Завдання митця сучасності

19 серпня 2016
Анна
Розкрити себе, опираючись на власний досвід, відштовхуючись від свого середовища, беручи до уваги та прослідковуючи всі чинники, що вплинули на формування особистості. Лише відчувши та зрозумівши себе, митець зможе передати наступним поколінням той зріз часу, в якому він проживає, що, власне, і зробить його класиком в історії. І не важливі маштаби цієї історії, адже це може бути як історія одного маленького містечка, так і історія всієї планети.

Кожна дитина живить свою підсвідомість всіма здобутками суспільства, всім, що сталося до її народження. Це формує її опору, лише зрозумівши, проаналізувавши все, що відбувалося до неї, чи то наука, чи мистецтво, собистість може створити щось нове. Стати винахідником у своїй сфері. Вона не може відповідати за всіх і за кожного, вона лише передасть свій власний досвід, свої власні думки та переживання.

Багато митців так і залишаються не задоволені результами своєї діяльності, адже створене втрачає цей приємний магізм і ту велич, якими було наділене на початку, але необхідно поважати і приймати результати своєї діяльності такими, які вони є на даний момент. Давати їм шанс на життя та розвиток, популяризувати, нести за них відповідальність. Адже якщо в якусь секунду часу вони змогли щось відкрити для вас, бути чимось вищим, то є велика вірогідність, що вони зіграють аналогічну роль в житті будь-якого іншого реципієнта.

В справі мистецтва, і всього пов’язаного з натхненням, варто бути вірним чи то Богу, чи то людям, чи прогресу, але точно не орієнтуватися на втішення власного его.

Не варто також хвилюватися, на скільки талановиті та вправні ви в своєму ремеслі, адже якщо ви вже увібрали в себе достатньо великий досвід поколінь, то ваша робота обов’язково принесе щось нове в цей світ, адже вона пишеться і твориться в цю хвилину і секунду руху нашої планети.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше