Виставка про війну на Донбасі в УНМ Чикаго

15 травня 2015
UAPOST.US
8 травня - у День пам’яті та примирення, в Українському Національному Музеї в Чикаго відбулося відкриття виставки "Conflict Zone: Ukraine. Війна в Україні очима українських фотожурналістів".

У програму увійшов виступ головного гостя - фотожурналіста Олексія Фурмана. З композицією "Реквієм під дощем" виступили читці театру художнього слова "Істина" під керівництвом Ліни Митничук.
 
Цей музейний проект підтримав Ярослав Кекіш, ветеран війни у В’єтнамі, куратор фотовиставок про зони конфлікту, "Незалежний фонд американських ветеранів" та кредитівка "Самопоміч" у Чикаго.

Олексій Фурман, котрий по програмі Фулбрайта навчається в Університеті Мізурі, допоміг зібрати для спільної справи своїх колег: Івана Богдана, Євгена Фельдмана, Юлію Кочетову, Макса Левіна, Маркіяна Лисейка, Євгена Малолєтку, Сергія Полежаку, Олександра Ратушняка, Володимира Шуваєва, Анатолія Степанова, Анастасію Власову, Петра Задорожного.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут