Репортаж з лінії фронту на Донбасі

3 червня 2015
UAPOST.US
Репортаж - Валентина Онищенка

Ми вирушили у Гранітне, селище недалеко від Маріуполя, що знаходиться безпосередньо на передньому краї фронту. Ворогуючі сторони роз'єднує невелика річка, міст через яку був підірваний.

Жодна зі сторін на даний момент не може атакувати зі стратегічних причин, обмежуючись мінометними та артилерійськими обстрілами, а також перестрілками з автоматичної зброї та снайперських гвинтівок. За словами військових, що дислокуються на базі недалеко від поселення на березі річки, безпосередні бойові дії займають у них 10% часу, а 90% займає побут.

На питання, як вони тут жили взимку, відповідають "нормально, жили собі, виживали потроху". Нещодавно сепаратистська розвідгрупа вночі перебралась на їх берег, але підірвалася на розтяжці та відступила.

Сепаратистський блокпост добре видно у бінокль, до нього достатньо близько. З їжею та постачанням проблем немає.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут