Затягує...

10 квітня 2014
Наталя
Глибина днів поглинає мене і тягне до низу…..відчуваю себе заблукалим судном, капітана якого вбили пірати і мене несе вітром і хвилями невідомо куди, невідомо чому…здається, що вже видніє берег, і люди, і дерева, і сонце ніби яскравіше, але варто лише заплющити очі і знову лиш море, і хвилі і безмежність води…..постійно темно синьої…гіпнотичної і страшної….ніхто не думає про порятунок корабля, коли йдеться про порятунок власного життя…….тому ще зовсім трішечки і мене поглине дно, і хвилів винесуть на берег часточки моєї душі, а хтось на безлюдному острові розпалить з них вогнище в зігріється….
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Українська кухня минулого
Українська кухня має характерний стиль приготування: вона щира, як українська душа. Вона має давню історію і високо оцінена людством. Але мова піде про страви, які були популярні у наших пращурів в ті часи, коли картопля була заморським дивом.
Читати більше
Колекція весільних суконь, яка зводить з розуму: Alon Livne
Alon Livne вважається прогресивною зіркою у світі моди, оскільки до 30 років він зміг стати провідним дизайнером для таких знаменитостей, як-от Beyoncé, Lady Gaga, Nicki Minaj, Kim Kardashian та ін. Alon продовжує зображати власний авторський почерк високої моди та сміливо презентує свою нову колекцію весільних суконь 2018/2019.
Читати більше