Злитися з мистецтвом: естетика жінки

18 грудня 2018
Kelsey Keff

Сесилія Паредез  перуанська художниця, яка поєднує в своїй роботі фотографії, живопис та майстерність, щоб розробити унікальну художню форму. Остання є основним предметом власних творів з багатогранним малюнком, в якому її фігура естетично зникає. Замість того, щоб використовувати полотно, Паредез наносить фарби безпосередньо на власну шкіру. Іноді вона залишає волосся відкритим, що робить її видимою для глядача.

Художниця за допомогою свого проекту "Пейзажі" намагається показати, що жіноче тіло (в цьому випадку її — прим. ред.) — щось святе. Опріч того, тіло жінки є так би мовити ключем-діалогом між душею і природою. Наразі Сесилія живе в Філадельфії, США.

"Я обгортаю, покриваю або фарбую своє тіло за тією самою схемою, що й ландшафт навколо мене",  каже мисткиня. "Через цей акт я працюю над темою побудови власної ідентифікації з оточенням або частиною світу, де я живу, або де відчуваю себе, як вдома. Моє біо описане як кочове, тому, можливо, це також потреба розглянути процес постійного переселення".

Її роботи залишають цікавлять глядачів. Тому ми запрошуємо вас насолоджуватися її роботами!

Фото : Cecilia Paredes Art

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше