01 лютого 2018 року
Ліза Реньє. Втілення
Частина 1

Дорога Сім'я Вознесіння,

 У 2018 році починається зміна в структурному законі планетарного тіла, яке називається морфогенез, що дає нам можливість дослідити, як ці структурні зміни впливають на наші прояви в тривимірному світі. Фізичне тіло надзвичайно важливо на цьому етапі, оскільки ми знаходимося тут щоб «перейти» на Землі, а це може статися лише тоді, коли ми залишаємося у висхідному людському тілі. Ми розглянемо цілі, які стоять за трансгуманізмом, мета якого - перешкодити процесу втілення істинної Вищої Свідомості під час Циклу Вознесіння.

Ми обговоримо кілька стадій біфуркації Землі, що проходить зараз, зміни в групах Хранителів і Піднесення Паліадоріанців (Paliadorians), коли дехто почне втілювати імпринти вищої ДНК, щоб повернути Землю до справедливого і доброзичливого керівництва люблячих Хранителів.

 В міру проходження наступних п'яти років, які визначаються як етап Морфогенезу Циклу Вознесіння, ми зіткнемося з радикальною геомагнітною перекалібровкою і структурними змінами в планетарній архітектурі, які дають початок новим стадіях входження Вищої Свідомості в фізичне втілення на множинних свідомих рівнях. У міру того, як все більше внутрішніх контурів між багатовимірними шарами Розуму знову з'єднуються один з одним, розщеплення, що існували між шарами ментального тіла, починають зливатися і об'єднуватися, таким чином потенційно «зрушуючи» сприйняття кожної людини, оскільки люди починають об'єднувати більше унікальних вимірювань особистої свідомості.

Що станеться, коли несвідомий Розум, тіло болю і потоки астрального розуму почнуть зливатися у свідомому сприйнятті індивідуальної особистості і в колективній Свідомості? Теоретично, результатом стане фундаментальна Модифікація, яка дасть початок інтеграції Душі, що зливається з вираженням фізичного носія. Однак впродовж наступного п'ятирічного циклу ми зможемо з'ясувати, як це буде виглядати в масовому масштабі. Той вміст, який існував в потоках нижнього колективного несвідомого, або Свідомість, яка існувала в стані сну-стазиса (sleep-stasis), зараз пробуджується і стає більш усвідомленою, спливаючи на поверхню в глобальних масштабах. Ставки були підняті, що означає, що всі ми повинні піднятися на новий рівень Свідомості, оскільки нас підштовхують до наступного етапу нашого духовного розвитку. Незалежно від того, на якій стадії ми перебуваємо, ми повинні «модифікуватися». Ми пристосовуємось до того, щоб жити в дискомфорті порожнечі, входячи в стан «відсутності речей» (state of no-thing-ness), оскільки глибоко знижуємо щільність, щоб таким чином зуміти «кинути якір» (заякоритися) на нашому новому місці на часовій шкалі. В результаті наші біоритми і стиль життя в цьому році можуть кардинально змінитися. Це Модифікація, або крах (тобто, крах старого).

 Коли ми інтегруємо і об'єднуємо більше аспектів багатовимірного Вищого Я, ми також отримуємо доступ до більш високих вимірів Свідомості, таким чином наш досвід і сприйняття фізичного світу сильно змінюються. У міру того, як ми наближаємося до нинішнього планетарному «зрушення», це може відчуватися як надзвичайно дезорієнтуючим і фізично некомфортним, і іноді ми можемо відчувати сильний енергетичний тиск в тілі, який здається нездоланним. Відчуття величезного тиску, що чиниться на фізичне тіло, можна охарактеризувати як несумісність вібраційних коливань, ще один симптом Вознесіння. Це те, що відбувається під час процесу Модифікації, оскільки ми проходимо електромагнітну перекалібровку між частотними вібраціями шарів матерії і більш високими частотними коливаннями на всіх рівнях «шаблону» колективної Свідомості.

На будь-якому рівні свідомості і персонального «шаблону», з якими ми втілюємося на Землі, кожна людська істота підштовхується до наступного етапу своєї персональної Модифікації, щоб реалізувати свій вищий духовний потенціал. Для кожної людини процес Модифікації унікальний, і тим не менш велика частина колективної Свідомості на Землі проходить етапи тріади душі, зливаючись зі спорідненими фазами інтеграції, щоб остаточно об'єднати всі верстви душі.

Тиск при модифікації буде відчуватися по-різному багатьма людьми в 3D (тривимірному світі). Вони можуть відчувати це як інтенсивне внутрішнє занепокоєння або фізичні симптоми, які легко можуть бути позначені як медичні проблеми, але вони не будуть здатні визначити основну причину цього. Ця фаза найбільш складна для тих людей, які поляризовані в своїй внутрішній «мужності», закриваючись від сенсорних відчуттів, що не дає їм усвідомити своє власне тіло. Фізичне тіло надзвичайно важливе на цьому етапі, оскільки ми знаходимося тут щоб «перейти» на Землі, а це може статися лише в тому випадку, якщо ми залишаємося у висхідному людському тілі.

 Багатьом людям буде необхідно ефективно уповільнитися і розслабитися, спростити своє життя і просто дихати; і навіть ізолювати себе від інших, оскільки тиск на справжнє втілення Вищого «Я» триває. На перших стадіях підготовки до Модифікації багато людей повинні сповільнитися і «законсервуватися», щоб вивільнити енергетичні блоки у фізичному тілі, обумовлені накопиченими в 3D суспільстві шкідливими звичками, такими як паттерни емоційного болю або розумового занепокоєння, які постійно здійснюють на них тиск у стресових ситуаціях. Щоб успішно пройти Модифікацію, не виснажуючи себе стресами і тиском, ми повинні навчитися розслабленню і усвідомленню власного тіла, навчитися сприймати відчуття і враження, що виникають в нашому тілі.

Модифікація запускає свідоме усвідомлення наших власних біологічних паттернів, їх походження, і відкриває можливості того, яку роботу ми можемо виконати для їх очищення і зцілення. Що в цей момент повідомляє нам мудрість нашого тіла? Коли ми прислухаємося до потреб нашого організму, і готові працювати над усвідомленням тіла в моменті зараз, ми відкриваємо своє серце, щоб зафіксувати глибинні відчуття і враження, до яких ми дісталися. Усвідомлення тіла відкриває нам можливість прямого клітинного знання, що посилає інформацію в розум. Ми також вчимося важливості турботи про себе і любові до себе як необхідних основних компонентів культивованого вищого духовного і емоційного розвитку, які, врешті-решт, дозволять нам отримати досвід справжньої Модифікації.

 Перебуваючи в процесі Модифікації, ми контактуємо з найбільш справжньою частиною себе в моменті, що дозволяє чесно відстежувати враження, емоції і почуття в нашому тілі без винесення висновку або придушення. Даючи собі можливість пройти Модифікацію, ми отримуємо доступ до повноцінної присутності в нашому життєвому досвіді, і таким чином ми відчуваємо себе більш заземленими, центрованими і з'єднаними з власним життям і життями інших. Наше фізичне тіло має розум і почуття, які дають нам схему, щоб розблокувати наше справжнє «Я», зриваючи шари хворобливих або негативних паттернів - якщо ми проявимо готовність до спостереження за собою і докладемо зусиль.

 В цьому році (2018-й рік) починається зміна структурного закону в планетарному тілі, що впливає на якість сирої матерії, якість використовуваної енергії Свідомості, а також якість наміру, що проявляється через людину в фізичному світі. В цьому матеріалі розглядається Модифікація через творіння, що об'єднує чисту сиру матерію, чисту Свідомість і Дух в матерію, що залишається захищеною від спотворень штучного інтелекту (ШІ). 2018-й рік дає нам можливість вивчити, як ці структурні зміни в енергії впливають на прояви, і як проекти нашої світлової роботи залишаються захищеними від негативних атак за допомогою спеціалізованої практики та принципів Закону Єдності.

Суперечливість Модифікації

 В даний час існують значні розбіжності між багатьма різними анти-душевними (anti-soul) філософіями, начебто когнітивними науками, які намагаються визначити значення Модифікації. Що означає сказати, що вищий розум втілений (прим. - в тілі)? Здебільшого наука характеризує мозок, як такий, що має функціональну роль для обчислювальної обробки, а тіло призначається для того, щоб зв'язати зовнішнє оточення з внутрішньої біологією, яка генерує випадкові образи, але такі, що мають значення для конкретної людини. Людське тіло в такому академічному визначенні зводиться до бездушної, але розумною біологічної машини, яка отримує вихідні дані від фізичного Всесвіту за допомогою інформації, що автоматично обробляється мозком. Більш глибоке значення Модифікації в повному обсязі не до кінця розуміється непосвяченими і неусвідомленими людьми, воно починає проявлятися під час інтеграції Душі, що призводить до чуттєвого переживання досвіду багатовимірного усвідомлення.

 Таким чином, говорячи про будь-який рівень Модифікації, базове осмислення має починатися з реальності існування Душі і Духовної анатомії, які існують в кожному живому творінні. Людина не зможе глибоко осягнути природу справжньої Модифікації до тих пір, поки не отримає досвід інтеграції шарів Душі в своє внутрішнє «Я». На жаль, багато людей могли пройти більш ранні фази інтеграції без розуміння того, що це пряма функція їх духовних шарів, які згодом взаємодіють з ефектом «мерехтіння», «зрушуючи» їх сприйняття, переконання і життєвий досвід. Люди сильно змінюються, коли вони переживають справжнє злиття своїх духовних рівнів, відповідно відбуваються життєві зміни в кар'єрі, вибору місця проживання та відносинах, що зазвичай є результатом певного рівня процесу духовної модифікації.

 Без розуміння необхідності включення анатомії Душі-Духу як невід'ємного визначення більш глибокого значення розумної Свідомості в фізичному втіленні - це поняття глибоко невірно інтерпретується серед більшості людей. Розумна Свідомість, формує анатомію душевно-духовних тіл, повністю відповідальна за анімацію (оживлення) людського тіла і мозку на тому рівні Розуму, на якому починається послідовна і посилююча модифікація за допомогою механіки процесу біологічного духовного Вознесіння.

Перешкоджання Модифікації з боку Штучного Інтелекту

 До того ж, Трансгуманізм в основному прагне пояснити функціонування тіла і мозку як чисто обчислювальний механізм, який відповідає за наші когнітивні (пізнавальні) здібності і інформаційну обробку. Його прихильники вірять, що злиття технологій штучного інтелекту з людським тілом - позитивний технологічний прогрес в напрямку майбутнього еволюційного розвитку людства. Нічого не може бути далі від істини!

 Реальна мета, що стоїть за трансгуманізмом, полягає в тому, щоб перешкодити процесу Модифікації істинної Вищої Свідомості під час Циклу Вознесіння, сублімуючи його з метою замінити (пересадити) вставками машин штучного інтелекту і віртуальною реальністю.

 В ідеалі, Чорні Сонця хочуть інтегрувати масове технологічне злиття в людську біо-нейрологічну матрицю за допомогою широкого спектру високотехнологічної пропаганди, такої як завантаження розуму (прим. - на зовнішній носій на зразок жорсткого диску) для досягнення безсмертя, перш ніж люди прокинуться до початку руйнівних ефектів, які впливають на Модифікацію Вищої Свідомості і транслокацію. Завантаження Розуму ефективно замикає людське свідоме тіло в контрольованих системах віртуальної Реальності, з яких воно (тіло) не може піти; це вже сталося з деякими людьми на майбутніх часових лініях.

Пристрої штучного інтелекту і технологічні пристосування, які зливаються з інкарнованим людським тілом і мозком, відкидають Матриці Вищого Розуму духовної Свідомості, перешкоджаючи Вищій Свідомості увійти в поточне фізичне втілення. Таким чином, в найближчі кілька років глобальне підштовхування до впровадження трансгуманізму ставатиме все більш агресивним в реальностях, які перемішуються на Землі, за допомогою біо-нейрології та фармацевтики, пов'язаними з цілями штучного інтелекту, що просуває високотехнологічні споживчі товари в різні нішеві групи за допомогою соціальних медіа. Це робиться для того, щоб ще більше перешкодити потенціалу Модифікації Вищої Свідомості, і запобігти можливості людей до транслокації (переміщення). Вона може відбуватися в стані сну, де можлива спонтанна транслокація, яка трапляється під час інтеграції Душі, навіть якщо людина не готова до цього.

 Величезні глобальні онлайн-платформи з вільним доступом до масових соціальних мереж використовуються для поширення шкідливого обумовленого напрямку еволюції в бік трансгуманізму і для промивання людських мізків, що здійснюється розвідувальними агентствами. Будь ласка, будьте проникливі і пильні щодо застосування особистої енергії і уваги до будь-якої з таких соціальних мереж і новинних медіа платформ в Інтернеті.

(Далі буде)

www.youtube.com

Канал  Piligrim

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

26 Book Forum — 7 книг, які варті вашої уваги
Одна з важливих подій в літературному житті — це Форум видавців, який цього року відбувається 18-22 вересня у Львові. Зазвичай на ньому представлено чимало цікавих книжок. Утім, серед них є такі, про які можна сказати, що вони заслуговують на найпильнішу увагу.
Читати більше