Заклик не ламати, а відмовлятись

26 липня 2016
Roman Bonchuk
Заклик фільтрації є сьогодні глобальним рупором. Потрібно потужно зайнятись викоріненням усього змертвілого. Час плодиться плоттю й кров'ю, але приситнення треба зупинити. Відвертим та щирим бути зараз небезпечно, в епоху політичної гри і загравання, зокрема на політичній жниві: пропагування руйнування є тим небезпечним меседжем, який нам так впевнено нав'язують лобісти окремих громад.

Врешті, кожен має зрозуміти, що життя й навіть буття залежать від них самих: незрозумілими є заклики до негативу чи крайнього позитиву. Нехай все буде, як буде, але суть й сутність потребує явлення. 

Щоб остаточно не зникнути. Заклики до снування-існування є помилковими та Ідея не має емпіричного чи суто практичного застосування: ще один могильник ідей не варто плодити. Спочатку Робимо, потім думаємо. Думання є Інерцією, банальною механікою, потрібно задіювати сили волі й духу для змінення окремих ситуацій. Міркування є суб'єктивним присамітненням, але Творення має відродитись. Творення чесне й правдиве, актуальне й живе, а не змертвіло абстрактне. 

Люди суто творчого кшталту мають мати декілька імунних систем й оберегів. Праця письменників й митців надзвичайно небезпечна й потребує константного жертвування. Щирий жертовник віднайде шлях до кожної душі. Муки творення й жертовностей, втрат й нових віднаходжень - вас не будуть любити, бо ви постійно в активній фазі творення. Є симптоматика блуду й нечеснот, але профанізоване стимулює професійне й навпаки. Є баланси й кордони можливого-неможливого.

Вода, вогонь, знесилля, посухість й темрява - повірте, ви на правильному шляху. Якщо щось вщент згоріло - отже відродиться нове, якщо щось не прийнялось - отже не на часі, якщо умовно вами скористались - активуйтесь ще більше для віднайдення сокровенного. Знайте, що завжди є "прихована користь", завжди є зворотній бік і рухи. Досконалими стають ті, котрі були на межі зникнення, сильними стають - тільки знесилі й пониклі... Закони причинно-суто наслідкового й не інакше.

Прихована геометрія самотнього творення й Контакт прийняття-неприйняття - це вже в минулому, все складне прийметься Легко.

Комфорт є ознакою деградування, знесилість є прийняттям і сповненням нових енергій - і не слухайте нікого: бо все продається і все купується, не інакше. І всі столітні генії були маніяками й антигуманістами: і Леонардо, і Мікеланджело ночами різали тіла для віднайдення досконалого тіла. Й інквізиції знищили більше людей за свтові війни - для отримання формул людського духу й волі. Ідеального нічого не існує. І якщо вас люблять - знайте, в одну секунду зненавидять, тому довіртесь суто природнім утилізаторам й баланам: людина не змінюється і в кожному живуть тисячі демонів, котрі чекають просто Ситуативного волевиявлення.

Сьогодні під час пробігу згадував всі дерева, котрі писав у парках, і чудові алеї, вони живуть і спокійно виконують свої функції незалежно від столітніх гроз й катаклізмів. 

Але цивілізаційно все живе буде й надалі заливатись бетонами та лжетеоріями і практиками суто метафізичного та окультного спрямування. Віру потрібно глибоко приховувати і берегти вогонь істинний запалений невідомим провидінням - все ж таки я від усього відмовляюсь, від теорій і практик: вірю лишень тим деревам і природній траві, котру малював, і яблукам соковитим в садах - все інше пил і дуст, попіл.

Але Контакт із дійсним життям варто притримувати, не відмовлятись, бо чиста абстракція залишиться чорно-білим фото.

Бо світ прагне тотального божевілля й абсурду, а нова аксеологія є переписуванням старих ідей Платона й Декарта. Якщо чорна діра і є - то тільки в нашій умовній уяві - а ми такі слабкі й недосконалі, навіть із такою кількістю засобів і пристроїв, в котрих ми ледве встигаємо виплутатись в певних надзусиллях. 

Епоха логічно завершується в моментах банальної химерності - можна гратись і, як дорослі діти, просимо прощення, а його насправді ніколи не буде, ані в соціальних матрицях, а ні в абстрактних. Впевнено розправляйте крила - все одно ми будемо літати - й там нам розставлять кордони й обмеження швидкості, бо державницька система є тоталітарним змертвілим організмом: а ми із того боку, з інакшого зазираємо в одну й ту ж безодню, а вона продовжує споглядати здивовано нас: двоногих хомо із внутрішньою силою напівбогів...
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гаврищук Галина 26 липня 2016
Відчуваю слова митця і чистий дух. Вірю кожному слову
Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше