Затягує...

10 квітня 2014
Наталя
Глибина днів поглинає мене і тягне до низу…..відчуваю себе заблукалим судном, капітана якого вбили пірати і мене несе вітром і хвилями невідомо куди, невідомо чому…здається, що вже видніє берег, і люди, і дерева, і сонце ніби яскравіше, але варто лише заплющити очі і знову лиш море, і хвилі і безмежність води…..постійно темно синьої…гіпнотичної і страшної….ніхто не думає про порятунок корабля, коли йдеться про порятунок власного життя…….тому ще зовсім трішечки і мене поглине дно, і хвилів винесуть на берег часточки моєї душі, а хтось на безлюдному острові розпалить з них вогнище в зігріється….
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Страсний або Чистий четвер: прикмети і традиції, ворожіння, та що не можна в цей день
Чистий четвер — припадає на четвертий день останнього тижня перед Великоднем, ще його називають Страсний четвер. У чистий четвер християни, згідно віруванням, очищаються від гріхів.
Читати більше
УКРАЇНСЬКЕ КРЕОЛЬСТВО – ТА САМА «НОВАЯ ИСТОРИЧЕСКАЯ ОБЩНОСТЬ»…
Однак повнота розчинення України в імперському тілі залишалася певною мірою ілюзорною й продуктом масового російщення її населення ставала не «типова російська», а НОВА НЕРОСІЙСЬКА самосвідомість, хоча остання довший час залишалася малопомітною, маловідчутною й майже ніяк не осмисленою.
Читати більше