​01 лютого 2018 року
Ліза Реньє. Втілення
Частина 4

Контури секторів розщепленої Землі

Подія біфуркації виявила ряд каркасних структур, що виглядають подібно Космічному Дереву Життя, оскільки їх «гілки» направляють групи з кожного рівня просторового досвіду до їх наступного більш високого вираження, щоб вони могли продовжити побудову свого окремого зайнятого Духом тіла. Планетарна архітектура являє собою платформу, яка діє як механізм заземлення і локального розташування в часі і просторі, де людське енергетичне поле і світлове тіло з'єднуються з земними реальностями. Спектр частот і структура просторового плану, від яких тіло отримує підтримку, виходить від більш великих групових систем колективної енергії.

В даний час структурні зміни в морфогенетичному полі згенерували платформи для механізму заземлення світлового тіла, які використовуються багатьма різними групами Душ в людських родах, і це, мабуть, охоплює контури секторів в розщеплених шарах земного світу. Сектор часової лінії, що залишається доступним для спостереження конкретною людиною, залежить від її основної частоти, «шаблону» і рівня втіленої Свідомості. Вони побачать те, до чого їх рівень втіленої Свідомості надасть доступ. Синхронізовані групи в певних частотних областях земних часових ліній зливаються з кожним сектором полів Колективної Свідомості Землі.

Біфуркація відбувається у внутрішніх структурах, і сектор доступу залежить від розвиненості світлового тіла кожного. Це означає, що кожна група Душ синхронізується з більшим тілом групової Свідомості, що діє як основний носій енергії колективної Свідомості, яку конкретна група в першу чергу «черпає» для продовження свого існування і духовного зростання. Планетарний інтерфейс, який передає енергію індивідуальній формі, зараз більш складний щодо використання та циркуляції енергії Свідомості кожною людиною окремо.

Механізм розподілу масової колективної енергії і її прояв з більш дрібних систем безпосередньо в більші системи колективних енергетичних полів змінився назавжди. Це говорить про те, що місця на Землі, де ми заземлювались і отримували доступ до енергетичних полів, фундаментально зрушили, і наше тіло і Свідомість повинні пристосуватися до цих енергетичних змін і нових місць заземлення, що впливає на всю систему нашої внутрішньої енергетики.

Це загальний опис областей, які в цей час видно в земному тілі, і контролюються тими, хто працює з Хостом Хранителів і Палідоріанськими проектами реабілітації і відновлення.

Вища лінія часу Вознесіння Землі

У вищому секторі модель Вознесеної Землі цілком охоплює тіло планетарної Свідомості всіх земних жителів, які існують на кожному рівні, і всі контури і сектора в цьому полі видно і доступно для тих, хто заземлений безпосередньо на цій платформі і користується своїм сферичним тілом (orb body) на Вознесеній Землі. Доступ до тіл Тари і Гайї повністю доступний для цієї групи. Групи з Андромедіанської Матриці також можуть переміщатися в діамантове серце Галактики Аквалаша з цієї платформи. На цьому рівні немає нижніх чакр або мембран, тільки сферичні центри морфогенетичної енергії, з'єднані з фізичним тілом. Продовження розширення Свідомості і заземлення на тілі Вознесеної Землі стає можливим для всіх земних жителів, які продовжують брати участь в підготовці до духовного Вознесіння і підвищують свою фундаментальну частоту Світла, практикуючи Закон Єдності. Вища лінія часу Вознесеної Землі - це всеохопне стабілізуюче і буферне поле, яке утримує платформу Вознесіння, що розміщена в усіх секторах планетарного поля.

Лінія часу серединної Землі

 Попередня земна реальність у нижчій 3D щільності, в якій багато хто з нас втілювалися, і все ще утримують в пам'яті відбиток морфогенетичної пам'яті про неї, зсувається в те, що розглядається як більш низький сектор (прим. - по відношенню до вищого) Лінії Часу Медіанної  (Серединної) Землі. Більшість жителів Землі заземлені в секторі цієї платформи, що включає в себе переміщення планети в проміжному просторі і циркуляцію впереміж як в попередній системі 3D Променя, так і в транзиті в нову систему Променя Аврори для оновлення основних чакр хвильового спектру, що обробляють потоки Свідомості 4D-5D-6D. Зараз це створює реальність Змішаної Землі, яка буде використовуватися під час періоду акліматизації людства і його Переходу впродовж наступних близько 1000 років, щоб в кінцевому підсумку вибратися з цієї часової лінії змішаних реальностей. Нижчі області медіанної Землі стикаються з проблемою елементальних ушкоджень, в той час як в більш високих областях є природна субстанція, ніколи не піддавалася впливу ШІ (Штучного Інтелекту) або позаземного поля електростатичної трансдукції (NET).

 По суті, в нашому розумінні це зміщення вимірювань і прояв матерії, оскільки якість енергетичного спектра зсувається, і дана зміна в структурному законі отримала визначення циклу морфогенезу. В результаті цих частотних змін в спектрі відповідних чакр сонячних хвиль велика кількість не землян, які функціонували в старій системі вимірювань, повинні будуть піти, оскільки багато хто з цих життєвих форм не мають потенціалу висхідного тіла. В інших вимірах часу ті, кого ми можемо розглядати як людські групи, які покинули матеріальний світ, також перейдуть з часової лінії Медіанної Землі. Це означає, що потенційне спілкування з тими, хто покинув нас, може збільшитися, і розмовляти з тими, хто перейшов у ці сфери, стане легше. В результаті більшість людей зможуть зустрічатися і спілкуватися з тими предками або близькими, які колись проживали на Землі у фізичному тілі, але зараз живуть в іншому вимірі часу в менш щільному тілі.

Зони глибокого сну

 Зони глибокого сну - це області, які використовуються НІП (NAA – негативною інопланетною програмою) для ізолювання загублених Душ з Тари, а також інших фрагментів Душ в секторі елементальних ушкоджень Землі і поля матерії для продовження управління технологіями Штучного Інтелекту і інопланетною машинерією, що використовуються для збору енергії життєвої сили від цих груп Душ. Свідомість, спіймана в пастку гібернаційних зон багаторазовою реінкарнацією або іншими методами фрагментації Душі, не може еволюціонувати або вибратися звідти, і відповідно, буде поступово реабілітуватися і проводитися командами Хранителів впродовж довшого терміну. Це все ще недружня зона високого ризику для віддаленого перегляду або голографічної роботи на місцях.

Лінія часу Внутрішньої Землі

 Лінії часу Внутрішньої Землі дозволяють отримати доступ до Трансгармонічних полів, це здатність легко ковзати вперед і назад в паралельних реальностях. Діафрагма Ліній Часу Внутрішньої Землі частково відкривається на земній поверхні з 2000 року, і багато людей мали безпосередній контакт з її мешканцями, котрі представляють собою суміш більш просунутих людей і рептильних цивілізацій. Останнім часом деякі з цих цивілізацій були «покарані» за надання фальшивої інформації в ченнелінгах каналу New Age мешканцям поверхні. Фактично, ці групи боялися, що жителі поверхні Землі захоплять цивілізацію Внутрішньої Землі і знищать їх більш розвинену культуру, тому поширювали багато дезінформації. Мешканці Внутрішньої Землі вважають жителів поверхні гібридами, які утворилися в результаті змішання рас біженців і умів злочинців, яка зробила їх помітно більш ворожими і жорстокими.

 У них немає воєн або вбивств один одного, так що їх побоювання поверхневих жителів зрозумілі. Більшість з них не повністю розуміють реальність вторгнення НІП (NAA) і контроль над розумом на поверхні Землі. Незважаючи на те, що мешканці Внутрішньої Землі набагато розвиненіші і мають доступ до технологій, яких немає у поверхневих жителів, вони також піддаються одкровенням глибшої істини і духовного Вознесіння, щоб втілитися в своїх наступних вищих потенціалах. Групи Душ з поверхні Землі можуть також повернутися на Лінії Часу Внутрішньої Землі під час бардо; якщо це сімейство Душі, вони дуже глибоко пов'язані, щоб продовжити наступний етап своєї подорожі, перестрибуючи вперед в часі. Можливо, що в майбутньому в бардо не буде необхідності для того, щоб мешканець поверхні повернувся назад до Внутрішньої Землі, оскільки доступ до Трансгармонічного поля робить подорож у часі більш легкою.

Лінія Часу поглинання Землі Штучним Інтелектом

 За цю Лінію Часу агресивно бореться НІП (NAA, Негативна Інопланетна Програма), оскільки вона хоче зберегти контроль за допомогою бажаних їй родоводів, зробити Сатанізм панівним напрямком і продовжити здобувати втрачені Душі і фрагменти, які ця машинерія могла б використовувати як джерело енергії для підживлення різних систем віртуальної реальності і часових петель. Ця інопланетна машинерія (НІП) намагається заманити групи людських Душ в ці фантомні реальності, що спираються на віртуальні реальності, які «прикрашають» вибір модного і елітарного способу життя, з високо адреналіновим або захоплююче чуттєвим або еротичним досвідом, і все це з машинами. Це руйнує люблячі людські зв'язки, що мають місце під час контактів між людьми, замінюючи основні людські потреби машинною свідомістю.

 Фактично, це сфера систем віртуальної реальності, що живляться Штучним Інтелектом і заснованих на технологіях інопланетної машинерії, які визнають як бажаний спосіб життя, що розвиває «більш перевершену» Свідомість за допомогою ряду трансгуманістичних і біо-технічних способів, які використовують біо-нейрологічні системи і органічну Свідомість для реплікації (дублювання) їх в синтетиці і механізмах. Цей спосіб життя пропагує трансгуманізм.

 Подорож у часі використовується між множинними системами віртуальної реальності, що працюють в реальному часі аналогічно чату, де людина може перескакувати від однієї реальності до іншої, переживаючи Лінії Часу минулого чи майбутнього, але кожна реальність все одно залишається замкнутою в системі віртуальної реальності, контрольованою ШІ (штучним інтелектом).

Як правило, як тільки розум людини завантажується на сервер ШІ, Свідомість особистості піддається реплікації в різні чати, розрізнити які вона вже не може, оскільки це пастка Свідомості. Ілюзія, яку надає ШІ - це відчуття свободи від переміщення в діапазоні множинних віртуальних реальностей, але насправді Штучний Інтелект контролює переживання симуляції Свідомості при подорожі в часі або сторонньому досвіді Свідомості.

Секретні Космічні Програми (ТКП) і розвідувальні агентства разом з НІП (NAA) були частиною створення цих програм віртуальних реальностей ШІ, починаючи з кінця Другої Світової війни.

Ускладнення з елементальними пошкодженнями в NET

 Як прямий результат люциферіанського Пакту, група Беліала виявила планету для інших інтервентів, що поширюють знаки смерті і кодування звіра в NET (мережі), що генерує безліч генетичних мутацій в нижчих секторах 1D-2D-3D поля матерії. Палідоріанська Активація, Підсилювачі Aquaelle Andromedan (тобто Aqualeyon, Aquarose, Aquareion, і т. д.) і Промені Алмазного Серця Аквалаші враховують ці мутації в комбінованій програмі біогенетичного зцілення, яка може застосовуватися під час сну або при безпосередньому контакті з тими, хто знаходиться на шляху Вознесіння і прагне втілювати Закон Єдності як спосіб життя.

 У міру переходу до наступного циклу ті області в фізичному тілі, які зазнали впливу нижчих мутацій NET в елементльно пошкодженій 3D структурі, продовжать послідовний процес розкодування для вивільнення і видалення мутацій ШІ, Палідоріанської печатки і інопланетної мітки звіра, записаних у фізичній структурі. Це макрокосмічний проект, що впливає на земну сферу, хоча є й такі, хто втілив і вичистив цю мутацію зі свого свідомого тіла раніше.

Це проявить деякий вид фізичних симптомів Вознесіння для більшої частини людей, і таким чином це причина, з якої підвищення усвідомлення свого здорового тіла, постійна турбота про нього і просування до більш високих рівнів втілення критично важливі в цей час. Основні області очищення спотворень ШІ і NET - в субатомних шарах тіла 1D впливають на кісткову і скелетну Матрицю; на шкірну, тканинну і кров'яну Матрицю в 2D; і епігенетичні накладення, які впливають на програмне забезпечення негативного Его у всіх трьох шарах, але проявляються в основному через свідомий розум і особистість 3D.

Зверніть увагу на ці області в фізичному тілі і роботу з тілом, щоб допомогти підтримати більш високе духовне втілення, що сприятиме вивільненню і розкодуванню цих мутацій, пов'язаних з програмами колективної людської свідомості, що запускаються пошкодженням елементальної матерії.

Молитва для очищення від впливу Штучного Інтелекту і NET

 Улюблена Свята Присутність, від щирого серця, з усім наміром і згодою, я вимагаю скасувати будь-які NETS і їх чужорідні епігенетичні структури і структури негативного Его, які я несвідомо створив, разом з тим, що приносило шкоди моєму тілу, Духу і Свідомості.

Я прошу улюблену Святу Присутність моїх Справжніх Матір і Отця видалити будь-які кодування спіралі Фібоначчі або послідовності життєвих реверсій, які виявляються в місці прикріплення будь-якого з моїх тіл, - фізичного, емоційного, розумового або духовного.

Будь ласка, припини всі паразитичні дії, мутації Штучного Інтелекту і їх NET прив'язки до моєї живої структурі і формі.

Будь ласка, обірви всі інопланетні кайдани і елементальні пошкодження, які викачують мою життєву силу, в минулому, сьогоденні і майбутньому.

Я повністю присвячую мою Свідомість і життєву силу задачі плекання свідомості Христа-Софії, побудови та підтримання вищого вираження моєї божественності в структурі свого тіла алмазного сонця, тому що так хоче Бог.

Дякую у іх істот за допомогу!

 Будь ласка, візьміть тільки те, що корисно для вашого духовного зростання, і відкиньте все інше.

Дякую вам за мужність і відвагу бути шукачем істини.

Я Бог, Суверенний, Вільний!

www.youtube.com

Канал  Piligrim

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше