Відкриття виставки "Апостол миру" у Чикаго

23 липня 2015
UAPOST.US
17 липня в Українському національному музеї в Чикаго відбулося відкриття виставки, присвяченої 150-річчю Митрополита Андрея Шептицього, під назвою"Апостол миру".

Більше відео на сайті www.uapost.us

Музейна виставка включає особисті речі Митрополита, які вперше буде представлено на загальний огляд. 

Це колекція хрестів, нагороди, 2 перстені, чаша, митрополичий жезл, передані музеєві на зберігання меценатом-музейником др. Юрієм Подлуським, які він збирав упродовж десятиліть, за що був удостоєний грамоти від Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави Української Греко-Католицької Церкви. 

На вечорі були присутні поважні гості - Первосвящений Владика Річард Стефан Семенюк, єпископ єпархії св. Миколая в США; о. д-р Іван Кащак - священик Стемфордської Єпархії Української греко-католицької церкви; колекціонер д-р Юрій Подлуський; Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько.

Виставка буде доступна до огляду до 30 серпня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут