​Сонячне затемнення
 02 липня 2019 року

02 липня 2019-го року на нас чекає повне сонячне затемнення, яке відкриє коридор затемнень цього літа. Розглянемо метафізичний і духовний сенс цієї події.

В духовному плані - це час «генерального прибирання», переоцінки цінностей, прийняття нових розширених знань і гармонійних законів Всесвіту.

Як правило, затемнення символізують закінчення одного циклу життя і початок нового.
Під час сонячного затемнення відбувається щось, схоже на перезавантаження комп'ютера. Вас немов вимикають з розетки і знову включають. Вам дають можливість подумати про своє життя. І це дуже цінний час для розумінь.

Час зупинитися, розслабитися і усвідомити себе, своє існування, свою єдність з людством, Землею, Сонячною системою, галактикою і Всесвітом - усвідомити себе частиною всього ...

Усвідомити, що ви підтримані Єдиним цілим (Всесвітом), якщо ви налаштовані з ним і виконуєте своє призначення в цьому єдиному організмі.

Усвідомлена робота над собою під час затемнення може дати абсолютно унікальні можливості змінити життя на краще. І сонце і місяць дадуть максимальний імпульс вашим планам.

Але для цього треба спочатку підвести підсумки. Переосмислити свій творчий шлях. Чи відповідає світу, який змінюється, те, що ви робили до цього? Можливо, прийшов час змінитися і йти в ногу з Землею?

І, зробивши підсумки, сміливо приступайте до створення. Усвідомте, що ви хочете прожити в найближчому майбутньому, якою людиною хочете стати. Настав час досягти повної ясності в баченні власного життя і заявити собі і свого внутрішнього всесвіту про те, що ви вибираєте повну відповідальність за те, що завжди були Творцем свого життя. Тільки це одне приведе вас у відповідність з енергіями, які допоможуть вам реалізувати свої мрії.

Якщо ви повністю впевнені в тому, що ви хочете здійснити, то зараз найсприятливіший час, щоб почати рухатися обраним шляхом. Саме під час затемнення ви можете змінити Лінію долі. Якщо ви вибрали служіння людству, Землі, Творця - то 02 липня 2019 року - це ваш зоряний час.

Зробіть вибір вашого Шляху і вступайте на нього! Наступні місяці несуть в собі потенціал перетворення мрії в реальність. Ключовим тут є збереження відкритості, чесності, і готовності до дій.

Пасивне очікування того, що щось само прийде і станеться з нами, є не кращим способом використання алхімічних енергій, які прийшли на Землю. Активність і залученість дозволять нам стати свідомими Творцями свого життя.

Сонячне затемнення 02 липня 2019-го року відкриє вас для Вищих станів духовного розвитку, дозволяючи зцілити будь-які фізичні, ментальні і емоційні обмеження, які були у вас до цього часу.

Зараз на Землі активно діють стихії Вогню. І це веде до серйозних трансформацій в Свідомості людства і, можливо, до пошуку нових рішень і розробці нових алгоритмів поведінки великих груп людей і націй. В будь-якому разі, енергетика планети буде сприяти цим процесам.

Енергетичне поле людини також буде проходити через певні трансформації. З ростом Свідомості щільне ефірне поле людини стане більш стабільним і здоровим. Підвищиться імунітет. Відбудеться гармонізація всіх енергетичних тіл людини. Стане більш стійкий зв'язок з Вищою Свідомістю (Вищими Я), з енергією Землі, зросте розуміння своєї ролі на планеті.

Земля вже пішла далеко вперед у своєму еволюційному розвитку, але кожна людина знаходиться на своєму індивідуальному рівні, і кожен отримує енерго-інформацію в залежності від цього рівня. Чим нижче (по частоті вібрацій) знаходиться людина, тим більше хаосу і страху вона бачить навколо себе. Перебуваючи у Свідомості третього виміру, людина все бачить, як свідчення кінця світу і трагедій.

Але ми з вами знаємо, що зараз відбувається об'єднання тіла, Душі, Духа і матерії всередині вас, а також, об'єднання жіночого і чоловічого. Цей священний шлюб приносить вам гармонію і радісне сприйняття життя і робить нас Миротворцями.

Під час сонячного затемнення у вас буде можливість з'єднатися з Землею, з її новими частотами Світла і вирішити, що ви хочете створити в новій спіралі часу, яка розгортається на Землі. Прийшов час усвідомити, які зміни ви могли б внести в своє життя, щоб краще піклуватися про своє тіло. Так як частоти піднімаються в вашому тілі Світла і фізичному тілі, ви можете виявити, що вам захочеться жити «легше», що включає в себе ваш спосіб життя і раціон. Нехай ваше серце буде вашим гідом.

Сонячне затемнення буде заякоряти в вас Нові частоти. Бажано не перевтомлюватися фізично, не наражати на свій організм стресу, більше відпочивати, спілкуватися з природою, виконувати практики заземлення. У цей час важливо простежити за тим, щоб ви не відчували нестачі в воді, їли здорову органічну їжу, захистили себе від ЗМІ і проводили свій час в тих місцях і з тими людьми, які приносять у ваше життя радість. Це сприятливий час для медитацій, творчості, роздумів і планування майбутнього.

Ви можете в день затемнення перед сном провести таку приємну практику:

Відпочиньте від реальності і повністю поринете у простір своїх найнеймовірніших, найфантастичніших, найчарівніших Мрій. Уявіть, що вони ніжно обволікають вас, як теплі різнобарвні струмені води ... І ви довірливо лягаєте на них, розкинувши руки і пливете, повністю розслабившись і довіряючи себе потоку. Подивіться, як прекрасні ваші мрії. І вас не хвилює, реальні вони чи ні. Вас не хвилює, чи стануть вони вашим цілями або планами. Головне, що вони прекрасні!

І коли ви вдосталь насолодитеся цим чарівним відчуттям, довіртеся своєму внутрішньому голосу і відчуйте, про що ви мрієте зараз.

Виберіть свою заповітну мрію, і вголос озвучте її. І подивіться, як змінюється колір потоку, його напрям, швидкість руху ... і довіряйте йому ... ви пливете в потоці і поступово засинаєте.

Якщо ви зробите це, то потік вашої Долі само собою принесе вас туди, куди потрібно. Але, якщо ви будете активно йти в обраному напрямку, а не лежати на дивані і чекати «манни небесної» з неба ...

Мудреці кажуть, що ефект від однієї духовної практики під час затемнення прирівнюється до ефекту від тисячі практик.

Зараз ви можете багато чого зробити для себе і світу, провівши усвідомлено момент затемнення.

Ви Майстри Світла, зараз перебуваєте в момент остаточного налаштування зі своєю Душею і Духом. Дозвольте собі відчути мрії і бажання, що виникають у вашій Душе з вищих рівнів, і внесіть їх в Світ, як свої творіння. Зараз саме час усвідомити, яку реальність ви хочете створити, і не допускати страхам і тривогам нижчих рівнів Колективної Свідомості заважати вам. Не дозволяйте вашій творчій енергії і потужності створювати апокаліптичний кошмар.

Ви можете створити реальність, наповнену світлом, Радістю, Любов'ю і Щастям.

Ви можете це зробити, адже саме ви творите Світло на Землі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com