Змістовний одяг byMe — зігріває теплом і важливими сенсами
™ byMe — місце, виплекані зі щирої й свідомої любові до всього українського. Засновники бренду, Аліна й Діма, зібрали навколо себе людей, закоханих у своє покликання. Завдяки їхній спільній роботі і захопленні тим, про що вони розповідають, купити одяг українського бренду byMe — це обрати сенси, що закохують із першої речі. Адже вони — про близьке й рідне.
Читати більше
Найкращі типи взуття для носіння без шкарпеток
Наш посібник допоможе вам вибрати стильні та зручні варіанти для кожної пори року. Відкрийте для себе найкращі моделі лоферів, мокасин, сліпонів та інших видів взуття, які підходять для носіння без шкарпеток.
Читати більше
Цінувати близьке й рідне – обирати український бренд byMe
Цінувати рідне й близьке – це спосіб відновити втрачене українське й зберегти те, що маємо. А ще це нагода знайомити світ з нашими цінностями й традиціями й будувати нові. Тому сьогодні знайомимо з проєктом, створеним закохувати в українське.
Читати більше
Чоловіча білизна: на що звернути увагу при виборі
Практичність давно стала ознакою комфорту в носінні одягу. Ми часто пишемо про тренди на одяг та взуття в різні сезони. Та сьогодні поговоримо про невід’ємну частину чоловічого гардеробу — чоловіча білизну. Розберемо найзручніші варіанти для носіння та чому варто віддати їм перевагу.
Читати більше
Як носити бралет: найвдаліші модні образи
У гардеробі жіночої білизни почесне місце займає бюстгальтер. Він виконує практичне і естетичне призначення: дбає про комфорт грудей, рівномірно розподіляючи їхню вагу стосовно тіла, і красу, сексуальність представниць прекрасної статі.
Читати більше