Жінка в контексті Другої світової війни

22 серпня 2019
Kelsey Keff

Фото канадських новобранців для механізованого транспортного корпусу, які демонструються на честь параду після прибуття додому з-за кордону, 10 вересня 1941 року.

lebonbuzz.net

Польський солдат займає захисну позицію в 1943 році.

img.buzzfeed.com

Водій швидкої допомоги Британської жіночої допоміжної армії у Франції, 1940 (ліворуч). Жінка носить полковий значок орденського корпусу Королівської армії, прив'язаний до її щиколотки 1941 року (праворуч).

img.buzzfeed.com

Група інспекторів допоміжних територіальних служб Західної Індії (філія британської армії) прибула в табір армії в листопаді 1943 року.

lebonbuzz.net

Пара співробітників ОПР (організація повітряного руху - прим.ред) спостерігає за будь-якими ознаками ворожих літаків у Лондоні в 1941 році.

lebonbuzz.net

Британський пілот судна "Авіаційний транспортний супровід" (ATС) сигналить своєму льотному екіпажу, перебуваючи в кабіні морського винищувача "Spitfire", 1944. Одне з численних завдань льотчиків ATС - доставляти недавно вироблені літаки на військові аеродроми.

pp.userapi.com

Жінки в першому "Жіночому армійському допоміжному корпусі (ЖАДК)" посміхаються та хвилюються з задньої частини військового транспортного засобу, виїжджаючи на військові посади у Північну Африку в 1943 році.

cdn.fishki.net

Член британської охорони вчить, як боротися з потенційним злодієм у 1942 році (ліворуч). Армійський сержант проводить інструктаж групі британських жінок, відомих під назвою Партизанський жіночий корпус 1941 року (праворуч). Партизанський жіночий корпус складався з жінок віком від 40 до 60 років, які не могли приєднатися до інших жіночих служб під час війни.

img.buzzfeed.com

Британський армійський лейтенант дає уроки рукопашного бою.

www.canait.cf

Ці пілоти Транспортної допоміжної служби є одними з перших жінок, які будуть допущені до Британських Королівських повітряних сил. Тут пілоти вирушають на злітно-посадкову смугу під час підготовки, щоб доставити артилерійський дивізіон Королівських повітряних сил з виробництва 1940 року.

d.ifengimg.com

Пілоти Транспортної допоміжної служби біжать до своїх літаків під час тренування 1940 р. (Ліворуч). На іншому знімку пілоти вивчають карту, розстеливши її на крилі літака.

i.pinimg.com

Британський військовий робітник налаштовує гусениці в танку, 1940 рік.

i.pinimg.com

Члени Британського Жіночого механізованого транспортного корпусу виштовхують швидку допомогу з багнюки в 1940 році.

i.pinimg.com

Група американських медсестер сперлися на поруччя веранди, чекаючи своєї черги на ранкові тренування в 1944 році. 

lebonbuzz.net

Член Королівського наглядального корпусу визначає місцеперебування і задокументовує кожен літальний апарат, як ворожий так і дружній, 1943 рік (зліва). Добре захищена від холодної погоди, член фінської жіночої армії, Лотта Свард, бере участь у практиці запобіжних заходів під час повітряного рейду 1940 року (праворуч).

img.buzzfeed.com

Джеймс Л. Мансон керує присягою, беручи на службу п'ять американських жінок 15 жовтня 1942 р, які заприсяглись бути членами Жіночого допоміжного армійського корпусу.

cdn.fishki.net

Члени підрозділу Watford Womans Home Defense практикують своє вміння цілитись та стріляти з рушниці, поки інші члени чекають своєї черги, щоб постріляти в 1942 році (ліворуч). Цей підрозділ складався здебільшого з жінок для яких це було обов'язком або тих, хто прекрасно володів зброєю, і котрі у вільний час могли навчати цьому інших. На правому фото команда пожежників Королівської північної лікарні в Голлоуей, які практикуються, щоб гасити пожежі від бомбардувань в 1941 році.

Три жінки британських ОПР (організація повітряного руху - прим.ред) запалюють сигарети разом у 1939 році. Положення ОПР забороняють палити, коли солдати носять шапки.

img.buzzfeed.com

Група польських солдатів займає захисну позицію серед невідомих пляжних дюн та високої трави в 1943 році.

img.buzzfeed.com

Група молодих снайперів Червоної Армії оглядає невелике містечко у Східній Пруссії, яке було захоплене радянською армією у лютому 1945 року. Другою жінкою ліворуч є знаменитий радянський снайпер Роза Шаніна.

lebonbuzz.net

Під керівництвом лейтенанта Моріка Делвуа з Бельгії група грецьких жінок бере в руки зброю, щоб протистояти війні, близько 1939-1945 років (ліворуч). Праворуч - італійські партійці-жінки на фронті Кастельяччо в Італії чекають своєї черги, щоб піти на патруль з членами 5-ї армії США 1944 року.

i.pinimg.com

Лейтенант Лі МакДаніель присягає в групі американських рекрутингів ЖАК (Жіночий армійський корпус) в Лондоні, Англія, 21 жовтня 1944 року. Ці жінки входили до складу 43-ї групи, всіх американських цивільних осіб, що проживають у Лондоні, які заприсяглися проходити службу в цей день.

i.pinimg.com

Джерело - www.buzzfeed.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше