01 лютого 2018 року
Ліза Реньє. Втілення
Частина 3

Палідоріанська Активація

Палідоріанська Активація почалася впродовж грудня минулого року (2017 року) з передач Змієносця (Ophiuchus), і буде тривати для того Зоряного Насіння, хто знаходиться на Землі для відновлення місії Христа-Софії, що включає в себе підтримку розкриття і дії, спрямовані на навчання людства Закону Одного (Закону Одина).

 У своїй безмежній любові до творіння, початкові раси Алмазного Сонця, Палідоріанці мільйони років тому схвалили Пакт Паліадора, щоб відродити фрагментовані в результаті Вибуху Тари (Taran Explosion) Душі, і щоб повернути втрачені пізніше Душі і їх фрагменти, що опинились під завалами в матеріальних полях Землі та інших планет.

 Пакт Паліадора охоплює величезний масив пошуку загублених Душ, транзит Свідомості, збір і відновлення фрагментів Душ, які потребують тіла, направлення частин тіл і одиниць Свідомості, які потребували відновлення для повернення їм можливості продовження еволюції за допомогою Космічної Матриці Часу. Можна відновити одиниці Свідомості, змішані з планетарною міазмою і інопланетною машинерією, щоб повернути їх із дзеркального відображення голографічної симетрії, яка існує в межах їх роздроблених частин, оскільки відображення частини Свідомості буде містити запис оригінальної форми алмазного сонця.

Палідоріанці є сферою Свідомості Аменті, що може надати матричний шаблон Кристального хосту для всього безтілесного (що не має тіла) або фрагментованої Свідомості в нижчих системах, щоб дати можливість проживати в тілі, яка продовжує еволюційну подорож і здатна до Вознесіння і біологічного розширення Свідомості. Судячи з усього, в цьому нижчому світі головною проблемою була Свідомість, що не має тіла, яка для виживання стала паразитичною і не мала ніякої можливості втілитися в тіло, щоб таким чином еволюціонувати в щось більш високе.

Палідоріанці можуть створити нові тіла для тих, хто їх не має, щоб таким чином вони змогли розвиватися і вибратися з фантомних нижчих світів. Однак для того, щоб отримати висхідне тіло, Свідомість має бути готовою відмовитися від паразитизму і погодитися на реабілітацію за допомогою Хранителів в іншому місці.

 Важливо зрозуміти, що сили, залучені в люциферіанське Повстання, Група Беліала, роблять великий опір виконанню Пакту Паліадора. Люциферіанський Пакт був створений безпосередньо для того, щоб перешкодити саботажу їх основним завданням, перешкодити відновленню Христа, а також для повернення багатьох фрагментованих Душ, які використовуються для збору енергії в нижчих сферах. Вони можуть постійно відмовлятися від пропозицій Палідоріанців і Кришталевої Зірки прийняти висхідні тіла, що потенційно означає їхнє майбутнє викорінення з цього світу. В результаті Зоряні Насіння, котрі піддаються Палідоріанській активації, можуть зіткнутися з опором і потенційно темною атакою, щоб перешкодити розумінню великої місії і втіленню потенціалу, що міститься в ній.

 Таким чином, Палідоріанці втілюються зараз для пошуку більшої кількості втрачених фрагментів Душ і зцілення страждань тіла болю, що є результатом планетарного вибуху і жорстокої фрагментації, заподіяної інопланетним устаткування і позаземним програмним забезпеченням, що запускає подачу живлення Метатрона, і викачує енергію з Землі в паразитичних цілях. Реверс ( тобто розгорнуте в зворотному напрямку) поле Метатрону пристосоване для руйнування астрального тіла, руйнування комплексу серця, воно дробить серце і Душу на безліч частин, і таким чином не дозволяє активувати атом перманентного насіння і діамантове серце кришталевого лотосу, що квітне у вищому серцевому центрі в вилочковій залозі (thymus gland).

 Для того, щоб бути звільненим від Палідоріанської Печатки і Печатки Смерті, потрібно осмислення і реалізація базових принципів Природних Законів. Ключем є поведінка, що не заподіює шкоди іншим, яким би то не було способом. Розвиток чеснот і сильний моральний характер допомагають нам працювати над тим, щоб жити згідно принципів Закону Єдності, і це необхідно для розвитку на шляху до того, щоб стати GSF (Бог! Суверенних! Вільний!).

Палідоріанці утримують доступ до Зоряної Брами і багатьох внутрішніх структур транзитних станцій, що існують на кожній планеті нашої Сонячної Системи і дають доступ до множинних відгалужень коридорів Свідомості, якими будуть проходити окремі особистості і групи Душ в їх триваючої еволюції і навчанні в інших планетарних схемах або на Землі, що Возноситься.

Конфедерація РА

 Конкретна Група Хранителів РА, які діють як активний принцип, що працює над виконанням Пакту Паліадора на Землі, є частиною Конфедерації РА, яка існує в Семи Вищих Небесах в наступному Всесвіті і контактує з нами за допомогою Золотого Променя або через Зоряну Браму 14-го виміру.

Конфедерація РА є частиною кореневих рас, до яких належать Азурити, Атон, Амоніти, Віріагіанські Майстри (Azurites, Aton, Ammonites, Viriagian Masters) і 5D Плеядянські Групи Хранителів, іменовані Aztaras. Плеядянські Групи, такі як Aztaras або Майянці (Mayans), приймають на себе більшу частину навантаження в допомозі зцілення земних груп Душ при просуванні до еволюційного потенціалу 5D, таких, як реінтеграція астрального тіла, зцілення комплексу серця, зцілення тіні і глибоких травм тіла болю і сприяння самотнім Душам отримати втілення. Така допомога в реабілітації Свідомості і світлового тіла може відбуватися під час інкарнації в фізичному тілі і при проходженні через процес бардо при «скиданні» тіла.

 Щит Азуритів від проекту Сиріанських Хранителів Ієшуа був застосований для того, щоб зберегти записи Свідомості Закону Єдності для представників Азуритів на Землі, так і для деяких представників Блакитного Полум'я Мельхіседеків, пов'язаних з єгипетського лінією часу. Ця структура нещодавно була абсорбована полем Смарагдового Ордену Breneau (Breneau Emerald Order shield), яке повністю замінило мережу поля Свідомості для представників Хосту Хранителів, щоб вмістити розщеплені поля і коди асиміляції Штучного Інтелекту, які були запущені щитом Азуритів і Індиго. Ця подія дозволяє алмазному серцевому насінню Андромедіанської Матриці з 4-го виміру, Аквалаші (the Aqualasha), допомогти налаштувати астральне тіло Землі, комплекс Серця, і перестрибнути з часових ліній жахливого знищення серця планети Земля за допомогою вибуху Зоряних Воріт Гізи.

 Хранитель, який відомий раніше під час інкарнації як Ахенатон (або Ехнатон, Akhenaton) - з групи Aton, і безпосередньо задіяний у відновленні місії Христа, Палідоріанських активацій на Землі. Його місія призначена для захисту тих, чиє походження йде від оригінального родоводу Ієшуа, для принесення якого на планету він був задіяний під час роботи з командами Азуритів більше 2000 років тому. Він є первородним патріархом родини, оскільки це його кровна лінія все ще триває в Krystic родоводах до нашого часу, хоча до цих пір про нього поширюється безліч дезінформації.

 Ісус Христос (aka J12) є Сиріанською Блакитною Людиною з майбутнього, яка прийшла, щоб змінити часові лінії 3-го виміру (3D) і принести Єссеям, Христовим Тамплієрам, знання Закону Єдності про Вознесіння і технології Свідомості назад на планету Земля. Він є безпосереднім генетичним нащадком Ахенатона, і як результат батьком всіх ліній Христа на Землі. Ця місія була реакцією на пошкодження ДНК, від яких планета Земля і людство страждали після люциферіанського Повстання, а потім Шумерсько-Єгипетського вторгнення, яке стало остаточним руйнуванням принципу Стовпів Матері в земному ядрі.

 Місія його групи під керівництвом Вищої Ліріансько-Сиріанської Ради повинна була працювати з майбутньою 5D Землею Тарою як багатовимірна команда храмовників, звана Азуритами, була спочатку організована Конфедерацією РА. Розформована команда Азуритів зараз розміщена безпосередньо в Святому Смарагдовому Ордені. Як команда, вони працювали над відновленням планетарної архітектури, займаючись Поверненням Душі з Лемурійського Голокосту і Атлантичного катаклізму, готували Лей-Лінії, Планетарну Енергетичну решітку і Планетарну Браму, щоб допомогти вирівнюванню в наприкінці Циклу Вознесіння. Співпраця команд Хранителів продовжиться в наступному циклі Вознесіння Палідоріанців, щоб повністю фізично реалізувати Пакт Паліадора через відновлення місії Христа-Софії і місії порятунку Душі Аменті.

(Далі буде)

www.youtube.com

Канал  Piligrim

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

26 Book Forum — 7 книг, які варті вашої уваги
Одна з важливих подій в літературному житті — це Форум видавців, який цього року відбувається 18-22 вересня у Львові. Зазвичай на ньому представлено чимало цікавих книжок. Утім, серед них є такі, про які можна сказати, що вони заслуговують на найпильнішу увагу.
Читати більше