Збери себе заново

21 жовтня 2018
Lidia Matviyenko /LidikArt/
Збери себе заново, як Lego конструктор, по шматкам і уламкам, найдрібнішим частинам. Відкинь все зайве і переосмисли, перероби схему. Перепрограмуй і перепроший себе зсередини на щастя, цвітіння, на зцілення, любов, рух і енергію. І тоді розквітни, як ніколи раніше, і сіяй, випромінюючи безкінечну космічну енергію. Сіяй так сильно і природньо, щоб це сподвигло/надихнуло на сіяння інших, щоб це пробудило і відкрило їх. Збери себе заново. Заради себе самого, спочатку. Заради інших, потім. І як гусінь - в метелика, – переродися. 
To assemble yourself again. To reborn. The condition, when you realize, that changes are inevitable. When you have to leave everything, that's old and superfluous, to say "hello" to all new, that's waiting to visit you, when you'll be ready to accept it.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Цитати Генрі Форда про те, як виглядає успіх
Успішний, розумний, багатий — усе це про бізнесмена, який мав талант до справи, Генрі Форда. Радимо і вам прочитати два десятки цитат-висновків, які свого часу вивів цей американський конструктор автомобілів.
Читати більше