"Затишні Люди"

31 січня 2016
Світлана
ДЯКУЮ, що у моєму житті є ЗАТИШНІ ЛЮДИ!))) Це про вас))) 

Де вам може бути настільки затишно та тепло, як не у власній домівці. А ви знаєте, що бувають люди затишні, як домівка. Обіймаєш їх - і розумієш: я вдома.

В житті кожного з нас обов'язково з'являються щирі і відкриті, добрі та чуйні - ЗАТИШНІ ЛЮДИ. При знайомстві з ними тобі хочеться нескінченно посміхатися, та й взагалі, відчуття щастя якось непомітно огортає тебе з голови до ніг. Зустрічі з такими людьми проходять занадто швидко, тому що ти перестаєш помічати час, випиті чашки кави і зміну тем, які ви обговорюєте. Ти раптом усвідомлюєш, що ця людина вже близька і рідна. Неважливим стає навіть той факт, що з моменту вашого знайомства пройшло декілька тижнів, днів або хвилин. Просто в компанії таких людей ти неначе сам стаєш кращим, теплішим і гармонійнішим. 

У моменти розлуки хочеться дуже міцно обійняти цю чарівну людину, адже тільки з нею ти можеш бути самим собою, тільки їй можеш викласти все, що так давно чекає на свого слухача в тебе в душі. Ти, здається, готовий піти слідом за нею навіть у незвідані далі, підкорювати моря й океани, куди завгодно, лише б відчувати цей невимовний затишок.

І в одну мить тобі захочеться стати таким же. Хочеться випромінювати тепло і світло, дарувати іншим людям радість і робити добро. Тоді ти відриваєшся від своїх надто важливих справ і починаєш робити якісь речі, які, ти точно знаєш, змусять посміхнутися оточуючих. Тоді ти пишеш друзям, які давно не чули від тебе звісток, тоді ти відкриваєшся сам для себе зовсім з іншого боку.

Буває ще й так, коли ти розумієш, що людина, якої ти й в обличчя не бачив, стала тобі наче рідною… Ти спілкуєшся з нею лише за допомогою інтернету, та від того спілкування тобі так добре, затишно, спокійно, безтурботно… відчуття, наче ви знайомі безліч років і знаєте одне про одного все.

Бути затишною людиною дуже приємно, хоча і, напевно, неймовірно важко, адже в сучасному світі люди звикли отримувати, занадто рідко віддаючи щось натомість. Але варто ж спробувати. Спробуйте, це так класно!))

© Світлана Ткачук
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг, які будуть варті вашої уваги на Книжковому Арсеналі
Розпочався ювілейний Книжковий Арсенал, на якому представлені новинки усіх жанрів. Утім саме зараз вже бажано знати, за чим варто вирушити і які саме книжки шукати у розмаїтті цього інтелектуального свята.
Читати більше
Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше