Заздрість

«Я нікому не заздрю»,– якщо ви почули це з вуст якоїсь людини, то варто подумати, чому вона це сказала. Бо коли цього в когось нема, то і говорити про це вона не буде. Навіщо підтверджувати чиюсь віру у те, що і так не ваше? І чому підсвідомість наша хоче позбутися цієї вади? Мабуть знає щось таке, чого ми не усвідомили. Що це таке у об’ємному баченні?

Ми єдине тіло. Кожен з нас має у своєму житті те, з чим повинен справитися. Випадкових розстановок не буває. Ми йдемо із своїм багажем радостей чи болю. Якщо ви не зможете на сьогодні пережити втрату великої кількості грошей, то вас від них будуть оберігати. Щоб не було великої біди, коли життя буде бавитися контрастами. Ті люди, які легше переживають втрату, користуються ними без надлишкового страху. Якщо ви зробили своїм пріоритетом матеріальні цінності, то життя і так це виправить. Буде таке, що не зможете поміняти за гроші. Бракувати може любові...

Наша реакція на щось – це енергія. Якщо вона надлишкова, то не чиста. Люди наділені талантами, красою, любов’ю, достатком, здоров’ям, добротою чи щирим прощенням, якого всі бажають для спокою свого. А заздрощі спрямовують усе, чим володіє тіло й дух, в інше русло. Заряджають чесноти і досягнення з високочастотних на низькочастотні заряди. Якщо красуня  радує око і більше задоволення у всесвіті продукує,– собою тільки хмари чорні могла би розігнати,– то після заздрощів залишить після себе чиїсь нечистоти. Тепер той вірус прилетить до вас і будете хворіти. Думати хтось може у прикрості: – Чому саме я, а не та відьма? Завше їй везе!

І знову не зможе цього пробачити їй. Тепер потрібно лікуватись від нового невдоволення, якого могли уникнути чистим відношенням. Заздрість знищила світло, яке могло світити, коли би думали про красиве дитя людське, як про надбання тіла загального. Воно без зусиль надмірних собою світ рятує, і дякували б за це.

Випробування – це любов до того, хто нам здається кращим. Не до зовнішності людей тягне, а до тих, хто пробачити і вислухати може без заздрощів. Ось справжня краса. Вічна. Нема тут обмеження вікового, бо тільки гарнішою людина може стати. Безсмертною. І після фізичної смерті про неї будуть згадувати з вдячністю і любов’ю.

Як справи в школі? Коли батьки говорять, що кращий той, хто вчиться ліпше? Чи бачать різницю у наставляннях своїх? Наприклад, звертають увагу дитини на чиюсь важливість більшу? Бо тут буде два різних наслідки. Може зразок бути, а може своя недооцінка, в результаті якої народиться заздрість до чиїхось звершень. Невірний шлях у формуванні відношення до світу може обрати дитина. По хибному шляху піти – по дорозі звинувачень і заздрощів. Тепер її рятувати треба, говорити, що любите її будь-якою. І не важлива для любові оцінка в школі. Щоб віру в себе дитя відродило. Хай вільною нова людина буде...             

Хтось зміг у бізнесових справах себе краще проявити, аніж інший? Пощастило йому незаслужено... Якось так, здається заздріснику, бо краще далося б самому, щоби щасливим був. Тепер бажання багача, які він міг для допомоги комусь застосувати, змінили полюс. Заздрісна людина йому допомогла зарядити заробіток для служіння нечисті. Низька енергію приклеїлась до грошей, які самі собою ні при чому. Це обмін енергіями між людьми. У нашому суспільстві він так виражається.

Напрямок застосування грошей задаємо ми своїми думками – подяка за можливість допомоги або «навіщо йому стільки»(відторгнення єдиного здобутку від чеснот та приєднання до низьких енергій). А потім іде звинувачування того, хто спочатку про таке і не мріяв, у злодіяннях. Чому йому довірив простір розпоряджатися статком більшим? Мабуть є сто причин, одної не буває.

Хто вміє легко відпускати, той завжди має більше. Бо самі гроші для нього не є головною ціллю, а тільки дія − пере направлення потоків енергетичних. Стимул, перевірка своїх можливостей. Таке закладено в програмі розвитку людини. Ось і всі складнощі.

Заздрісник на разі  не потягнете володіння більшими коштами, бо нутро до них відноситься неприязно... Йому би досвід перебирати, а не світи губити. Бо розвиток  загального людського тіла також через заздрість гальмується..

Щоби нечистоти від заздрощів знищити, витрачаються наші творчі енергії. Тому така людина не має із чого ідею свою розвинути – для свого ж заробітку... Тільки страх і нерішучість харчують  її, в які перетворились нечистоти.

Позаздрив несвідомий чиємусь здоров’ю? А хто енергією своєю з ним ділиться, коли він хворіє? Мавпа з Африки? Та, ні – саме від здорової людини простір передає йому силу для поборення хвороби. Як у тілі вашому антитіла за це відповідають, так у нашому загальному – здорові люди на собі всіх хворих тягнуть. При чому, навіть не відаючи цього. Якщо такому антитілу хтось позаздрив, то шкоди наробив усім нам. Приклеїв негатив. Тепер до хворих полетить розчарування, депресія і смуток. А потім той бруд передається у паралельні світи. Звідти уже до нас в складнішій формі. Чекай тепер плодів від думки заздрісної.

Засмучує, що хтось більше знає чи вміє? Кожен маєте повне право до нашого тіла приєднатися і досвід перейняти. Усім дається через одну клітину. Як яблуньку прищеплюємо ми. Вам особисто далося таке, що не під силу нікому іншому. Без вас не буде цілісності. Проблема тільки у вірі в себе та у ліні...

Чиєсь сімейне щастя не дає спокою? Тут просто. Ніхто не знає напевне, чи задоволені дві сторони всередині своїй. І якщо хтось впевнений у цьому,– то не причина це для заздрощів. Бо це – спасіння нашої країни. Не забувайте про повторення великого в малому.

Хто позаздрить чиємусь щастю, то і свого не дочекається. Бо світло, що з такої сім’ї полетіло в небо, він погасив. І не буде чому до нього прилетіти, бо знищив нашу загальну радість своєю заздрістю. То ж радійте за них, щоби нащадки наші шанувати вміли теплі відносини. Тоді і нам перепаде від брата і сестри...

Ріже очі чиясь безтурботність? Спочатку придивіться, до чого привело все це людину. Дух її відчуйте. На очі увагу зверніть. Чи щасливі вони у безтурботності, чи згасають без цілі… А того, хто щасливий всередині і без грошей, не чіпайте заради себе самого. Може колись це врятує всіх.

Вирости можливо тільки, іспити буденні поборовши. Спробуй-но, змусь себе пропащого любити, коли у тебе все гаразд, і уявити чиюсь біль тобі не  сила.

Серед багатіїв майже нема просто щасливих, бо їх може переслідувати і страх втрати, і заздрість людська. Саме її атака є найтяжчою. Бо не доступна їм щирість. І співчуття недосяжне.

Навіщо нам губити тіло своє заздрістю? Ми наміри багатих, котрі готові іншим допомогти, також розбиваємо вщерть. Не вони погані, а ми такими їх відношенням своїм зробили.

Не забувайте, що не обставини, а ми важливі. Наше розуміння єдиного енергетичного поля. Пошана  кожного, хто має роль у земному спектаклі.

Нехай покине наше тіло заздрість до себе самого. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Продуктивність може бути небезпечною (краще нічого не робити, ніж робити будь-що)
Журналіст видання The Outline Вінсент Бівінс так втомився від нескінченного обговорення продуктивності в інтернеті, що вирішив дослідити природу цього феномена.
Читати більше
"Завтра", "потім", "пізніше" як стиль життя
Всім нам знайоме відчуття, коли замість того, щоб зайнятись вкрай необхідною справою, ми шукаємо різні способи, щоб її уникнути. Хоча б, на деякий час. "Пізніше, потім, а краще, вже завтра зроблю" ― десь вже чули? Отже, ви обрали правильну сторінку.
Читати більше