Вийшов перший трейлер українського фентезі "Сторожова застава"

11 січня 2017
UAPOST.US

В Інтернеті опубліковано перший трейлер українського пригодницького фентезі "Сторожова застава". 
Режисером картини,  яка створюється на базі студії FILM.UA, виступає Юрій Ковальов.

"Наша фортеця зроблена, що називається, без єдиного цвяха. На щастя, ця технологія зрубу ще збереглася і сьогодні на Західній Україні, звідки ми і запрошували будівельників-майстрів. Хоча вони зізнавалися, що вперше робили не просто будинок, а історичну споруду висотою 15-16 метрів, з вежею і галереями. З точки зору конструкції, це дуже складно. До будівництва вони приступили вже після того, як я зробив ескізи і обговорив їх з режисером і оператором. Ми вибрали форму декорації, прорахували, як нам зручніше буде її знімати, виставили цю фортецю за розміром, по висоті, за сонцем", - розповів художник-постановник фільму Влад Одуденко.

В прокат "Сторожова застава" вийде восени 2017 року.

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут