Закон притягання: 17 способів притягнути те, про що мрієте

7 липня 2016
Annie
Закон притягання - основний закон, за яким складається життя. Тому важливо навчитися розвивати інтуїтивні здібності і залучати в своє життя те, про що мрієте.

Ви мрієте подорожувати по світу? Давно хотіли написати книгу? Або подумуєте відкрити власне кафе? Кожна людина має унікальні мрії, але лише деякі вірять, що їх виконання можливе. Ніколи не дозволяйте комусь сказати вам, що ви не можете щось зробити. Вірте в себе.

Потрібно розправити крила! Шукайте свою мету і сенс у житті. Найголовніше, вважати їх абсолютно реальними і спостерігати, як вони втілюються. А потім ви зможете показати іншим, що життя зовсім не таке несправедливе, як ми думаємо. І що нам пощастило жити в цьому прекрасному світі, де чудеса відбуваються кожен день.

1.  Довіряйте своєї інтуїції

Ви єдиний, хто має контроль над тим, що відбувається у вашому розумі. Якщо щось викликає у вас приємне відчуття, це неодмінно потрібно зробити. Уважно прислухайтесь до внутрішнього голосу і пам’ятайте, ваша інтуїція вам допоможе.

2. Прислухайтеся до своїх інстинктів

Ми впевнені, що наша інтуїція дає вірні підказки. А ось інстинкти можуть, навпаки, зробити нас слабкими. Зверніть увагу на це "слабке місце" і пам'ятайте про нього. Не піддавайтеся, і будьте в тонусі!

3. Подорожі надихають

Подорож - це один з найсильніших каталізаторів змін в житті. Кожного разу, коли ви мандруєте, ви бачите нові місця, інших людей, відчуваєте нові перспективи. І все це є прекрасним "паливом" для вашого  "механізму", що змінює життя.

4. Робіть те, що вам подобається

Закон притягання передбачає, що ми притягуємо те, чого ми дуже хочемо. Ви хочете мати більше часу, щоб робити те, що вам подобається найбільше? Якщо так, не кажіть "це неможливо", а почніть знаходити хоча б 10 хвилин на день на улюблену справу. І все у вас вийде.

5. Будьте щирими зі всіма

Будьте самим собою. Ніхто не любить фальшивих особистостей. Будьте справжнім, будьте чесним, будьте добрим, та вчіться визнавати свої помилки.

6. Використовуйте свою уяву

Уявляйте собі, що ваші мрії збуваються. Закон притяжіння діє на все, що ви хочете перетворити в реальність. Якщо ви завжди думаєте про свою мрію і уявляєте її, ви будете сприяти її втіленню.

7. Захоплюйтесь тим, що вас цікавить

Проявіть ентузіазм, щоб дізнатися про те, що вас цікавить. Якщо ви дійсно захоплені чимось, ви повинні дізнаватися про це якомога більше.

8. Забудьте про невдачі

Не потрібно прокручувати в голові думки про невдачі. Концентруйтеся на успіху і щасті.

9. Стрес і страх не мають значення

Забудьте про страх. Якщо ми зосередимося на усуненні хвилювання, стресу і страху, наше життя буде щасливішим. Невідомість лякає, але ваше серце чекає, коли життя наповниться цікавими пригоди.

10. Все відбувається з певної причини

Поразки і програші теж мають своє призначення. Життя часом веде нас дуже таємничим, але по-своєму гарним шляхом.

11. Живіть так, немов кожен день - це диво

Живіть так, ніби ваші мрії збуваються кожного дня. Живіть так, наче немає завтра. І навколо вас почнуть відбуватися дива.
Альберт Ейнштейн говорив: "Є два способи жити. Перший - ніби ніяких чудес не існує, а другий - ніби всюди самі чудеса ».

12. Вчіться у всіх

Ми вчимося не лишена власному досвіді. Багато що можна дізнатися від інших. У всіх нас є щось, чого варто повчитися. Це доводить, що разом ми здатні на більше.

13. За гроші не купиш щастя

За гроші ми купуємо матеріальні речі. Але радість і любов за них не купиш. Свою славу і успіх теж не купиш. Віддавши комусь останню гривню, ви можете повністю змінити йому життя. А ваше зміниться з іншої причини.

14. Вдосконалюйтесь

Ніхто не досконалий в цьому світі. Ви не можете народитися вундеркіндом або мегаталановитим. Але ви можете розвиватися. Чому б не дізнатися більше про все, що вас цікавить, а потім поглибити знання те, що виявиться найбільш важливим?

15. Будьте терплячими

Терпіння є справжньою цінністю. Всі мріють про досягнення своїх цілей в швидкому темпі, але частіше за все потрібно мати терпіння, щоб пройти весь шлях.

16. Надихайте інших!

Прагніть надихати. Ваші амбіції і ентузіазм можуть чудово мотивувати оточуючих. Покажіть людям, що наше життя - це велика подорож. Завдяки нашій уяві мрії перебувають під контролем. Але саме ми можемо дати їм свободу, і тоді вони почнуть збуватися!

17. Не здавайтеся

Не здавайтесь! Ніде, ніколи і ні за яких обставин!

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com