Юрій Назаров анонсував запуск стартапу з управління рекламою в Києві

1 липня 2016
Редакція
30 червня, в Kyiv Smart City HUB, відбулась спільна презентація Інкубатору проектів на основі відкритих даних 1991, ініціативи Kyiv Smart City, та Київської міської державної адміністрації, що була присвячена запуску сервісу з управління рекламою в Києві. Як відмітив Юрій Назаров, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City:

"Запуск сервісу випускників Інкубатору 1991 OpenADV – перша історія успіху, що демонструє плідну співпрацю ініціативи Київ Смарт Сіті, Київської міської державної адміністрації з IT-волонтерами. Активісти знайшли вирішення важливішого питання – прозорості процесу розміщення рекламних конструкцій, що у рамках ініціативи ми інтегрували у новий сайт КМДА new.kievcity.gov.ua. Наразі ми чекаємо ще на нові цікаві розробки, які можуть бути реалізовані та допрацьовані у Інкубаторі 1991 для міських проектів у Kyiv Smart City Hub. Лише вчора в рамках івенту "Цифрове місто" у Хабі я розповів про основні критерії відбору до першої інкубаційної програми, де стартапи будуть працювати разом з менторами з КМДА протягом 12 тижнів"
 
Засновники стартапу познайомили з інструментами інтерактивної громадської взаємодії задля контролю легальності рекламних конструкцій. За їх оцінкою це може принести додаткових 80 млн гривень у міський бюджет, за рахунок взаємодії з активними громадянами столиці та виявленню нелегальних конструкцій. 
 
Олександр Пліва, співзасновник сервісу OpenADV:

"Сервіс відкритих даних допомагає кожному активному громадянину дізнатися про власників рекламних конструкцій, перевірити легальність їхнього розміщення, що позначено на карті сервісу. Сформувати електронне звернення з метою усунення порушень"
 
Володимир Пoкрасенко, співзасновник стартапу OpenADV:

"У 2015 році власники рекламних конструкцій перераховували в середньому 550 тис гривен на день. За місяць це дорівнює сумі трьох нових тролейбусів. Завдяки впровадженню електронних сервісів, міська влада отримує ефективний інструмент з управління рекламою в столиці"
 
Для розвитку сервісу та його впровадження в Україні засновники шукають донорів, у чому їм допомагає команда Інкубатору 1991 для проектів на відкритих та великих даних. Презентація стала послідовним продовженням спільного івенту, який відбувся в Хабі 29 червня, "Цифрове місто: як створити стартап на основі відкритих даних, що змінить Київ". Де Юрій Назаров розповів про засади співпраці з активними IT-волонтерами у рамках КМДА та ініціативи Kyiv Smart City.
 
Всі проекти, що будуть працювати у інкубаційної програмі 1991 City в Хабі, яка стартує з 18 липня та триватиме до 2 жовтня, протягом кількох місяців спільно з командою менторів (в тому рахунку х КМДА), працюватимуть над реалізацією прототипів своїх проектів. Стартапи, в подальшому, будуть допомагати розвивати smart city інфраструктуру Києва.
 
Нагадаємо, кращі 5 проектів зможуть пройти програму безкоштовно, без адміністративних витрат. Конкурс-хакатон з відбору проектів відбудеться 9-10 липня в Хабі. До нього будуть відібрані проекти, що були подані за вище вказаним лінком та пройшли експертну раду. Програма побудована на тісній співпраці з провідними представниками міської влади, які будуть допомагати розвивати проекти у якості менторів. Таким чином з'являється база для створення приватно-державної співпраці. Місце активного розвитку стартапів, які змінюють життя киян за допомогою створення інноваційних сервісів разом з КМДА. Інкубаційна програма буде проходити у Kyiv Smart City HUB.
 
Kyiv Smart City Hub – унікальний суспільний центр, що об’єднує і навчає дієвих людей. А також допомагає їм розвивати міські проекти, зокрема в рамках ініціативи Kyiv Smart City. І відкриття в Хабі філіалу Інкубатору 1991 – чудова можливість консолідовано підійти як до відбору проектів, так і до професійного проведення інкубаційної програми, що триватиме протягом літа.
 
За додатковою інформацією щодо процесу подання та відбору до інкубаційної програми міських проектів 1991 Open Data Incubator звертайтеся будь-ласка:
1991 Open Data Incubator, i@1991.vc

Дедлайн подачі проектів до інкубаційної програми до 3 липня.

Довідкова інформація:

Kyiv Smart City – ініціатива, що об’єднує киян, бізнес, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури. Та впроваджує сучасну модель управління столицею на засадах передових знань і використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій задля створення комфортного міського середовища, сталого, успішного та заможного майбутнього киян. Kiyv Smart City Hub є одним із напрямків діяльності ініціативи. Це суспільний центр, що поєднує громадськість та інституції, що зацікавлені у розвитку smart Києва. Хаб було створено спільнотою для спільноти. Всі витрати на його будівництво (близько 1 мільйона гривень) були зібрані за допомогою краудфандингу.
 
Інкубатор "1991 Open Data Incubator" (1991.vc) - некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним IT-розробникам створити стартапи та сервіси на основі великих масивів відкритих даних, які будуть корисні українським громадянам, компаніям та державним органам. Інкубатор IТ-проектів на основі відкритих даних реалізується на гранти міжнародного донора WNISEF, за сприяння Кабінету Міністрів України, окремих міністерств і міжнародних організацій таких як Microsoft, Open Knowledge Foundation, Open Data Institute.
 
Socialboost (socialboost.com.ua) - це технологічна громадська організація, яка координує і стимулює діяльність понад 1000 IT-ентузіастів, IT-компаній і державних органів в Україні. Проводить хакатони на соціально важливі теми, в тому числі пов'язані з новітніми медіа, візуалізацією даних і відкритими державними даними. SocialBoost вже розробила державні ресурси data.gov.ua, ogp.gov.ua і десятки інтерактивних карт, сайтів для нішевих спільнот. SocialBoost виросла із серії хакатонів для IТ-волонтерів на тему створення цифрових сервісів на основі державних даних. За 3 роки існування організації було проведено понад 10 національних хакатонів і ще більше регіональних заходів. У хакатонах SocialBoost взяли участь понад 1000 осіб, понад 800 ідей було подано на розгляд журі та понад 20 проектів отримали фінансування.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше
5 порад, як вибрати чоловічу білизну
Білизна має значення і є невіддільною частиною чоловічого гардероба. Вона давно не лише про красу для вас та вашого партнера, а насамперед про комфорт та гігієну. Розберімо сьогодні у статті основні поради, на що звернути увагу при виборі.
Читати більше