хід історії. При цьому, важливо розуміти, що глобальна зміна життєвих циклів - це, з одного боку, підведення великих підсумків, щоб відсікти все нежиттєздатне, і взяти з собою в майбутнє все те, що має потенціал зростання і розвитку. А з іншого боку, час зародження чогось принципово нового, що виросте з того фундаменту, який був побудований в 2018-2019 роках.

У 2020 році нас чекають 6 затемнень: 4 місячних і 2 сонячних, тобто нас чекають три сезони затемнень:

Перший сезон затемнень: 26 грудня 2019 року - 10 січня 2020 року

Він проявить себе, як початок глобальної трансформації і перебудови фундаментальних основ суспільства або життя кожної людини.

Другий сезон затемнень: 5 червня 2020 року - 5 липня 2020 року

Він остаточно розставить крапки над «і» в тих процесах, які ви почали, і проявить себе, як криза втілення програми, яку включило Сонячне затемнення 6 січня 2019 року. Або фінальну фазу її реалізації або заперечення і руйнування.

Третій сезон затемнень 30 листопада 2020 року - 14 грудня 2020 року

Сезон пов'язаний з остаточною трансформацією і підготовкою до входження в Еру Водолія, яка настане 21 грудня 2020 року.

Фактично увесь 2020 рік є суцільним коридором затемнень, зміною циклів і доленосних дат.

Як ви розумієте, кожна така подія несе трансформації і готує нас до цієї знаменної переходу, коли для людини відкриються нові можливості для творчості, для зміни свідомості, для духовного розвитку.

Впродовж цього року дуже важливо мати серйозну велику мету і діяти цілеспрямовано. Таким чином, якщо ви усвідомлені і відповідальні, маєте чітку життєву концепцію і впевнено до неї йдете, то в 2020 році перед вами відкриються нові горизонти можливостей, а кордони вашого персонального світу і впливу на інших людей розширяться.

Якщо впродовж останніх років, і особливо, впродовж 2019 року ви так і не визначилися зі своєю життєвою концепцією, то досить імовірно, що 2020 рік ви можете зустріти в катастрофі вашої життєвої структури. Якщо у вас немає мети, якщо ви не готові взяти на себе відповідальність за своє життя, а в голові, почуття і відносини панує хаос і невизначеність, то 2020 рік стане для вас вельми складним часом, коли ви можете мати справу з руйнівними, що обмежують, блокуючими зовнішніми обставинами. Завдання цих руйнувань - змусити вас знайти мету, навести порядок у своєму житті, усвідомити, що все, що відбувається в ній є наслідком ваших виборів і вчинків, побудувати надійну основу, на яку ви будете спиратися, щоб знайти успіх, добробут і щастя в майбутньому.

Щоб не обнулитися повністю, варто активно розвиватися в таких областях:

Розвивайте свої творчі здібності. Добре вибрати такі напрямки, як робота з формою, тобто, робити матеріальні творчі роботи, які можна «помацати».

Розвивайте психічну сферу - йдіть від біохімічної залежності від страхів, образ і гніву, намагайтеся дивитися ширше на все, що відбувається в житті, прагніть зрозуміти, який досвід проходите, і виймайте Мудрість.

Розвивайте свою духовну сферу. Займайтеся духовними практиками, де важливо розвивати самоконтроль, силу волі і силу духу.

З любов'ю Анна Аверіна, метапсихолог, трансформаційний тренер

Переклад і правка Валерія Зміївського

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше