Злитися з мистецтвом: естетика жінки

18 грудня 2018
Kelsey Keff

Сесилія Паредез  перуанська художниця, яка поєднує в своїй роботі фотографії, живопис та майстерність, щоб розробити унікальну художню форму. Остання є основним предметом власних творів з багатогранним малюнком, в якому її фігура естетично зникає. Замість того, щоб використовувати полотно, Паредез наносить фарби безпосередньо на власну шкіру. Іноді вона залишає волосся відкритим, що робить її видимою для глядача.

Художниця за допомогою свого проекту "Пейзажі" намагається показати, що жіноче тіло (в цьому випадку її — прим. ред.) — щось святе. Опріч того, тіло жінки є так би мовити ключем-діалогом між душею і природою. Наразі Сесилія живе в Філадельфії, США.

"Я обгортаю, покриваю або фарбую своє тіло за тією самою схемою, що й ландшафт навколо мене",  каже мисткиня. "Через цей акт я працюю над темою побудови власної ідентифікації з оточенням або частиною світу, де я живу, або де відчуваю себе, як вдома. Моє біо описане як кочове, тому, можливо, це також потреба розглянути процес постійного переселення".

Її роботи залишають цікавлять глядачів. Тому ми запрошуємо вас насолоджуватися її роботами!

Фото : Cecilia Paredes Art

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com