ЖИТТЯ У ПІДНЕБЕСНІЙ. ВОРОТА ДО ТИБЕТУ

2 листопада 2015
Kajool-Khan
Західне місто Сінін розташоване у кінці Цінхайсько-Тибетського плато, звідки й отримало свою назву про ворота до Тибету). У Китаї місто отримало доволі містичну репутацію, оскільки за сивої давнини воно було містом-гарнізоном і відділяло цивілізацію від диких територій. Люди, котрі ступали за СТІНУ міста на морозяне Синхайсько-Тибетське плато - зникали безвісти... хм, а вам не нагадало епізод з "Гри Престолів" !?) lol

Так от, сучасна "версія" міста не така уже й містична, хоча й не менш цікава. Тут переплелися культури мусульман, монголів, тибетців і китайців, звісно. Цікаво було спотерігати за дорогою з аеропорту до міста, що пролягала через кілька сіл - маленькі будиночки з дерева та цегли, фіри з конячками, дивні конуси з різнокольоровими прапорцями, словом, ті речі, котрих ще не встигла торкнутися велика рука китайського прогресу. 

Сінін, як і всі китайські міста, стрімко розбудовується і розвивається, проте збереглося дуже багато храмів, пам'ятників та мечетей... Так так, саме мечетей). І одна з найбільших у всьому Китаї, а саме - Дунгуань (збудована ще в 14 ст і діюча по сьогоднішній день) знаходиться саме тут. Але як би не звеличували красу тої мечеті, мені більше душа лежить до даоських храмів... їхня архітектура якась така особлива, і кольори так гарно переплітаються, і малюнки якісь цікаві, і дракони, що стирчать з дахів, мені подобалися завше, і взагалі, від тих місць віє якимось.. спокоєм? Таки спокоєм)). А може просто в котромусь з попередніх життів я була китаянкою :D.
 

Як згадувала вище моя скромна персона, попри усі традиції Сініну, в ньому можна спостерігати і за прогресивними Китаєм. А кращого місця, ніж науково-технічна виставка, для цього... можна знайти, проте я була лише тут :). По-перше, сам павільйон просто гігантських розмірів, по-друге, "мільйон" всього на показ та на пробу: від роботів до злакових йогуртів)). Тут можна було глянути і посидіти в розібраному електрокарі, дослідити маленькі модельки літачків, поюзати різні телефони та інші гаджети, глянути, що може 3D принтер, впасти в озеро (і заерорити систему (так це я [рукалице])) на вело-симуляторі, потусити з роботами, потицяти руцями у лазерні проекції, поуявляти, що запускаєш ракету з сенсорного пульта перед кількома екранами, де від твоїх дій купа незрозумілих ієрогліфів на тих же екранах, а ще бути з'їдженою... ні, не китайцями, то я про віртуальну реальність 9D :). Сідаєш у таке собі яєчко, вдягаєш окуляри і ходиш чувачком, поки тебе трусить і соває у ньому. Не довго я витримала, оскільки через хвилин 10 мене уже підтошнювало від кровяки у грі та підстрибувань на кріслі. І оскільки я дуже емоційно "коментувала" той факт, що мене їв якийсь чувак [віртуально], аудиторія з цікавих китайців назбиралася добряча, і я з того всього англійською мило пояснила, що то я просто хвалила графіку і сюжет :D

Окрім техніки, ще було багато різних сільсько-господарських штук, як от овочі та фрукти в горщиках, продукти, які можуть дуже довго стояти і не псуватися, різні добрива, від яких все швидко росте; було також рукоділля - знамениті китайські шовкові коври ручної роботи, шовкова вишивка, роботи зі скла, скульптури; і багато, дуже багото іншого цікавого). Китайці не сидять на місці - постійно щось ото вигадують і роблять)). 

Таким мені от запам'ятався Сінін, - містом, що береже традиції, при чому крокує в ногу з часом, трохи дивним через переплетіння стількох культур, але по-своєму особливим :).
 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше