Їхні вітрини – їхній голос: підтримати Олега Сенцова

30 травня 2018
Редакція

"Наші вітрини – це наш голос. Вони виходять на головну вулицю столиці, повз них проходять тисячі людей – як українських, так і іноземних громадян.

Наразі ми змінили вітрини, щоб висловити свою позицію. Адже кінорежисер Олег Сенцов, наш співвітчизник, невинно засуджений в Росії на 20 років ув’язнення, оголосив безстрокове голодування. Його вимога – звільнення понад 60-ти українських політв’язнів, які відбувають покарання у російських тюрмах лише за те, що вони є громадянами України.

За їхню свободу Олег Сенцов готовий вмерти. 
Сенцов розраховує, що його смерть припаде на час проведення Чемпіонату світу з футболу, який має відбутися в Москві, бо вважає, що так він приверне увагу світової спільноти до беззаконня, яке зараз коїться в Росії по відношенню до українських громадян.

Ми не можемо і не хочемо допустити загибелі співвітчизника, чесної та мужньої людини. І заявляємо про це з вітрин Всі. Свої Магазин.

Ми закликаємо приєднатися до нас всіх, хто має у своєму розпорядженні вітрини та вікна. Усі вітрини Києва та країни мають заговорити одним голосом! Ми маємо привертати увагу і впевнені, що за цим послідують дії. У списку українських політв’язнів нема чужих. Там всі свої.

Слава Україні!"
#freeSentsov

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Козаки та казаки. Продовження
З першого дня існування українського козацтва, Московія та її царство втратили спокій. Купка вільних та патріотично налаштованих козаків не мали ніякого наміру підпорядковуватися нікому. А після Польсько-Московської війни 1609-1618 року, коли об`єднані війська Річ Посполита та війська Запорозького вщент розбили Московське царство та Шведську імперію, маргінали Московії починають шукати вихід.
Читати більше
Наскільки Iq-тесту можна вірити?
Скільки разів ви чули про IQ-тест? Припускаю, що дуже багато. Цей тест у нас асоціюється з інтелектом, а інтелект-це те, від чого залежить наше життя. Але чи дійсно IQ-тест говорить правду?Можливо, ще є кращі альтернативи?
Читати більше