01 лютого 2020 року
Отець Абсолют
Перехід у П'ятий вимір
Вплив сексуальної енергії на чакри людини

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

Отже, продовжимо розмову про те, який вплив має сексуальна енергія на повсякденне життя людини.

Насправді дуже великий, оскільки, якщо вона гармонійна, то є одним з головних факторів душевного спокою, хорошого самопочуття, а також творчого натхнення.

Якщо ж вона пригнічена або, навпаки, надмірно активна, це негативно позначається на всіх аспектах життя людини.

Чому це відбувається?

В першу чергу, тому що розбалансована друга чакра (свадхістхана) людини провокує дисбаланс і в інших його чакри.

Так, у третій чакрі (маніпура) починає превалювати або невпевненість в собі, або зайва самовпевненість.

У четвертій (анахата, або серцева чакра) - нелюбов до себе або самозамилування.

У п'ятій (вішуддха, або горлова чакра)) - пригніченість і невисловленість або хвастощі, що ллються через край.

І такі перекоси цілком закономірні, якщо сексуальна енергія людини не врівноважена.

А що ж відбувається з людиною, коли його сексуальна енергія знаходиться в гармонійному стані?

В цьому випадку вона також по ланцюжку передає свою чисту збалансовану енергію других чакр.

І тоді гармонія настає у всіх областях життя людини.

Третя чакра (маніпура) проявляється назовні упевненістю в собі, і людина відчуває себе самодостатньою, що дозволяє їй приймати правильні рішення, керуючись своєю власною інтуїцією.

Четверта чакра (анахата) людини світиться Любов'ю і доброзичливістю до всіх людей, які зустрічаються на її шляху.

Ці світлі почуття незмінно викликають у відповідь реакцію оточуючих, в результаті чого до цієї людини притягуються люди і події, що несуть в собі енергії високих вібрацій.

П'ята чакра (вішуддха), натхненна чистими і світлими енергіями другої, третьої і четвертої чакр, «розправляє крила», що виливається в творчі спалахи у всіх сферах життя цієї людини.

До неї приходять натхнення, оригінальні ідеї і незвичайні способи втілення їх в життя.

Іншими словами, її гармонійна і збалансована сексуальна енергія народжує прекрасне «дитя» у вигляді щасливого і радісного життя.

Таке ж прекрасне, але вже справжнє дитя народжується у батьків, яким вдалося знайти енергетичний баланс і гармонію в своїх взаєминах на всіх рівня буття і, в першу чергу, в духовному плані.

І я тому приділяю таку велику увагу вашої сексуальної енергії, що вона є «пусковим механізмом» для всіх ваших починань - великих і малих.

Гармонізуючи себе, ви наповнюєте гармонією також увесь простір навколо вас, всіх людей і перш за все своїх дітей, які жадібно вбирають вашу енергію.

Саме вона стає «фундаментом» їх життя.

І тільки від вас залежить, чи буде цей фундамент міцним і красивим або непевним і потворним.

На цьому ми зупинимося сьогодні.

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами

Прийняла Марта 24 січня 2020 року

www.youtube.com

Энергетический канал

PS

Практика зцілення першої чакри (муладхари)

в камері квантового перетворення

Я тут і зараз запрошую емісарів Світла із сузір’я Плеяд допомогти мені відновити і зцілити мою першу чакру (муладхару), для чого прошу розмістити камеру квантового перетворення навколо мого першого енергетичного центру (ануса).

Ультрафіолетовий конус - зверху, ультрафіолетовий конус - знизу, ультрафіолетовий конус - ліворуч, ультрафіолетовий конус - праворуч, ультрафіолетовий конус - спереду, ультрафіолетовий конус - ззаду.

(Для формування камери квантового перетворення треба закрити очі,  зосередитись на першому енергетичному центрі (муладхарі) і промовити: ультрафіолетовий конус - зверху, ультрафіолетовий конус - знизу, ультрафіолетовий конус - ліворуч, ультрафіолетовий конус - праворуч, ультрафіолетовий конус - спереду, ультрафіолетовий конус - ззаду. Уявити, як шість ультрафіолетових конусів оточують першу чакру (муладхару) – зверху, знизу, ліворуч, праворуч, спереду і ззаду. При цьому ви формуєте шість ультрафіолетових конусів, які утворюють камеру квантового перетворення)

Я розміщую тут і зараз разом з емісарами Світла із сузір’я Плеяд навколо моєї першої чакри (муладхари) ультрафіолетовий куб квантового перетворення і запрошую для цієї роботи Ангелів для очищення і відновлення мого першого енергетичного центру.

Я також прошу розмістити навколо мене сферу Першотворця Всесвіту і наповнити її енергією стихії Вогню.

Дякую усіх істот Світла за допомогу.

Амінь! Так є!»

Практика зцілення другої чакри (свадхістхани)

в камері квантового перетворення

Я тут і зараз запрошую емісарів Світла із сузір’я Плеяд допомогти мені відновити і зцілити мою другу чакру (свадхістхану), і прошу розмістити камеру квантового перетворення навколо мого другого енергетичного центру (три пальці нижче пупка).

Ультра платиновий конус - зверху, ультра платиновий конус - знизу, ультра платиновий конус - ліворуч, ультра платиновий конус - праворуч, ультра платиновий конус - спереду, ультра платиновий конус - ззаду.

(Для формування камери квантового перетворення треба закрити очі,  зосередитись на другому енергетичному центрі (свадхістхані) і промовити: ультра платиновий конус - зверху, ультра платиновий конус - знизу, ультра платиновий конус - ліворуч, ультра платиновий конус - праворуч, ультра платиновий конус - спереду, ультра платиновий конус - ззаду. Уявити, як шість ультра платинових конусів оточують другу чакру (свадхістхану) – зверху, знизу, ліворуч, праворуч, спереду і ззаду. При цьому ви формуєте шість ультра платинових конусів, які утворюють камеру квантового перетворення)

Я розміщую тут і зараз разом з емісарами Світла із сузір’я Плеяд навколо моєї другої чакри (свадхістхани) ультра платиновий куб квантового перетворення і запрошую для цієї роботи Ангелів для очищення відновлення мого другого енергетичного центру.

Я також прошу розмістити навколо мене сферу Першотворця Всесвіту і наповнити її енергією стихії вогню.

Дякую усіх істот Світла за допомогу.

Амінь! Так є!

Практика зцілення третьої чакри (маніпури)

в камері квантового перетворення

Я тут і зараз запрошую емісарів Світла із сузір’я Плеяд допомогти мені відновити і зцілити мою третю чакру (маніпуру), і прошу розмістити камеру квантового перетворення навколо мого третього енергетичного центру (область сонячного сплетіння).

Ультра золотий конус - зверху, ультра золотий конус - знизу, ультра золотий конус - ліворуч, ультра золотий конус - праворуч, ультра золотий конус - спереду, ультра золотий конус - ззаду.

(Для формування камери квантового перетворення треба закрити очі,  зосередитись на третьому енергетичному центрі (маніпурі) і промовити: ультра золотий конус - зверху, ультра золотий конус - знизу, ультра золотий конус - ліворуч, ультра золотий конус - праворуч, ультра золотий конус - спереду, ультра золотий конус - ззаду. Уявити, як шість золотих конусів оточують третю чакру (маніпуру) – зверху, знизу, ліворуч, праворуч, спереду і ззаду. При цьому ви формуєте шість ультра золотих конусів, які утворюють камеру квантового перетворення)

Я розміщую тут і зараз разом з емісарами Світла із сузір’я Плеяд навколо моєї третьої чакри (маніпури) ультра золотий куб квантового перетворення і запрошую для цієї роботи Ангелів для очищення і відновлення мого третього енергетичного центру.

Я також прошу розмістити навколо мене сферу Першотворця Всесвіту і наповнити її енергією стихії вогню.

Дякую усіх істот Світла за допомогу.

Амінь! Так є!»

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше