Знищення історії України

Московський цар Петро І не мав спокою щодо прагнення України стати незалежною державою.
Україна, зі своєю давньою історією, все більше наближалася до Європи. Як і тоді, так і зараз Московське царство крокувало до резервації. Ніхто не мав бажання мати справи з державою, яка крала історію чужих народів.


Петро І приймає рішення, мета якого тоталітарне знищення української історії та етносу.
20 грудня 1720 року Петро І, видав указ київському губернаторові князю Петру Голіцину з метою вилучити (та знищити) усі записи не російською мовою в монастирях України: «…во всех монастырях, остающихся в Российском государстве, осмотреть и забрать древние жалованные грамоты и другие куртиозные письма оригинальные, а также книги исторические, рукописные и печатные». Також в тому році вийшов загальний указ, щоб «знову книг ніяких, крім церковних попередніх видань, в Україні не друкувати, а ті старі книги з книгами великоросійського друку зрівняти, щоб ніякої різниці і «особливого наріччя» в них не було».
Ви тільки уявляєте собі яка ненависть була у виродка до українського народу!
І тут починається вакханалія: масове знищення книг, рукописний друк монахів, які для нащадків залишили історичні події тих часів. Монахи які ховали від петровських карателів труди істориків, страчувались публічно.
1721 рік. Наказ Синоду надсилати книги з українських друкарень у синодальну контору для виправлення їх згідно з російськими вимогами та вимовою й звірення клеймом цензора.
Настав тяжкий час для нашого народу, знищували не тільки нашу мову, а й історію наших пращурів!
Метою петровських васалів було зробити Московське царство епіцентром виникнення держави Київська Русь, та православного християнства саме на цій території.
У цьому році Петро І змінює назву Московське царство, на Російська імперія, а себе проголошує імператором. 
1724 рік. Друкарня Києво-Печерської лаври оштрафована на одну тисячу карбованців за друкування книг, не у всьому схожих з великоросійськими. На таку ж суму і за таку ж 'провину' оштрафовано і Чернігівську друкарню, яку перевезли до Москви.
Але Петро І помилився в своїх розрахунках. Український народ не можливо зламати, ми не тільки зберегли свою святу історію, а й показали всьому світові козацький незламний дух!
Ненависть та агресія московитів до нашого народу відома нам із середніх віків, це ми відчуваємо з 2014 року і по сьогодні. Нескорений народ рабом не буде ніколи!

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Неймовірні фото тварин, які вміють посміхатися
Часто для того, аби розвіяти смуток, потрібна лише посмішка. Проте посміхатися вміємо не лише ми. Про що це я? Нумо разом переглядати вдало спіймані кадри, коли тварини дарують світові свої посмішки!
Читати більше