За якими критеріями вибирають годинник?

9 вересня 2017
Mery MC

Надійність в роботі і зовнішній вигляд

Перші і важливі критерії, які спадають на думку, коли йдеться про вибір наручного годинника - те, наскільки довго і надійно вони служитимуть, і як вони виглядають візуально. Причому на зовнішній вигляд годинника більше уваги, звичайно ж, звертають жінки. Адже жіночі наручні годинники для них - предмет стилю, аксесуар, прикраса. Для чоловіків важливіша надійність годинника і відсутність збоїв в роботі.

Стійкість до ударів

На цей параметр варто звернути увагу, якщо Ви займаєтеся фізичною працею, вибираєте годинник для спорту, активного відпочинку. У тому випадку, якщо потрібний годинник з хорошою противоударністю, як мінімум, варто зупинити увагу на кварцевих моделях. Або ж керуватися параметрами, заявленими виробником.
Противоударність є дуже важливим параметром, недотримання якого може позбавити Вас улюбленого аксесуара або здорово вплинути на його роботу.

Зручно - не зручно

Придбаваючи годинник в магазині також можна оцінити те, як вони сидять на руці. При оцінці посадки керуються масою годинника, зручністю ремінця, розміром циферблату і завтовшки ремінця по відношенню до рукавів одягу і тому подібне. Жінкам слід обернути на частини, що виступають, і деталі, які можуть чіплятися за інші прикраси і волосся.
При купівлі годинника через інтернет магазин, на ці параметри слід орієнтуватися інтуїтивно, а також ставити усі питання, що цікавлять, менеджерам цього магазину.

Читабельність і розбірливість циферблату

Цей параметр торкається усіх, але особливо, людей з поганим зором. У будь-якому випадку, набагато приємніше користуватися хронометром, дивлячись на який не доведеться гадати котра година, скільки часу на секундомірі. Навіть якщо на годиннику тільки основні відмітки, краще, якщо вони будуть цілком читабельними.

Точність хронометра

За параметрами точності на першому місці стоїть годинник з кварцевою складовою. Вони мають найбільш незначні відхилення в точності ходу. Механічний же годинник з мінімальними погрішностями також існує. Але це в основному моделі елітних виробників, які далеко не всім по кишені.
Для того щоб придбані кварцеві годинники не давали збоїв в роботі, в них необхідно своєчасно замінювати елемент живлення і не розташовувати поблизу приладів з електромагнітним випромінюванням.

Бренд і впізнанність

Ці параметри важливі для тих, хто використовує годинник як статусний аксесуар. У такому разі годинник свідчить про положення їх власника, підкреслюючи достаток, імідж. Тим, хто ставить основною задачею саме ці параметри при виборі наручних годинників, також варто звернути увагу на рідкісні і ексклюзивні моделі, вартість яких також помітно підкреслить статус.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше