Мікс у стилях - одягаємось творчо


Експериментувати з одягом є улюбленою справою представниць прекрасної статі. Поєднувати речі різних стилів – справжнє мистецтво. Ймовірно, поради щодо того, як саме і що поєднувати, буде замало. Адже завжди важливе внутрішнє відчуття стилю, настрій та атмосфера, які й створюють образ.

Разом з тим, кілька основних принципів для створення унікального та неповторного образу таки існують. Спробуємо розібратися з ними, щоби бути завжди в тренді. Перш за все, варто наголосити, що змішувати стилі в одязі люди почали дуже давно. Та в цьому випадку час лише грає на руку явищу.

Наприклад, згадуючи про появу стилів "casual" та еклектики, маємо розуміти, що виникли вони не просто так: ідея завжди була присутня. Якщо "casual" виник заради зручності, то еклектичний стиль – виключно заради ефекту. І ефект не змусив себе чекати.
 

Тож, як правильно поєднувати речі різних стилів? Чи існує ще щось, окрім натхнення і жаги до експериментів? – Безумовно, існує. Комбінування предметів одягу – це, перш за все, ваш внутрішній стан. Не буває успішних поєднань, які цікаві іншим, але чужі для вас.

Тож, перш за все, будьте собою. Пам’ятайте, що всі зміни зовнішнього образу мають бути продиктовані бажанням почуватися комфортно. Це – основний "кит", на якому триматиметься поєднання, здавалося б, непоєднуваного.
 

Наступним принципом, на який слід зважати, є принцип доречності. Поєднуючи одяг різних стилів, завжди пам’ятайте про одну спільну нотку. Має бути щось таке, що буде тримати композиційну картину: матерія, колір, геометрія малюнку тощо. Пам’ятайте про макіяж. Основна об’єднуюча річ зазвичай проста.

Змішування фактур – ще одне правило, яке допоможе виглядати бездоганно. Поєднуйте грубі тканини з легкими, а невагомість крою – з важкими речами. Гарантовано матимете успіх! Напевно, ви неодноразово помічали жінок, які перевершили себе, створюючи образ, доречний саме тут і зараз, поєднанням шифонового сарафану і джинсової куртки, стильної спідниці з невагомою блузкою і вовняним кардиганом тощо.

Завжди додавайте акцент в одязі.
 
Насправді, це просто. Улюблена сумка, стрічка, туфлі абощо – ви маєте повний арсенал для того, щоби підкорити тисячу і один погляд. Акцент завжди відіграватиме роль найкрасномовнішого компліменту. Просто довіряйте інтуїції.

Досить просто досягти успіху в поєднанні одягу, знаючи наперед про ситуацію, яка стала причиною вийти саме так і саме туди. Підпасуйте ваш образ до події чи явища, які покликали в світ. Це – доволі просто. Довіряйте собі. І навіть "дике" поєднання довгої спідниці й кедів зіграє вам на руку.
 

Додайте до двох стилів третій. Загалом, не намагайтеся полічити стилі й класифікувати речі за якимось принципом. Пам’ятайте, що все геніальне в усі часи було простим. Ви не є виключенням. Тримайтесь за своє відчуття комфорту і злагодженості – це єдина річ, на яку слід рівнятися. Цінуйте себе і кожну хвилину, яку збираєтесь прожити. Саме це дозволить вам бути королевою в світі королев моди.

Маємо поговорити і про сміливість. Ніколи не бійтеся бути тією, якою вас створив Бог. Слід визнавати, що приємна зовнішність – то радість, яку несете оточенню. Вас обов’язково оцінять, якщо візьмете за основу радість. 

Світлини - з мережі Інтернет
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше