Весняні колекції: 10 українських брендів на яких варто звернути увагу
Весна починається не за календарем. Вона передусім пробуджується всередині нас. А разом з нею пробуджується і потреба в оновленні, щоб скинути з себе останню згадку про довгу і сіру зиму.
Читати більше
Як створити дитині стильний новорічний образ? Варіанти для різних подій від українських брендів
Грудень стає повноправним хазяїном календарів, а це означає, що настав час починати активну новорічну підготовку. Та в першу чергу слід подумати про те, в чому наші дітки зустрічатимуть свята.
Читати більше
Ікони стилю з Волині
Коли кажуть "ікона стилю", одразу ж згадуєш відомі імена голлівудських акторок. Проте сьогодні хочемо вас познайомити із законодавцями моди середини ХХ століття. Другою рисою, яка їх об'єднує, - є та, що всі вони народилися на території Волині. Проте змушені були виїхати до інших країн...
Читати більше

Сучасні українські дизайнери

Не можливо не помітити, якої популярності сьогодні набуває українська мода. Звичайно, такий розвиток не можливо уявити без участі саме українських дизайнерів. Якщо раніше такого поняття як «українські дизайнери» чутно не було, то зараз їх стає все  більше в модній індустрії України та світу. Одні з них нарешті стали відомими після років важкої праці, інші, натхненні піднесенням української фешн-індустрії, почали й собі створювати власні колекції. Але результатом такої активізації є визнання не тільки на українському, а й на міжнародному ринку моди, а також велика кількість різноманітних престижних нагород.   

Сучасна українська мода

Що можна сказати про сучасну українську моду? Окрім стрімкого розвитку, варто зазначити, що вона нарешті почала звертатись до наших народних традицій, до етно стилю, замість того, аби просто копіювати шедеври світової модної індустрії. Сьогодні українська патріотична мода представлена не тільки у футболках з патріотичними принтами, світшотах з гербами та українською символікою.

Дедалі більше сучасні українські дизайнери починають звертатись до наших національних традиційних вишиванок, жупанів, хустин, коралів, та до іншої національної атрибутики, що додає їхнім колекціям особливого українського етно шарму.    

Веб-платформа UaModna залюбки поділиться з вами інформацією про новий етап розвитку української фешн-індустрії, представить вам інтерв’ю з відомими українськими дизайнерами і початківцями, розповість про найцікавіші та найактуальніші модні події України та світу, познайомить вас з відомими українськими та зарубіжними фешн-блогерами, підкине кілька ідей для власного стилю, а також поділиться цікавинками з всесвітньовідомих модних будинків та показів моди. А ще ми розповімо вам про українські бренди одягу, які не поступаються закордонним а ні якістю, а ні красою. Тож читайте про сучасну українську та світову моду на сайті UaModna, одягай українське та виглядай завжди стильно.

Ось, для прикладу, на нашому сайті ви можете знайти найкращі українські сукні.

А хто сказав, що вишитою повинна бути тільки сорочка? UaModna пропонує вам дуже красиві та неповторні вишиті сукні.

Також на сайті UaModna ви можете знайти шкіряні сумки, які не залишать вас байдужою.