Олександр Грабовський та його Star Face Family™

22 грудня 2014
Plastylina
Мета StarFaceFamily – сформувати команду учасниць, забезпечити позитивні емоції та уявлення про красу, моду, грацію і все це поєднати в неповторних оригінальних шоу для розвитку культури і мистецтва.
 
Ключовим заходом цієї організації являється сезонне свято краси та моди Star Face Of The Season, яке вперше було представлене глядачам навесні 2013 року.
 
Спілкуємося із засновником та виконавчим директором Star Face Family™ Олександром Грабовським, проект якого стартував у 2013 році і з того часу продовжує динамічно розвиватися в Івано-Франківську.
 
Олександр, розкажи трішки про себе, ким хотів стати, чим займався до Star Face Family?

Завжди хотілось пов'язати своє майбутнє із сферою, де ключовим аспектом є робота з людьми, планував робити щось таке, за що люди могли б дякувати і від чого отримували б задоволення. Зараз займаюсь саме такою, приємною, як для мене, так і для оточуючих, справою.

До Star Face Family, був співзасновником та організатором "Frankivsk Fashion Week", участь в такому масштабному проекті для мене – це безцінний досвід в організації ексклюзивних шоу, постійне удосконалення організаторських здібностей та отримання знань у сфері моди та культури.
 
Як виникла ідея створення Star Face Family?
 
Первинна ідея самого свята, в тому форматі, в якому воно існує зараз, виникла після того, як мені довелось приймати участь в організації університетського конкурсу краси. В процесі всієї підготовки я чітко зрозумів, що хочу працювати у цій сфері й надалі, що це моє, і саме це подобається.

Я одразу ж зайнявся дослідженням, аналізом та моніторингом, почав збирати нові знання та досвід і, відповідно, розпочав роботу над своїм власним авторським проектом, який зараз має назву "Star Face Family".

Моє бачення дещо вийшло за рамки існуючих стандартів в цій сфері, хотілось показати учасницям, глядачам, дизайнерам, всій команді фотографів і операторів та всім, хто коли-небудь чув про StarFaceFamily, що це щось нове, якісне і варте уваги. Тому від однойменного бренду Star Face Family, діяльність якого пов'язана з напрямком моди, краси, етики та естетики, було створено свято краси та моди "Star Face of the Season".
 
Олександр, як ти зважився на організацію конкурсу в нашому маленькому місті? Це дуже амбітна і непроста справа. З якими труднощами довелося зіткнутися?
 
Щодо дуже амбітної справи – то це й справді так. Перед початком організації і створенням ."Star Face Family" я не задумувався, якого масштабу може набрати захід і все, що з ним пов'язане – просто керувався ідеєю, ставив цілі, придумував і натхненно працював, стараючись створювати для інших щось справді варте уваги та їхнього часу.

Без труднощів у нашому маленькому місті теж не обійшлось. Вони стосувались, та й тепер стосуються, здебільшого того, що постійно хочеться робити щось зовсім нове і непередбачуване, але, зазвичай, не всі готові до змін... Вистачає й тих, котрі завжди хочуть звести твої старання нанівець, проте, в моєму випадку, такі ситуації тільки роблять мене сильнішим і витривалішим.

Важко створювати якісне шоу через недостачу фінансових ресурсів, у нашому місті дуже мало людей, котрі хочуть вкладати гроші в розвиток краси та культури, тому зазвичай роблю все своїми силами та за кошти, зібрані з квитків.

Думаю, кожен розуміє, труднощі бувають завжди, не всі сприймають нового, якісного та зовсім іншого формату шоу, особливо в теперішній час. Все ж, ми всією командою учасниць та всіх, хто допомагає, дуже стараємось і працюємо над організацєю, постійно удосконалюємось, зміцнюємось та створюємо нове і варте уваги мистецтво.
 
Як проводиться кастинг, за якими критеріями обирають учасниць? Яка атмосфера панує між конкурсантками?

Кастинги проводяться виключно від однойменного центру краси та моди "Star Face Family" і при організації кастингу ми не керуємось загальноприйнятими рамками та критеріями, тобто, щоб пройти кастинг, не обов'язково мати ідеальні модельні параметри та професійний досвід за спиною.

Ми шукаємо та працюємо з дівчатами, які випромінюють харизму, вміють чи прагнуть навчитись подавати себе з найкращого боку, в кому бачимо потенціал, який допомагаємо розкрити і спрямовуємо на шлях всебічного розвитку в сфері краси, моди, етики та естетики.
 
Щодо атмосфери в нашому колі дівчат та організаторів, вона завжди є теплою, дружньою, цілісною та незабутньою для кожного, хто бере участь в проектах "Star Face Family". Це є основною метою кожного нашого заходу, ми завжди робимо акцент на самому процесі підготовки та поєднанні приємного з корисним, орієнтуючись на якісний та приємний результат. Робимо все для того, щоб кожна залучена особистість, після знайомства з нами, бачила світ ще яскравішим та цінувала справді важливі речі в житті.


 
Що, з твого досвіду, є найважчим в організації роботи "Star Face Family"?
 
Мені чудово відомо, що таке працювати без команди, без бюджету та сторонньої допомоги, на ентузіазмі… Як на мене, не так страшно, коли немає грошей на організацію заходу, як те, коли немає команди – людей-однодумців, з якими можна організовувати свято.

Сучасна проблема теперішнього суспільства: є вартісні проекти, задуми, стартапи, а людей, які можуть цим займатись, дуже мало, їх важко знайти, саме з такою проблемою зіткнувся і я. Зараз, незважаючи ні на що, працюю над своїм проектом і до наступного сезону ставлю за мету сформувати команду людей з великим потенціалом та ентузіазмом. Старатимусь, щоб наповненість команди відчув кожен гість нашого свята та всі учасниці, це буде проявом ще більшої якості та масштабності заходів від "Star Face Family".

Які плани на майбутнє проекту?

Першочергово плануємо зібрати команду професіоналів та ентузіастів, донести їм місію "Star Face Family" і створювати якісні, цікаві та незабутні проекти.
 
Як проходить співпраця з іншими організаціями/компаніями нашого міста?

Партнерів, які готові та хочуть з нами співпрацювати, є вже достатньо багато, проте ми завжди відкриті до співпраці. Наше партнерство є дуже лояльним і гнучким. Наші партнери залюбки готові допомагати і вкладати свої сили та ресурси, а від співпраці завжди залишаються задоволені, адже ми пропонуємо в замін гарне ставлення та чудові умови.
 
Зайнятість у fashion сфері змушує відвідувати усі гучні події міста, як проводиш вільний час?

Вільного часу у мене не зовсім багато, але стараюсь проводити його з користю для себе та близьких людей. Впевнений, що неодмінно варто приділяти увагу різнобічному розвитку особистості – це розширює будь-які можливості.

Для вдосконалення в основній сфері зайнятості стараюсь відвідувати всі цікаві заходи, навчатись нового, набиратись досвіду, краще відчувати та розуміти бажання глядачів і створювати ексклюзивні, зовсім нового формату шоу.
 
Дякуємо за цікаву розмову та співпрацю. Всіляко підтримуємо та бажаємо успіху та розвитку проекту!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше