Збірки еротичних оповідань, новел і розповідей

16 листопада 2017
Фотограф
Скільки ж уже книжок написано про кохання, еротику та секс. Ще антична література відома своєю інтимною відвертістю. А що ж говорити про сучасних авторів? Не лише жіночі романи можуть заглибити в чуттєві нетрі, а й короткі розповіді, новели та вірші прекрасно справляються з цим завданням.

Відсутність будь-яких заборон дали можливість сучасним авторам писати про найпотаємніше без усіляких табу. Тому кожна з них — це маленький еротичний світ, у якому будь-хто знайде себе. Усі вони описують найінтимніший етап у житті кожної людини — секс і все, що з ним пов'язане. Синергія еротики, інтиму та поезії — це вибухова суміш, яка жодного читача не залишить байдужим.

Львів — одне велике ліжко. Сергій Топольницький


Молодий та перспективний автор книжки, Сергій Топольницький, поєднав, здавалося б, непоєднуване — опис старовинного міста з еротичними сценами його мешканців. Інтимний світ наших знайомих, друзів, сусідів — постає перед нами у всій красі та без табу. Більшість оповідань — це реальні історії, які надихнули автора на видання цієї збірки.

"Львів — одне велике ліжко" складається з одинадцяти оповідань, об'єднанних між собою не лише сексом, але й часом. Автор створив паралельні світи, в яких головний герой — такий собі львівський Казанова, якого хвилює лише одне — секс. Він може бути сім'янином, якому набрид одноманітний секс, а може бути безтурботним хлопцем, який тільки входить у сексуальний кураж. Оригінальний задум автора з перших сторінок привертає увагу читача та не дає можливості закрити книжку, не дочитавши її до кінця.

Автор дуже влучно вписується в контекст сучасної еротичної прози. Хоча це лише перший творчий доробок письменника, "Львів — одне велике ліжко" вже може скласти гідну конкуренцію іншим книжкам, написаним у цьому жанрі.

У затінку Венери. Еротичні новели. Любомир Т. Винник

Любомир Т. Винник - швейцарський журналіст українського походження. А також: письменник, художник, фотохудожник та кортуніст. Він є членом Спілки письменників Швейцарії, членом Союзу журналістів Швейцарії та Міжнародної Федерації журналістів. Пише статті для Швейцарської, Німецької та Української преси. Ех, талановита людина!

У новелах Любомира Т. Винника присутній образ сексуальності, яка щодня змушує людей робити дивні вчинки. Деколи вона є причиною проблем та помилок, а деколи — удачею та успіхом. Також автор вдало окреслив межу того, чим для нас є секс: "Брамою до раю чи до пекла".

Його збірка новел "У затінку Венери" - одна із найкращих книг сексуальної тематики. Вона написана легкою для сприйняття мовою з цікавими сюжетними лініями та душевними історіями. Книжка складається з дванадцяти оповідань, доповнених еротичними ілюстраціями у виконанні самого автора.

"Така любов" збірка оповідань


Пам'ятаю, коли я була в класі одинадцятому, то вперше пішла на дискотеку! О, це було класно — накладні вії, червоний манікюр, туфлі (в яких я ледве ходила), а ще тато, який сидів за сусіднім столиком! Так, так, мій перший похід в клуб відбувся з татом (і це було дуже класно і весело)! Згадуючи це, я завжди сміюся, бо перед очима — здивований вираз обличчя моїх знайомих, які точно такого не очікували! Не забуду цього ніколи! А які спогади змушують вас засміятися?

Вірю, що кожен "має що згадати, але не має що дітям розказати"! Якщо це так, то у вас була весела юність! Тішуся за вас.

Саме про такі випадки йдеться у книжці "Така любов". Це творча спадщина восьми українських письменників, які видали збірку оповідань про любов. Вони відверті, щирі й до болю знайомі, бо написані про наші з вами юнацькі пригоди:
 
  • перше кохання, і друге, і третє,
  • болісна зрада після двох тижнів кохання,
  • перший секс,
  • легке запаморочення після першої викуреної цигарки,
  • перше похмілля.

Збірка написана не лише для хлопців та дівчат, які тільки починають свій дорослий життєвий шлях, а й для тих, хто вже й забув про цей період, але хотів би пригадати свою юність.

Дельта Венери. Анаіс Нін

Автор книги, Анаіс Нін — знаменита американська письменниця, яка прославилася на весь світ своїми еротичними розповідями. Творила вона в середині 40-вих років минулого століття у Франції. І на той час її відверте бачення сексу змусило багатьох зашарітися від сорому. Головна думка авторки полягала в тому, що сексуальний досвід чоловіка та жінки усвідомлюється по-різному, а чоловік не зможе описати словами жіночої чуттєвості. Також авторка прославилася як муза відомого письменника Генрі Міллера, яка допомогла видати його відомий роман "Тропік Рака".

Це своєрідний гімн жіночності та жіночому коханню, яке тісно переплітається з сексуальними відносинами. Книжка відкриває читачу глибинні жіночі інстинкти та потаємні секрети й бажання. Цей роман складається з 15-ти розповідей про секс, пристрасть, оргазм. Деякі з них були екранізовані Залманом Кінгом, режисером еротичного кіно. Крім розповідей, книгу ще й доповнюють записи з особистих багатотомних щоденників самої авторки.

Абсолютно точно можна сказати, що це "безсоромно красива книга"!

Афродита. Жіноча еротична поезія. Антоніна Спірідончева


 
Пам'ятаєте зі шкільного курсу щось про богиню краси та кохання Афродиту? Якщо ж ні, то пропоную дізнатися античну історію, прочитавши "Афродита. Жіноча еротична поезія". Автор книжки, Антоніна Спірідончева, п'ять років працювала над виданням своєї книжки, читаючи "Одісею", "Еліаду" та "Енеїду". Автор виконала колосальний шмат роботи з написання своєї книжки і це видно в кожній розповіді та відчутно в кожній цитаті. Тут присутні еротичні розповіді, інтимні сцени та палкий секс і все це у віршованій формі. Кожна строфа наділена інтимністю та відвертістю одночасно. Ви читали колись про секс у віршах? Ні? Багато втратили!

Починається книжка з історії народження Афродити з морської піни, коли вона повністю оголена та цнотлива постає перед всім світом. Далі богиня оселяється на острові Пафос, де стає богинею кохання та краси. Антоніна Спірідончева у своїй книжці згадує не лише Афродиту, а й богиню-воїна Афіну, богиню тваринного та рослинного світів Артеміду, а також войовничих амазонок.

Читаючи "Афродиту", розумієш, що авторка у віршованій формі не лише розповідає древню історію, а й переплітає її з образом сучасної жінки, яка уособлює в собі риси античних богів. Українська жінка, як універсальний солдат — сексуальна як Афродита, войовнича як амазонка, сильна як Афіна, ніжна як Артеміда. Тому не дивуйтеся, коли читаючи цю книгу, ви в образах богів, може, впізнаєте себе, свою дружину, сестру або знайому.


Підсумовуючи, слід сказати, що ці книжки обов'язково мають доповнити вашу домашню бібліотеку, адже:
  • відверті розповіді про секс наповнять вас дикою енергією,
  • захоплюючі вірші про красу та еротику дозволять вам розслабитися та насолодитися приємним вечором,
  • короткі історії про підлітковий період змусять згадати приємні моменти вашого життя,
  • а еротичні новели нададуть вам натхнення.

Читайте, пізнавайте, насолоджуйтесь, кохайте!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше
КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше