Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас

"Справжні і колишні клієнти, а також читачі досить часто надсилають мені статті, ролики і тести з області популярної психології. Зазвичай я прочитую і переглядаю — якщо людина прислала, значить, їй це важливо.

Сьогодні мені прислали статтю з "New York Times", правда, в перекладі на іврит, але я відшукала оригінал і навіть переклад усіх 36 питань.

Коротенько історія така: 20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань, які буквально за пару годин призводять пару до ступеня відвертості, який інколи досягається роками. У висновку експерименту, ці двоє мали 4 хвилини дивитися одне одному в очі, не відводячи погляду (в середньому, тривалість "поглядів" була від двох до чотирьох хвилин).

Експеримент був досить вдалим. Тобто ступінь близькості двох абсолютно чужих людей зростав з неймовірною швидкістю, а в однієї пари справа навіть закінчилася весіллям і вони запросили на церемонію всю лабораторію :) Справа давно минулих днів нам нагадала Менді Льон Катрон, яка минулого літа провела цей експеримент над собою і своїм знайомим.

Досвід безумовно цікавий, але я не про це, а про те, яке враження на мене справили самі запитання. Неймовірно корисна штука. Тут навіть партнер не потрібен. Дуже допомагає перевірити, який ступінь близькості у тебе з самим собою, а також дуже добре побачити теми, яких ми уникаємо в житті. 

Просто експрес-терапія. Спробуйте поставити собі ці запитання, гарантую — дізнаєтеся багато цікавого. А якщо наберетеся сміливості, то можна і з кимось з близьких в це "зіграти". Зрештою, приємно, що виявляється вченими давним-давно доведено — любов це те, що може виникнути в результаті активних дій, а не просто те, що відбувається і звалюється нам на голову. Це "shit happens", а любов все-таки щось зовсім інше.

Отже, питання:

1. Вибираючи з усіх людей у світі, кого б ви запросили в гості на обід?
2. Хотіли б ви бути знаменитим? В якій області?
3. Перш ніж зробити телефонний дзвінок, ви коли-небудь тренуєтесь, що збираєтеся сказати? Чому?
4. Яким ви уявляєте ідеальний день?
5. Коли ви востаннє співали наодинці з собою? А для когось?
6. Якби ви могли жити до 90 і зберегти або розум, або тіло тридцятирічного в останні 60 років свого життя, що б ви вибрали?
7. У вас є таємне передчуття про те, як ви помрете?
8. Назвіть три загальні риси, які є у вас і вашого партнера.
9. За що у вашому житті ви відчуваєте найбільшу подяку?
10. Якби ви могли змінити що-небудь у процесі свого виховання, що б це було?
11. За 4 хвилини розкажіть вашому партнерові історію свого життя настільки детально, наскільки це можливо.
12. Якби ви могли прокинутися завтра, придбавши якусь якість або здатність, що б це було?
13. Якби кришталева куля могла розповісти вам правду про вас, про ваше життя, про майбутнє або про що-небудь іще, про що б ви хотіли дізнатися?
14. Чи є щось, що ви мріяли зробити протягом тривалого часу? Чому ви не зробили цього?
15. Яке найбільше досягнення у вашому житті?
16. Що більш за все ви цінуєте у друзях?
17. Який ваш найяскравіший спогад?
18. Найстрашніший спогад?
19. Якби ви знали, що протягом одного року ви раптово помрете, ви б змінили що-небудь у вашому поточному житті? Чому?
20. Що значить дружба для вас?
21. Яку роль любов і прихильність відіграють у вашому житті?
22. По черзі назвіть позитивні характеристики вашого партнера. У цілому п'ять пунктів.
23. Наскільки близькі члени вашої сім'ї? Чи вважаєте ви, що ваше дитинство було щасливішим, ніж у більшості інших людей?
24. Що ви думаєте про ваші стосунки з матір'ю?
25. Складіть по три правдивих речення, що починаються з «ми». Наприклад, «Ми обидва в цій кімнаті відчуваємо ...».
26. Продовжіть цю фразу: «Мені б хотілося розділити з ким-небудь ...».
27. Якби ви збиралися стати близьким другом для вашого партнера, будь ласка, розкажіть, що, на вашу думку, він повинен про вас знати.
28. Розкажіть своєму партнеру, що вам подобається в ньому; будьте чесним, говоріть те, що ви не могли б сказати малознайомої людини.
29. Поділіться з вашим партнером неприємним моментом з вашого життя.
30. Коли і чому ви востаннє плакали?
31. Розкажіть своєму партнерові про те, що вам вже подобається в ньому.
32. Що для вас є занадто серйозним, тобто про що жарти недоречні?
33. Якби ви мали померти в цей вечір, не маючи можливості спілкуватися з будь-ким, про що, сказане комусь, ви найбільше жаліли б? Чому ви ще не сказали їм цього?
34. Ваш будинок з усім вашим майном загорівся. Після порятунку близьких і домашніх тварин у вас є час, щоб забігти в будинок ще раз і врятувати якусь одну річ. Що б це могло бути? Чому?
35. Смерть кого з членів вашої сім'ї зачепила б вас найбільше? Чому?
36. Поділіться особистою проблемою і порадьтеся з вашим партнером про те, як він або вона впоралися б із цим. Потім попросіть партнера розповісти про те, що він думає з приводу вашого вибору проблеми.


P.S. До слова, у Менді і її приятеля все закінчилося щасливо. Вони закохалися один в одного".

Здійснено переклад

Зображення - pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чим важливий вітамін D
Досить часто ми відчуваємо втому та нездужання, особливо у перехідні пори року: навесні або восени. Чому так відбувається? Причиною може бути те, що в організм поступає недостатня кількість органічних речовин або вітамінів.
Читати більше
Куртки-вітровки: зручний і стильний мастхев у вашому гардеробі
Жіночі вітровки — універсальна річ у гардеробі. Це демісезонна історія, яку ви можете використовувати і восени, і навесні. Вони і теплі, і легкі, а їхнє завдання — захищати від сильних вітрів.
Читати більше