Їжа як мода, субкультура чи все одразу?

27 листопада 2014
Юлія Грушецька
З давніх часів їжа становила для людей один із найважливіших факторів для життя. З часом світ модернізувався, осучаснився, проте їжа займає все ж перші позиції (не враховуючи людей, які переконують, що можна харчуватись енергією сонця, повітря і т.д.).

Проте поняття про цей процес від "часів мамонтів" і до сьогодення дещо модифікувався, осучаснився та модернізувався. Це скоріш нагадує субкультуру, якийсь обряд та прояв мистецтва.

Люди почали приділяти увагу не тільки смаку, а й вигляду. "Чим привабливіше виглядає страва - тим смачнішою вона є" - думає переважна більшість.
 
Популяризувати та модернізувати  рутинну дію (прийом їжі) допомогли також соціальні мережі: twitter, instagram та інші, за допомогою яких люди мають змогу ділитись спробуваними та побаченими кулінарними шедеврами. Особливої популярності набуло здорове харчування, веганство та вегетаріанство. Проте найблішу кількість лайків отримують солодкі страви: кекси, торти, шоколад та багато іншого.

Мова про те, що якщо колись люди думали про красивий посуд, на якому подавали страву, то тепер вони думають не про нього, а про те, що буде в ньому чи на ньому. Як гарно викласти форму, чим прикрасити. Їжа, так би мовити, отримала більш естетичного забарвлення, ніж колись.
 
Отже, підсумовуючи свої думки, я можу сказате, що їжа займає одне з найважливіших місць в житті людини не тільки як життєва необхідність, а й як субкультура та насолода, що сприяє покрщенню настрою та надає натхнення на рутинні та творчі діла.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше