Йордану би - у душі людей!

24 січня 2014
Galyna Ugryna

Йордану би - у душі людей!

Морозець на Водохреще у Чикаґо може бути і не дуже міцним, проте близькість озера Мічіган дається взнаки: на Богоявлення чи Йордан - холодно...Особливо це відчувають чоловіки, які стоять по святковій Літургії на освяченні води біля церкви без шапок. Доймає серйозно! Прапори - український державний та американський - обабіч площі перед храмом рвучко лопотять. Стужавілі обличчя мирян, що стійко моляться разом з отцями, чекають з глечиками, дзбанками, пляшками освяченої цілющої водиці, виказують терпіння, допоки провадиться церемонія освячення. Пізніше принести водицю у родину, нагадуватися про неї у важкі хвилини слабості й слабкості, пити й вірити: сам Ісус хрестився у ріці Йордан, Його чудесне тіло було омите ізраїльськими водами, що перетворюють всі водойми світу цього дня у дійсно освячені!

Таке піднесення панувало у тісняві храму, в урочистій Літургії, у посмішці священиків, які причащали поступливих вірян (мені доводилося протискатися крізь скупчення, щоби зробити фото свідків чудового свята!)

Десь - то поділися і терпіння, і поступливість, коли братчики Братства Архистратига Михаїла почали розливати воду по глечиках...Штовханина, нетерплячість, неповага, коли на дорогий одяг пань лиється вода зверху з пляшок, що в руках мужчин (вони ж - сильніші!) Нездорово і невесело почуваєшся, стоячи і спостерігаючи такі переміни в людях...Думаєте, суджу? Ні, жаль мені, коли декларації, високі слова Євангелії, проповідей не проростають в людях зерном любові, а залишаються словами, та й ті забуваються right away...

Більше фото тут.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Violin404 26 січня 2014
Нехай ця цілюща Йорданська вода додасть Вам ще більшої сили та наснаги до написання таких цікавих та змістовних статтей. Фото- надзвичайно цікаві.Браво!!!!!!!
Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше