01 лютого 2018 року
Ліза Реньє. Втілення
Частина 2

Програма навчання Закону Єдності в астралі і в стані сну

 Щоб допомогти підтримати Землю в ці хаотичні часи, обрані жителі, які дали згоду на отримання допомоги для того, щоб звільнитися від контролю над розумом НІП (NAA, Негативною Інопланетною Програмою), почнуть глобальне перенавчання гуманітарним цінностям, які надають для вивчення і дослідження принципи Закону Єдності - на астральному плані і під час сну. Завдяки недавнім зрушенням, які надали вплив на морфогенетичний «шаблон» ядра, і вирівнювання вертикальних стовпів на планеті Земля, у нас є прямий доступ через Нейтронне Вікно, що веде до змішаних Груп Хранителів Захисників-Вартових з Міжпросторової Ради Вільних Світів (IFWC - Interdimensional Free World Councils). Ці групи Хранителів - з Божих Світів, вони виступають проти обману, контролю над розумом і рабства в будь-яких формах, захищаючи таким чином духовну свободу. Нещодавно планета Земля піддалася змінам в призначенні більшої кількості Захисників Хранителів і Krystic кураторів з IFWC на кожний просторовий рівень доступу. Вони несуть відповідальність за відновлювальну платформу, яка надає послуги реабілітації та підготовки до Служінню іншим і навчає базовій механіці Вознесіння (читайте інформацію Девіда Вілкока і Корі Гуда про призначення нових Хранителів і завантаження під час сну).

 Ці Krystic Хранителі є навчальними і цілющими наставниками, які погодилися прийти на Землю, щоб допомогти більше поширити Закон Одного (Одина) серед людства, щоб таким чином то могло відновити свою історію і походження. Астральна програма перенавчання покликана допомогти підготуватися до остаточного розкриття справжніх подій, що відбуваються на Землі, таких як Сатанинський контроль над масами, торгівля людьми і педофілія, інтегрованих в глобальну економічну систему, що керується інтересами прибульців, які знаходяться за межами планети Земля. Програма перенавчання в стані сну полягає в тому, щоб підвищити стабільність і узгодженість впродовж усього процесу фізичної реабілітації в 3D (тривимірному світі), що направляє групи душ до їх персонального потенціалу вищого втілення. Оскільки групи душ проходять навчання під час сну в астральних сферах, з часом ця інформація почне ставати все більш доступною для розуміння Свідомим Розумом. Проте, вони можуть не повною мірою усвідомлювати, що проходять програму навчання Вознесіння Закону Єдності під час сну, прийняту від Хранителів Кришталевої Зірки.

 Закон Єдності містить необхідні принципи поведінки, практики і системи переконань, які людство повинно вивчити, щоб досягти духовної свободи і суверенітету, перенавчитися, щоб розширити Свідомість до реальностей більш високих частот, які дозволять їм просунутися вперед на часову лінію GSF майбутнього під час Циклу Вознесіння. Глобальні програми перенавчання починаються в 2018-му році.

Базова Модифікація починається з усвідомлення тіла

 Отже, реальна Модифікація відбувається тільки тоді, коли Вищі Свідомі тіла здатні увійти в фізичний світ, що означає повне вирівнювання, втілення та розміщення у фізичному тілі. В даний час структурні зміни на Землі, викликані біфуркацією в минулому, сьогоденні і майбутньому планетарних сфер, які впливають на всі людські істоти в напрямку більш високих рівнів модифікації їх Душі, Монадних і вищих духовних шарів.

 Модифікація полягає в тому, щоб стати більш розуміючими і такими, що усвідомлюють власне тіло і розум, і як вони (тіло і розум) насправді функціонують разом у безпосередньому партнерстві з рівнем нашого доступу до Свідомості. В міру нашого «сходження» ми все більше усвідомлюємо себе в переживанні досвіду від першої особи, яка сприймає більше з того, що насправді відбувається з її тілом і розумом, і в той же час ми подорожуємо в рамках досвіду групової свідомості. Через спостереження за собою ми можемо звернути увагу на безліч різних шарів паттернів, стимулів і реакцій Свідомості, що відбуваються одночасно і охоплюють фізичне, ментальне, емоційне або духовне тіла. Більш ранні етапи автентичної інтеграції шарів залежать від рівня розвитку самоусвідомлення, оскільки чим глибше ми пізнаємося себе, пізнаємося своє тіло і як воно функціонує, тим більш глибоко ми можемо просунутися по етапах духовної Модифікації. Не помічаючи своїх найглибших мотивів, внутрішнього діалогу, а звертаючи увагу лише на тілесні реакції, ми не можемо пізнати самих себе по-справжньому, і це породжує внутрішнє роз'єднання, що блокує інтегративний процес Модифікації.

 Модифікація починає відбуватися в шарах Свідомості в міру того, як людина все більше усвідомлює себе по відношенню до того, як поводиться її тіло в різних ситуаціях, з якими ми стикаємося в житті. Це ситуації, переживання, відносини, наші спогади і історія, соціальні і культурні фільтри, через які ми пропускаємо нашу індивідуальність, щоб зрозуміти світ. Через всі ці шари контексту, який виявляється нами, ми бачимо безліч спогадів і переконань, записаних у фізичному тілі і нервовій системі пережитим досвідом, який приходить з відчуттями і почуттям, що все взаємопов'язано.

 Таким чином, Модифікація йде взявшись за руку з присвятою свого самоусвідомлення і прийняття зобов'язань залишатися свідомим спостерігачем, придивляючись і прислухаючись до свого тіла і розуму, концентруючи увагу саме на тому, що вони роблять і відчувають від моменту до моменту. Ми дізнаємося, що вміст і переконання розуму будуть відображатися в наших несвідомих або автоматичних реакціях на будь-який зовнішній стимул, і відповідно, спостерігаємо за цими реакціями, оскільки хочемо дізнатися себе глибше і звільнитися від блокувань, які перешкоджають Модифікації.

 Перший етап автентичної Модифікації починається з моментів гранично концентрованого фокусування (або граничного зосередження) на теперішньому моменті усвідомлення відчуттів тіла, при якому сприйняття мови тіла, почуттів і реакцій є сумою реакцій похованого в розумі вмісту. Автоматичні реакції нашого тіла можуть повідомляти нас про більш глибокий контекст і переконання, які мають місце в якійсь області розуму, і це вміст певним чином виражається в формі тілесних поз, жестів або рухів. Велика частина людей не підключена до уніфікованого зв'язку, що існує між їх тілом і шарами розуму, і тому культивує більш глибоке усвідомлення відчуттів і рухів тіла, причому зазначений комплекс виникаючих почуттів є важливим для розвитку самоусвідомлення, а також для просування вперед до етапів процесу вищої Модифікації.

 Культивування усвідомлення тіла подібним чином дозволяє нам виробляти в собі позитивні зміни для зростання, оскільки через спостереження ми свідомі того, що потрібно змінити, щоб стати більш здоровими або більш збалансованими. Майже неможливо здійснити позитивні зміни в житті, не усвідомлюючи змін, які необхідні для цього, оскільки ми не усвідомлюємо, які області потребують поліпшення. Якщо у людей є слабке усвідомлення власного тіла в поєднанні зі слабким усвідомленням наслідків своїх думок і дій, вони, зазвичай, залишаються необізнаними про те, що їм потрібно для звільнення від болю або як краще допомогти собі.

 Отже, розвиток самосвідомості в теперішньому моменті шляхом звернення уваги на своє фізичне тіло є ключем до позитивних змін в нас самих, що можуть справити на нас позитивний вплив, значно поліпшать якість нашого життя. В міру більшого усвідомлення тіла в теперішньому моменті, ми починаємо шляхом дослідження пізнавати своє фізичне тіло, в якому проживаємо, розуміючи, що воно є носієм для вираження наших розуму, свідомості і духу при подорожі в часі. Все, що ми переживаємо, має велику мету отримання знань про внутрішній Дух під час мандрівки в матеріальному світі. Коли ми починаємо відчувати це внутрішнє знання як реальність у повсякденному житті, ми стаємо більш інтегрованими, возз'єднуючись з вищими аспектами, які знаходять вираз через нас, що розширює нашу Свідомість. Ми постійно розвиваємося, дізнаючись про себе все більше і сприймаючи зміни в процесі становлення більш автентичними.

 - Виділіть час для більш кращого усвідомлення тіла шляхом спостереження відчуттями, почуттями і переживаннями, що відбуваються у вашому тілі від моменту до моменту. Зверніть увагу на відчуття, одержувані при рухах і реагуванні на що-небудь; де ваше тіло перебуває у стресовому стані і обмеженні? Де в організмі ви відчуваєте розслабленість і відкритість? Що можна зробити, щоб більш глибоко усвідомлювати своє тіло?

- Пригальмуйте і знайдіть способи, щоб ваше тіло стало відчувати себе позитивно і радісно, ​​ як наприклад танці, плавання, глибоке дихання, єднання з природою, і дозвольте чомусь нешкідливому стати корисним, що приносить задоволення.

- Практикуйте і вивчайте, що означає бути втіленим в тілі, залишаючись автентичними і істинними в будь-якому контексті. Ваш досвід і переживання мають значення і важливі в процесі автентичної Модифікації. Заперечуючи почуття і переживання, які у нас були, ми заперечуємо істину, що блокує Модифікацію.

- Візьміть на себе зобов'язання бути повноцінно втіленим, так щиро і правдиво, як зможете, незалежно від обставин. У міру зростання і змін ваша особиста версія вираження також буде продовжувати рости і змінюватися. Приймайте зміни, необхідні для триваючої автентичної Модифікації.

- Не звертайте уваги на ярлики прийнятного або неприйнятного, що описують те, що є духовним, свідомим або пробуджені в позитивному або негативному плані. Замість цього повністю сфокусуйтеся на реальності того, що ви відчуваєте в даний момент, і знайдіть в собі більше щирості і співчуття для вираження цього.

- Зверніть увагу на реакції свого організму, оскільки вони виявляють місця, де ви все ще можете щось приховувати від себе та інших, тому що боїтеся. Будьте готові побачити те, що ви приховуєте, і спробуйте охарактеризувати це, щоб подолати страх, що живить його.

 - Коли люди в нашому житті, такі як друзі або члени сім'ї, сприймають нас невірно, або в образах минулого, м'яко запропонуйте їм дізнатися справжнього себе, покажіть їм, яким є ваше справжнє «Я», після чого попросіть їх бути «справжніми» з вами. У процесі модифікації ми хочемо мати відносини з тими, хто також цінує щирість і проходить цей шлях разом з нами.

 - Беріть участь в заходах, спрямованих на поліпшення усвідомлення тіла. Дослідницька терапія і освітні матеріали он-лайн можуть бути дуже корисні в даний час. Знайдіть цікаві для вас області, такі як робота над тілом, соматична терапія, методи, які фокусуються на присутності в «тут і зараз» через заземлення, дихання, положення тіла, перцептуальное усвідомлення, гідротерапію, нейтральний розум і медитацію.

 Дозволяючи собі бути абсолютно чесними з тим, як ми відчуваємо своє тіло, ми можемо бути присутнім при процесі інтеграції, і потім починаємо помічати ті місця, які ще потребують нашої любові й уваги, щоб таким чином вони могли зцілитися і відновитися. Тіло повідомляє нам, коли щось не зовсім здорове, і що щось в ньому або в житті треба змінити для зцілення і перебалансування. Таким чином, нам потрібно навчитися любити і бути на зв'язку з нашим тілом, прислухаючись до його послань, налаштовуючись на те, що йому потрібно для підтримки балансу, зцілення і Модифікації.

Відхід Груп Хранителів

  Поряд зі структурними зрушеннями, що відбулися в планетарній архітектурі, а також з брижами, що пройшли по всій Сонячній Системі, з кінця минулого року (2017-го року) відбуваються серйозні зміни на адміністративних рівнях розміщення Хранителів. Зміна Хранителів відображає нову Структуру Космічного Керівництва, яка покликана служити мінливим потребам ряду людських і не-людських (non-human) груп, які потребують різних стадій духовної реабілітації під час цієї фази Модифікації. В результаті деякі Групи Хранителів, які були сформовані відповідно до протоколів певної місії, зараз пішли зі своїх позицій, і їх почали замінювати уповноважені групи від Міжпросторової Ради Вільних Світів. Були відзначені порушення в програмах генетичної модифікації і використання людей в нашій Сонячній Системі з явно вираженими цілями рабства і різних експериментів. Наприкінці минулого літа були проведені трибунали Ради, щоб засвідчити залученість деяких позаземних і людських груп в торгівлю людьми та вимінювання ресурсів (bartering resources) на планеті і за її межами. Деякі Зоряні Семена були присутні на цих трибуналах для дачі показань як живий доказ рабства, накладеного на людську расу за допомогою експериментів генетичної модифікації без їх відома або згоди. Як наслідок, наша планета піддається послідовної очищення від цих мереж, що використовуються в Галактичної работоргівлі, як вгорі, так і внизу.

Піднесення Палідоріанців

 Ми закінчили п'ятирічний цикл (2012-2017 роки), і почали наступний п'ятирічний цикл (2018-2022 роки), який пройде під лейтмотивом Піднесення Палідоріанців, коли ті, хто почне втілювати Палідоріанські активації, активують імпринти вищою ДНК, щоб повернути Землю до справедливого і доброзичливого керівництва люблячих Хранителів.

 В цей п'ятирічний період все більша кількість представників Міжпросторової Ради Вільних Світів Кришталевої Зірки стануть більш присутніми в цьому земному світі. Це ознаменує Повернення Хранителів в нижчі області творіння, щоб реалізувати Палідоріанський Пакт щодо нашого розташування у Вселенській Часової Матриці. Як результат, вони поступово виходять на контакт з тими на Землі, хто є їхніми безпосередніми представниками внаслідок Krystic духовних місій; вони були введені в Ради Вільних Світів впродовж минулого року, щоб допомогти підтримати перехід через Вознесіння Землі після події біфуркації. Вони були введені в IFWC і пов'язані з Групами Хранителів, які взяли на себе зобов'язання жити в орієнтації на Служіння іншим, щоб навчитися Закону Одного і реалізувати достатній поріг Свідомості Вищого Світу в своєму фізичному вираженні на Землі.

 Починаючи з 2012 року основними проектами Хранителів Аврори були реабілітація планетарної енергетичної сітки, щоб мати можливість утримувати вхідну енергетику живого Світла, яке не базується на реверсі бі-хвильового кодування, а також перекодування анти-життєвого потоку і поступова конфіскація структур Штучного Інтелекту, керованих інопланетної машинерією і NETs (NET - Nibiru Electrostatic Transduction Field – Нібіріанське  Поле електростатичної трансдукції (трансдукція - перенесення сигналу)). Реверсійний потік призначений для живлення інопланетної машинерії і частот NETs в нижчих вимірах, а також для генерації розщеплення між обертанням протона і електрона в атомах, щоб таким чином під час Вознесіння не могло статися належне гендерне злиття. НІП (Негативна Інопланетна Програма) робить все можливе для розвороту гендерних принципів і збільшення екстремізму полярностей, щоб заплутати людство в нав'язаному хаосі. Енергетичне злиття в трьох хвильовій потік є поєднанням ґендерних принципів у одиницях Свідомості, представлених Трійцею - принципів Матері, Отця (Батька) і Нащадків (the Mother, Father and Offspring principles) - в усьому шаблоні творіння.

(Далі буде)

www.youtube.com

Канал  Piligrim

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

26 Book Forum — 7 книг, які варті вашої уваги
Одна з важливих подій в літературному житті — це Форум видавців, який цього року відбувається 18-22 вересня у Львові. Зазвичай на ньому представлено чимало цікавих книжок. Утім, серед них є такі, про які можна сказати, що вони заслуговують на найпильнішу увагу.
Читати більше