Майстер-клас "Весільна обробка від А до Я"

17 лютого 2017
Фотограф
Запрошуємо відвідати майстер-клас фотографа Олега Добрянського по обробці весільних фотографій. Заняття триватимуть три дні (24-26 лютого 2017), разом близько 20 годин.

За цей час ви навчитесь оптимізовувати процес обробки фотографій, ознайомитесь з основними програмами, в яких можна професійно здійснювати обробку, та дізнаєтесь як зробити, щоб весільна обробка стала простішою та якіснішою.

Майстер-клас "Весільна обробка" складається з 3-ох блоків:

ЗАНЯТТЯ 1. Основи оперативної та легкої обробки.
ЗАНЯТТЯ 2. Програма LIGHTROOM.
ЗАНЯТТЯ 3. Програми PHOTOSHOP та INDESIGN.

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше